lf
lf
flash
گرفتن رزرو
رهگیری اطلاعات رزرواسیون


شماره رهگیری :
ایمیل :
اخبار شیراز
شیراز: هتل هما شیراز میزبان " کنگره علمی جوانان در آئینه پژوهش " 1395/12/11 اطلاعات بیشتر
شیراز: هتل هما شیراز میزبان آیین نکوداشت " روز وکیل مدافع " 1395/12/08 اطلاعات بیشتر
شیراز: هتل هما شیراز میزبان نخستین " همایش ملی زبان و هویت " 1395/10/25 اطلاعات بیشتر
شیراز: هتل هما شیراز میزبان آیین نکوداشت استاد عبدالعلی دستغیب 1395/10/25 اطلاعات بیشتر
آرشیو اخبار
هتل هما شیراز میزبان " کنگره علمی جوانان در آئینه پژوهش "
1395/12/11  کنگره علمی جوانان در آئینه پژوهش در سالن وصال هتل هما شیراز برگزار شد.
دراین همایش پیام دکتر سلطانی فر توسط دکتر فضلی رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های وزارت ورزش و جوانان قرائت شد و همچنین خیر مقدم و سخنان حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس ادامه پیدا کرد.
دراین کنگره دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی ، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان هدف از برگزاری این کنگره را ایجاد حساسیت و توجه بیشتر به موضوع و مسایل جوانان ، انطباق دانسته ها ، شناخت وضعیت و مسایل جوانان و تصورات با آخرین یافته های پژوهشی عنوان کرد.


هتل هما شیراز میزبان آیین نکوداشت " روز وکیل مدافع "
1395/12/08  شصت و چهارمین سالروز استقلال کانون وکلای دادگستری در ایران مراسمی با حضور وکیلان مدافع شیراز در سالن بین المللی وصال شیراز برگزار شد .
در این مراسم که به مناسبت روز " وکیل مدافع " برگزار شد، هادی پژوهش ، معاون سیاسی امنیتی استاندار نقش وکلا در اجرای عدالت را بسیار موثر و تعیین کننده دانست .
در پایان مراسم نیز از تعدادی از پیشکسوتان وکالت تقدیر به عمل آمد .


هتل هما شیراز میزبان نخستین " همایش ملی زبان و هویت "
1395/10/25 «همایش ملی زبان و هویت» با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، استاندار فارس و جمعی از صاحبنظران و اهالی فرهنگ در سالن وصال هتل هما شیراز برگزارشد .
در این همایش استاندار فارس، گفت: زبان ابزار ارتباطات است و آنچه که جوامع توانستند با هم به مبادله دانش بپردازند به واسطه این عنصر انسانی بود که بدون آن امکان هیج نوع مبادله ای نیست.
محمد علی افشانی دانش بشری را حاصل تجمیع تجربه های زبانی دانست و تصریح کرد: زبان عامل تکامل بشری است و آنچه را که جامعه به هم متصل می سازد زبان و هویت ملی است.
وی در ادامه گفت: زبان، ادبیات مختلف  را به هم متصل می سازد و انسجام ملی را تقویت می بخشد. از این رو  تضعیف زبان موجب تضعیف هویت و وحدت ملی می شود.
افشانی تاکید کرد: هر روز باید زبان ملی ما تقویت شود.
همچنین در این همایش مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، گفت: هویت ایران رنگین کمانی از اقوام است که زبان و گویش های آنان هویت ملی را قوام و دوام می بخشد.
بهزاد مریدی با برشمردن چند مولفه برای زبان و هویت ملی، گفت: مولفه هایی که همه را به هم بسته می کند دین، زبان و نژاد است.
وی با یادآوری اینکه خاطرات جمعی و نژاد دیگر مولفه هایی است که همه ایرانیان را پیوند می دهد، افزود: زبان همه را گرد خویش می آورد.
دبیر شورای فرهنگ عمومی استان فارس با توجه به برپایی نخستین همایش ملی «همایش ملی زبان و هویت» در شیراز، عنوان کرد: طلیعه این همایش از تابستان امسال شکل گرفت و با مشارکت اهالی علم و دانش و فرهنگ آغاز شد و بیش از ۱۵۰ مقاله گردآوری شد تا در نهایت ۴۹ مقاله انتخاب و ۲۵ مقاله اکنون توسط شرکت کنندگان ارایه می شود.


هتل هما شیراز میزبان آیین نکوداشت استاد عبدالعلی دستغیب
1395/10/25 در آیین ویژه ای که به مناسبت بزرگداشت عبدالعلی دستغیب، منتقد ادبی و نویسنده برجسته ۸۵ ساله   که در سالن وصال هتل هما شیراز برگزار شد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، گفت: استاد دستغیب اندیشمندی ادیب و چند ساحتی است که جامعه شناسی و هنر و ترجمه آثار فیلسوفان تاثیرگذار از جمله خدمات او است.
بهزاد مریدی عنوان کرد: او با نوشتن نقد و یادداشت و تدریس ادبیات در مراکز آموزشی و دانشسراها در ۵۰ سال اخیر یکی از تاثیرگذارترین منتقدین کشور به شمار می رود.
وی ادامه داد: دستغیب یکی از معدود اندیشمندان حال حاضر ایران است که تمام جریان های ادبی بر آثار او صحه گذارده اند.
مریدی با بیان اینکه گرایش همیشگی دستغیب به نقد اخلاق گراست، تصریح کرد: او محتوا را بر فرم رجحان می دارد.
در ادامه این مراسم، کاووس حسن لی، مدیر مرکز حافظ شناسی گفت: دستغیب از جمله کسانی است که تنها طول نکشیدند بلکه عرض عمرشان هم گسترده شده است و قلمشان حجم دارد.
وی با بیان اینکه دستغیب نام نیکوی خود را وامدار یک عمر عرق ریزی و ریاضت روح هنری است، اظهار کرد: او عمر خود را در عرصه های پژوهش، نقد و ترجمه صرف کرده است.
این استاد ادبیات دانشگاه شیراز عنوان کرد: زمانی که برخی در حال معامله بودند او سالها نوشت و برای اولین بار چراغ نقد پرونده ای را در این کشور روشن ساخت. خیلی از آنها که نامی در نقد دارند شروع کارشان با دستغیب بوده است.
حسن لی با بیان اینکه در دهه ۴۰ سه نفر به شکل جدی کار کردند که دستغیب یکی از آنهاست، افزود: از بین همه ویژگی های دستغیب یک وجه بسیار مهم او خلق و خوی خودانتقادی و ایستادن در برابر خویشتن است. چراکه او به قول زنده یاد باستانی پاریزی خود را مشت و مالی کرده است.
عبدالعلی دستغیب نویسنده و منتقد ادبی زاده شیراز در سال ۱۳۱۰ تا کنون ۶۶ کتاب ارزنده به جامعه فرهنگی ایران زمین تقدیم کرده و در دهه ۸۰ به عنوان چهره ماندگار نقد ایران شناخته شد.
در این مراسم سومین نشان مفاخر استان فارس به این منتقد ادبی و نویسنده شیرازی اهدا شد که پیشتر به پرویز خائفی و محمدرضا محرری اختصاص یافته است.
از عبدالعلی دستغیب ۸ کتاب در دست انتشار است که از سوی ناشران مختلفی منتشر خواهد شد.مراسم تودیع و معارفه سرپرست هتل هما شیراز برگزار شد
1395/10/18 مراسم تودیع حسین دستان مدیر کل پیشین هتل هما شیراز انجام شد. در این مراسم که با حضور مدیران ارشد استان فارس برگزار شد، اصلان زاده مدیرعامل گروه هتلهای هما ضمن قدردانی از زحمات حسین دستان در دوران تصدی ایشان در هتل هما شیراز، از محمدرضا اردبیلی به عنوان سرپرست جدید هتل هما شیراز یاد کرد و افزود با توجه به سوابق و تجربیات شما در گروه هتلهای هما به عنوان سرپرست هتل هما شیراز منصوب می شوید.محمدرضا اردبیلی به سمت سرپرستی هتل هما شیراز منصوب شد
1395/10/13 مدیر عامل گروه هتلهای هما طی حکمی محمدرضا اردبیلی را به عنوان سرپرست هتل هما شیراز منصوب نمود.
در بخشی از این حکم آمده است: در راستای اصلاحات اساسی و مدیریتی در صف و ستاد گروه و بنا بر پیشنهاد هیأت مدیره و مدیرعامل گروه، بمنظور افزایش بهره¬ وری، درآمد و ایجاد نشاط و انگیزه در بین مدیران و کارکنان گروه در جهت ارتقاء هرچه بیشتر گروه هتلهای هما در کلیه وظایف و مأموریتهای خود، به استناد بند 3 صورتجلسه دهمین جلسه هیأت مدیره مورخ 11/10/1395 و با عنایت به بررسی عملکرد شما در مسئولیت فعلی بدینوسیله ضمن تشکر از زحمات بی دریغ و دلسوزانه شما، از تاریخ 12/10/1395 تا اطلاع ثانوی بعنوان سرپرست هتل هما شیراز و با اختیارات و وظایف طبق ضوابط و مقررات گروه، منصوب می شوید.
امید آن داریم با استعانت از خداوند متعال همواره شاهد پیشرفت روزافزون شما و مجموعه تحت مدیریت شما باشیم.
گفتنی است پیش از این حسین دستان بعنوان مدیرکل هتل هما شیراز مشغول به فعالیت بود.


گردشگران 5 ستاره قطار عقاب طلایی در هتل هما شیراز
1395/09/13 هتل هما شیراز میزبان مهمانان چهارمین قطار گردشگری و لوکس عقاب طلایی شد.
گردشگران از کشورهای قزاقستان، ازبکستان و ترکمنستان،از طریق مرز ریلی سرخس وارد ایران شدند. تعداد مسافران این قطار ۳۹ نفر به همراه ۳۸ خدمه از اتباع چندین کشور از قاره آمریکا، اروپا و آسیا بودند و طی یک هفته از جاذبه‌های گردشگری کشور در شهرهای مشهد، کرمان، یزد، اصفهان، شیراز و تهران دیدن کردند.
 مهمانان این قطار گردشگری در هتل هما شیراز اقامت داشتند.


گردهمایی مدیران سیمان فارس نو و خوزستان در هتل هما شیراز
1395/06/08 شصت و دومین گردهمایی مدیران عامل  شرکت های هلدینگ سیمان فارس و خوزستان و سیمان تامین در سالن وصال هتل هما شیراز برگزار شد.
در این نشست تخصصی مدیران عامل 24 شرکت سیمانی درباره وضعیت کلی این صنعت  به گفتگو و ارائه گزارش پرداختند . انتقال تجربیات و بررسی وضعیت سیمان در کشور و جهان و همچنین ارائه راهکارهایی جهت تقویت وضعیت صنعت سیمان از اهداف کلی این نشست بیان شد.
مهندس مرتضی لطفی، نایب رئیس هیات مدیره شستا درباره وضعیت کنونی اقتصادی کشور و همچنین وضعیت صنعت بازار سیمان سخنرانی کرد.  مدیرعامل شرکت سیمان فارس نو ، مهندس اسداله نیک فر نیز پیرامون برنامه های شرکت سیمان فارس نو و پروژه های اجرا شده در محورهایی در حوزه های محیط زیست ، معدن، انرژی و آب راهکارهای ارائه داد. این نشست سالانه دو بار در سال برگزار می شوداز ایده تا واقعیت در دندانپزشکی امروز در هتل هما شیراز
1395/06/08 همایش علمی دندانپزشکان عمومی در هتل هما شیراز آغاز به کار کرد . این همایش توسط انجمن دندانپزشکان عمومی ایران شعبه فارس با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سالن های همایش این هتل برگزار شد. هدف از برگزاری این همایش ارتقاء سطح علمی و آگاهی دندانپزشکان عمومی و متخصص جنوب کشور ، ارتقا سطح کارگاه¬ های عملی و مهارت¬ های دندانپزشکان در زمینه های تخصصی این رشته بیان شد.
دکتر علی اکبر زندی، رییس نخستین همایش جامع دندانپزشکان عمومی کشور گفت : این همایش سه روزه شامل سخنرانی ها و کارگاه های علمی است که در طول برگزاری 39 سخنران از دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و سایر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، تازه ترین مطالب علمی در زمینه دندانپزشکی را به حاضران ارایه می دهند.
وی اضافه کرد: در حاشیه این همایش، نمایشگاهی از مواد، تجهیزات و امکانات دندانپزشکی با حضور 50 شرکت برپا شده است و به روزترین مواد و تجهیزات به بازدیدکنندگان معرفی و ارایه می شود.
دکتر زندی ضمن قدردانی از سرویس دهی و خدمات هتل هما شیراز ، برگزاری چنین همایش گسترده ای را در این هتل  با دارا بودن بهترین فضای نمایشگاهی و سالن های همایش  بسیار خوب ارزیابی کرد.


نشست کاری مدیر عامل گروه هتلهای هما با مدیریت و سرپرستان هتل هما شیراز
1395/05/24
نشست کاری مدیر عامل گروه هتلهای هما ، دکتر اصلان زاده با مدیر کل هتل هما شیراز و سرپرستان در مرداد ماه سال جاری در سالن بوستان هتل هما شیراز برگزار شد. هدف از برگزاری این نشست بیان پیشنهادات و مشکلات و دغدغه های کاری در این هتل بیان شد. حسین دستان ، مدیر کل هتل هما شیراز به ارائه گزارش مختصری از وضعیت عمومی و کلی هتل در بخش های مختلف پرداخت.
در این نشست نایب رئیس هیات مدیره گروه هتلهای هما خود را حافظ منافع هتل هما خواند. وی نقش موثر حضور هتل را جز جدانشدنی در عرصه تبلیغات دانست و برحضور هتل در فعالیت های فرهنگی، اجتماعی، نشست ها ، سمینار ها و هم اندیشی ها برای زنده نگه داشتن نام هما تاکید کرد.
 وی از مدیران و سرپرستان هتل موکداً درخواست کرد که در دنیای بازاریابی آهن ربایی عمل کنند و به همین ترتیب هرکدام از کارکنان هتل را نمایندگان فروش هتل معرفی کرد. در پایان مدیر عامل گروه از توجه خاص و V.I.P به تمامی مهمانان تاکید کرد و موفقیت را در گرو توجه به جزییات در ارائه خدمات  و سرویس دهی به مهمان دانست.نشست مدیر عامل با هیات تورگردانان بین المللی در هتل هما شیراز
1395/05/24
نشست مدیر عامل گروه هتلهای هما، با مدیران آژانس های مسافرتی از 17 کشور جهان با همکاری آژانس گردشگری مارکوپولو در هتل هما شیراز برگزار شد.
 در این نشست علاوه بر دکتر اصلان زاده، دکتر شالبافیان ، عضو هیات مدیره گروه هتلهای هما ، حسین دستان مدیر کل هتل هما شیراز و امیر حسین جعفری مدیر عامل شرکت ایرانگردی و گردشگری مارکوپولو و 33 نفر از فعالان تورگردان بین المللی حضور داشتند.
 هدف از برگزاری این نشست جذب گردشگران خارجی، بازاریابی و تبلیغات در حوزه گردشگری و همچنین برگزاری فم تور های اختصاصی ویژه مدیران آژانسهای برتر سراسر جهان بیان شد.
نایب رئیس هیات مدیره گروه هتلهای هما ضمن آرزوی اقامتی لذت بخش در ایران و شیراز ،  به معرفی گروه هتلهای هما و تاریخچه آن پرداخت و ابراز امیدواری کرد با وجود پتانسیل های موجود در گروه بتوان در راستای جذب گردشگر  پیشرو باشیم.
دکتر شالبافیان نیز  توضیحاتی درباره صنعت گردشگری و صنعت هتلداری در ایران ارائه کرد . مدیر عامل شرکت ایرانگردی و گردشگری مارکوپولو نیز در این نشست راههای موفق جذب گردشگران خارجی را بیان کرد و افزود: با توجه به بازار متلاطم گردشگری، شرایط  منطقه، کاهش رفت و آمدهای هیات های سیاسی و اقتصادی و سایر موضوعات مرتبط با گردشگری دلایلی است که به بازار هدف برای ایران فکر کنیم. چراکه نمیتوان به ظرفیت اشغال بالای هتل ها و پرواز ها با تاکید بر بازارهای فعلی برای همیشه مطمئن بود.
حسین دستان ، مدیر کل هتل هما شیراز از فراهم آمدن زمینه حضور فعالان در این صنعت ابراز خرسندی کرد و در ادامه به معرفی هتل هما شیراز و ویژگی های آن پرداخت. وی افزود امیدوار هستیم با  تعاملات دو جانبه در راه شناساندن سرزمین و فرهنگ غنی ایران گام موثری برداریم.
در پایان نشست، ضیافت شام  با هدف معرفی انواع غذاها، سالاد و دسر های ایرانی و محلی شیراز و توضیحاتی پیرامون آن به گردشگران برگزار شد.


آغاز دوره های آموزشی کارکنان هتل هما شیراز
1395/05/12  دوره های آموشی کارکنان هتل هما شیراز در بخش های آشپزخانه، خانه داری و کافی شاپ با حضور اساتید مرکز آموزش گروه هتلهای هما در تیر ماه سال جاری به مدت 2 روز در هتل هما شیراز  برگزار شد.
هدف از برگزرای این دوره های آموزشی به روز شدن اطلاعات کارکنان ، تبادل  تجرییات و اطلاعات در راستای وحدت رویه در کار و همچنین بالا بردن سطح دانش کارکنان جهت بهره برداری اثربخش و رضایت بخش عنوان شد.
 رضوانی مدرس این دوره از کلاس های آموزشی خانه داری برگزاری چنین آموزش هایی را در گروه ضروری خواند. وی سر فصل های این دوره را در با عناوین سوپروایزرها و خانه داری برشمرد.  مدیریت زمان، روش رکوردگیری و  زمان سنجی  از مهمترین سر فصل های کلاس های آموزشی ویژه سوپروایز ها است که مبنی بر آن شیفت بندی، اولویت بندی، مدیریت شکایت و انتقاد مهمان، برنامه ریزی نظافت هفتگی، ماهانه، شش ماهه و سالیانه را  با حساسیت بالاتری در استفاده اززمان از عناوین مهم آموزش در این دوره بیان شد. در بخش خانه داری به سرفصل هایی چون توضیح انواع اتاق ها و نحوه نظافت آنان با روش های نوین،  آشنایی با علائم اختصاری خانه داری جهت گزارش نویسی و چک لیست نویسی دقیق تر ، وظایف خانه دار و محیط کار، روش های نظافتی ، آداب و معاشرت حرفه ایی با مهمان، ارگونومی، روش های جلوگیری از آسیب ها و پخش فیلم انواع آنکادر ها و آموزش  خشکشویی سرویس آموزش
جلال زواره مدرس آشپزی مرکز آموزش گروه هتلهای هما  دوره های  آشپزی را خوب ارزیابی کرد و در ادامه افزود : این دوره از کلاس ها در دو بخش تئوری و عملی انجام می شود . در این دوره ، بهداشت مواد غذایی، اصول آماده سازی ، طراحی بشقاب ، چیدمان در بشقاب ، سالاد و سس، نگه داری سبزیجات ، روش پخت صحیح سبزیجات و در بخش تئوری تهیه سوپ ، سس هلندی ، و آموزش انواع چاشنی ها و سس های سالاد آموزش داده شد.
 زواره درباره ی مفاد آموزشی ، منابع و همچنین به روز بودن  اطلاعات  گفت: مطالب استفاده شده در کلاس های آموزشی به روز و بر اساس نیاز های پرسنل در گروه هتلهای هما است که از کتابهای داخلی و خارجی گرد آوری و جمع آوری شده. کتاب الف تا ی آشپزی تالیف جدید زواره منبع اصلی آموزش در کلاس های عملی و تئوری آشپزی است.
 همزمان با برگزای کلاس های فوق ، دوره آموزش کافی شاپ با حضور رضا خدابخش کارشناس و مدرس مر کز آموزش گروه هتلهای هما نیز تشکیل شد. محوریت اصلی  رئوس مطالب آموزشی ارائه با کیفیت تر  انواع قهوه ها، درک اسپرسو و مفاهیم مربوط به آن ، عصاره گیری صحیح از دستگاه اسپرسو ، آموزش نظافت محیطی دستگاه، پرتا فیلتر و استیم وند و همچنین شناخت اجزای آن  بیان شد . در پایان دوره ، کلاس های برگزار شده از سوی اساتید مرکز آموزش بسیار خوب ارزیابی شد .ایشان اظهار امیدواری کردند که با روند مستمر این آموزش ها در راستای به روز شدن همه جانبه  در ارائه خدمات و سرویس هما کلاس پیشرو باشیم.چهارمین نشست مسولان روابط عمومی گروه هتل های هما در شیراز
1395/05/12 چهارمین نشست مدیران روابط عمومی گروه هتل های هما با موضوع "ایجاد وحدت رویه و هماهنگی در زمینه انجام وظایف محوله جهت پیشبرد اهداف عالیه گروه، " با حضور مدیرعامل گروه، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل گروه ، مدیرکل امور اداری و رفاه ، مدیرکل هتل هما شیراز ، مدیرکل هتل هما بندرعباس، مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گروه و مدیر روابط عمومی سازمان کل هواپیمایی کشور در سالن بوستان هتل هما شیراز برگزار شد.
در این نشست مدیر روابط عمومی و امور بین الملل جلسه را آغاز و در خصوص نقش و جایگاه روابط عمومی در تحقق اهداف عالیه  گروه به ایراد سخنانی پرداخت. سلطانی آزاد تشریح و توضیح در خصوص تدوین برنامه ها ، ارائه راهکار در جهت بهبود و تسریع در فرآیند فعالیت ها را از اهداف اصلی برگزاری این نسشت بیان کرد.
اصلان زاده ، مدیرعامل گروه هتل های هما نیز در سخنانی تمامی بخش های هتل را حلقه های بهم پیوسته تشبیه کرد و گفت: در نبود هر یک  از حلقه ها زنجیر از هم گسسته می شود و روابط عمومی نیز یکی از همین حلقه هاست.
وی افزود:  روابط عمومی باید دارای یک شاکله و ساختار قوی باشد که در نهایت به یکپارچگی و وحدت رویه در گروه منجر شود.
پس از وی جعفرزاده، مدیر روابط عمومی سازمان کل هواپیمایی کشور به کاربردهای روابط عمومی در راستای ارتقا و احیا برند سخنرانی پرداخت و اظهار داشت: روابط عمومی یعنی ارتباط سودآور که این سودآوری کنار ابزارها و باورهای صحیح و شناخت جامع از روابط عمومی به دست می آید.
پس از وی حضار به  ارائه گزارش عملکرد سه ماهه مسئولان روابط عمومی هتل های تابعه،  دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات  مسئولان روابط عمومی هتل های تابعه ، تشریح فعالیت های صورت گرفته در حوزه روابط عمومی هتل های تابعه و کاستی ها  در حضور مدیر عامل گروه پرداختند.مودت و دوستی عامل اصلی پیروزی
1395/03/19

مدیر عامل گروه هتلهای هما نوزدهم خرداد ماه سال جاری از هتل هما شیراز دیدار کرد و طی آن بر گسترش حس دوستی ، مودت و مهربانی در تعاملات کاری برای ایجاد یکپارچگی بین مدیران و کارکنان تاکید کرد. وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی از درجه اهمیت بالایی در هر سازمان برخوردار است، گفت: موفقیت و نام آوری در گرو داشتن نیروی انسانی خوب و کارآمد است . اصلان زاده با توجه به روند رو به رشد کشور در سطح روابط بین الملل از کلیه مدیران و کارکنان خواست که بیش از پیش از فرصت کنونی به دست آمده استفاده بهینه کنند . نایب رئیس هیات مدیره گروه هتلهای هما احترام گذاشتن به مهمان ، آموزش پایدار ، خوشرو بودن و همچنین ایجاد همدلی بین کارکنان را از مهترین و ضروری ترین مشخصه ها برای کارکنان دانست . وی در پایان از حسین دستان مدیر کل هتل هما شیراز برای ارائه گزارش حرفه ایی از عملکرد هتل قدردانی کرد و گفت : ترکیبی از دانش، تجربه ، تخصص و نیروی کارآمد این هتل باعث ایجاد شرایط بهتر خواهد شد.به همین منظور برای پیشرفت اهداف عالیه گروه هتلهای هما اختیارات بیشتری دراختیار مدیران قرار خواهم داد.


وزیر گردشگری ترکیه در هتل هما شیراز
1395/03/03

ماهر اونال وزیر فرهنگ وگردشگری ترکیه و هیات همراه به منظور آشنایی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این زمینه با مدیران میراث فرهنگی و گردشگری استان فارس در هتل هما شیراز دیدار کرد. وزیر گردشگری ترکیه در این نشست گفت: شیراز از لحاظ گردشگری اهمیت ویژه‌ای دارد و سرمایه‌گذاران ترکی برای آشنایی بیشتر با این فرصت‌ها در این سفر حضور دارند. وی درباره امکانات سرمایه‌گذاری در ترکیه برای فعالان حوزه گردشگری گفت: در ترکیه برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری مکان‌هایی مشخص می‌شود وبا دراختیارقراردادن زمین رایگان امکان سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌ شود. شاپوررستمی معاون گردشگری وزیارتی استان فارس نیز در این دیدار به ظرفیت گردشگری شیراز و استان فارس اشاره کرد و گفت: سالانه 5 میلیون گردشگر وارد استان فارس می‌شوند که یک میلیون گردشگر خارجی هستند. مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری فارس نیز به ظرفیت‌های مکان‌های اقامتی استان فارس اشاره کرد و گفت: در استان فارس 200 مرکز اقامتی با ظرفیت 20 هزار تخت وجود دارد. وزیر گردشگری ترکیه در ضیافت ناهار در هتل هما شیراز نیز به خدمات متمایز این هتل نیز اشاره کرد و از سرویس ویژه هتل هما شیراز ابراز خرسندی کرد.


معرفی هتل هما شیراز به عنوان حامی روابط عمومی در استان فارس
1395/03/03

جشنواره روابط عمومی های برتر استان با حضوراستاندار فارس در هتل هما شیراز برگزار شد. هتل هما شیراز با دریافت یادمان و لوح تقدیر چهارمین هفته روابط عمومی فارس ، به عنوان حامی روابط عمومی نیز معرفی شد. مسعود عطائی نژاد ،رئیس انجمن روابط عمومی فارس گفت : هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد رقابت سالم بین روابط عمومی های استان در راستای ارتقاء مستمر سطح کیفی فعالیت ها، ایجاد انگیزه بیشتر بین فعالان حوزه روابط عمومی و ارائه الگوهای مناسب برای الگو برداری سایر روابط عمومی ها است. مسعود عطائی نژاد با بیان این که روابط عمومی به عنوان یک عملکرد مدیریتی نقش موثری در فعالیت هر سازمان بر عهده دارد ادامه داد: برای این که در هر سازمان برنامه ها تحقق پیدا کند روابط عمومی در درون و بیرون سازمان زمینه تحقق این برنامه ها را ایجاد می کند و باید تلاش کرد بر سطح کیفی خدمات روابط عمومی اضافه کرد. وی افزود: برگزاری جشنواره در دو بخش انتشارات و فضای مجازی است که آثاری از جمله نشریه درون سازمانی، ویژه نامه، بروشور، کاتالوگ، پوستر و تبلیغات محیطی در حوزه انتشارات و فعالیت پایگاه و سایت اطلاع رسانی روابط عمومی ها در فضای الکترونیک از لحاظ شاخص های گرافیکی و محتوایی مورد ارزیابی قرار می گیرد.


گزارش تصویری حضور تیم ملی کشتی ایران در هتل هما شیراز
1395/02/27


نشست هیات اقتصادی و کشاورزی هلند و فارس در هتل هما شیراز
1395/02/27

نشست هم اندیشی هیات اقتصادی و کشاورزی هلند به ریاست هنک کامپ وزیر اقتصاد، انرژی و کشاورزی هلند با فعالان و مدیران اقتصادی فارس در هتل هما شیراز برگزار شد. هنگ کامپ، شیراز را شهری با شهرت جهانی عنوان کرد و گفت: شهرت شیراز به خاطر وجود سعدی و حافظ در این شهر است. من زمانی که قصد سفر به این شهر را داشتم گفتند تو به شهر حافظ و سعدی می‌روی." هنگ کامپ کشاورزی ایران و فارس را خوب ارزیابی و اضافه کرد: ایران در کشاورزی کشوری موفق ارزیابی می‌شود و علی‌رغم داشتن 80 میلیون جمعیت، گندم تولیدی خود را صادر می‌کند. او همچنین با اشاره به جایگاه هلند در عرصه کشاورزی، گفت: هلند کشوری فوق‌العاده حاصلخیز و یکی از کشورهای صادرکننده محصولات کشاورزی به آمریکا و کشورهای اروپایی است. هنگ کامپ با اشاره به اینکه مسئولیت وزارت گردشگری هلند را نیز برعهده دارد، ظرفیت‌های گردشگری ایران را مطلوب توصیف کر د . محمد مهدی قاسمی رئیس سازمان جهاد كشاورزی استان فارس نیز با اشاره به ظرفیت های این استان در حوزه كشاورزی، آمادگی این استان برای همكاری با كشور هلند در زمینه انتقال فناوری گلخانه ای و تولید مشترك محصولات و صادرات آنها اعلام کرد. وزیر کشاورزی هلند همچنین علاقه و آمادگی کشورش در همکاری‌های دانشگاهی را اعلام و اضافه کرد: آشنایی با ظرفیت‌های موجود ایران و فارس، زمینه را برای ایجاد و توسعه همکاری‌های دو جانبه در بخش‌های مختلف را فراهم خواهد کرد. در این نشست، فعالان بخش خصوصی استان فارس و كشور هلند به بیان دیدگاه های خود برای توسعه همكاری های دوجانبه پرداختند.


بزرگداشت روز جهانی کارگر
1395/02/27

مراسم ویژه روز جهانی کارگر در اردیبهشت سال جاری در هتل هما شیراز برگزار شد. در بزرگداشت روز جهانی کارگر حسین دستان ، مدیر کل هتل هما شیراز ضمن تبریک این روز تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل هتل هما شیراز درباره عملکرد کلی سال 94 در بخش های مختلف هتل ، موفقیت ها و همچنین بازسازی های انجام شده سخنرانی کرد . وی ابراز امیدواری کرد که در سال های آینده نیز با تلاش مضاعف شاهد پیشرفت گروه هتلهای هما و به خصوص هتل هما شیراز باشیم . به مناسبت بزرگداشت این روز اسحاق شاه محمدی مشاور اجتماعی کار و خانواده درباره اهمیت روز جهانی کار و کارگر، راههای پیشگیری از استرس محیط کار، روش های درک متقابل مدیران و پرسنل و همچنین نحوه برخورد حرفه ایی در موقعیت های تنش زا در محل کار صحبت کرد. در پایان این مراسم از بازنشستگان ، کارگران نمونه، کارگران موفق در عرصه های مختلف فرهنگی و ورزشی و همچنین برندگان مسابقه هوش که به مناسبت روز جهانی کارگر برگزار شده بود، تجلیل و قدردانی شد.


چهارمين كنگره بين المللي كاشت حلزون شنوايي با حضور متخصصاني از 16 كشور جهان در هتل هما شيراز
1395/02/14

چهارمین کنگره بین المللی کاشت حلزون شنوایی و علوم وابسته در هتل هما شیراز آغاز به کار کرد. در این کنگره سه روزه که با حضور وزیر علوم و استاندار فارس برگزار شد ، اساتید برجسته داخلی و خارجی آخرین دستاوردهای علمی در حوزه کاشت حلزون و علوم وابسته را به مخاطبان ارائه دادند. هدف اصلی برگزاری این کنگره بین المللی به روز نمودن اطلاعات علمی متخصصان گوش و حلق و بینی و همچنین تبادل اطلاعات داخل و خارج از کشور با یکدیگر در زمینه کاشت حلزون بیان شد. دكتر بصير هاشمي معاون پژوهش و فناوري دانشگاه علوم پزشكي شيراز و دبير اجرايي چهارمين كنگره بين المللي كاشت حلزون شنوايي و علوم وابسته در مراسم افتتاحيه بيان داشت: نخستين بار است كه اين كنگره بين المللي، در يكي از شهرهاي ایران غیر از تهران برگزار می شود . هاشمي با اشاره به پيشينه عمل جراحي كاشت حلزون در شيراز كه موجب نام آوري آن در كشور و اعطاي مسووليت برپايي اين كنگره بزرگ بين المللي به مركز كاشت حلزون شنوايي شيراز شده است ادامه داد: از مجموع مراكز كاشت حلزون شنوايي در كشور، چهار مورد در تهران و مابقي در شيراز، مشهد، تبريز ، اصفهان، همدان، كرمان و اهواز هستند كه تاكنون بيش از هفت هزار مورد از اين جراحي در كشور انجام شده و هزار و سیصد مورد آن مربوط به شيراز بوده است. وي اضافه كرد: اكنون اهميت انجام اين جراحي مشخص شده و با وجود هزينه هاي بالاي تامين وسايل موردنياز آن از ساير كشورها، با تامين منابع مالي، خانواده ها تنها بخشي از هزينه ها كه معادل شش ميليون تومان است را پرداخت مي كنند. رييس مركز كاشت حلزون شنوايي شيراز با بيان اينكه هم اكنون اين مركز با 12 سال سابقه از امكانات قابل قبولي برخوردار است، تامين اقامتگاه براي همراهان بيماران و تامين هزينه عمل جراحي كه برخي خانواده ها براي پرداخت آن با مشكل مواجه هستند را بزرگترين مشكلات موجود در اين زمينه عنوان كرده و از نيكوكاران عرصه سلامت خواست تا در اين راه سهيم شوند شاپور حق جو ، مدیر مرکز کاشت حلزون فارس نیز گفت: هدف از برگزاری این کنگره بین المللی در هتل هما شیراز قدمت و شهرت این هتل در خدمات رسانی و ارائه سرویس های منحصر بفرد می باشد.


سومین دوره آموزشی بین المللی جراحی زیبایی و اندوسكوپی سینوس در هتل هما شیراز
1395/02/11

سومین دوره آموزشی بین المللی جراحی و اندوسکوپی سینوس اول اردیبهشت با حضور 400 متخصص علوم پزشکی که 150نفر از آنان از 30 کشور جهان به شیراز آمده اند در محل هتل هما شیراز گشایش یافت. دكتر سید علیرضا مصباحی متخصص گوش و گلو و بینی و فوق تخصص راینولوژی در حاشیه مراسم آغاز به كار این نشست آموزشی، علمی بیان داشت : دراین همایش متخصصانی از كشورهای جهان حضور دارند كه برخی از آنان پایه گذار بعضی از اعمال جراحی فك و صورت و بینی هستند و نظرات علمی آنان مورد استناد دانشگاه های بزرگ علمی قرار دارد. عضو هیات مدیره انجمن راینولوژی ایران درادامه افزود: در این دوره آموزشی سه روزه 150 متخصص از كشورهای آسیایی و اروپایی حضور دارند وبه صورت زنده و عملی برخی از جراحی های مجاری تنفسی و سینوزیت و آلرژی ها و همچنین جراحی های زیبایی به آنها آموزش داده می شود. وی اضافه كرد: این دوره آموزشی تا سوم اردی بهشت در هتل هما شیراز ادامه دارد و یك هم اندیشی كم نظیر با حضور متخصصان راینولوژی و متخصصان گوش و گلو و بینی است كه تازه های اعمال جراحی زیبایی و سینوزیت و آلرژی در آن به بحث گذاشته می شود. وی این هم اندیشی علمی را دارای امتیاز باز آموزی علمی دانست و گفت :25 امتیاز برای متخصصان در نظر گرفته شده است. عضو انجمن راینولوژی استان فارس خاطر نشان كرد : این هم اندیشی علمی مورد تایید آكادمی جراحان پلاستیك بینی و صورت اروپا ، آكادمی جراحان پلاستیك صورت و ترمیمی كشور های آسیایی ، انجمن علمی راینولوژی ایران ، انجمن جراحان بینی اروپا و دانشگاه علوم پزشكی شیراز است. به گفته وی این دوره آموزشی برای سومین بار در خاورمیانه با حضور اساتید برجسته و سرشناس بین المللی و داخلی توسط انجمن علمی راینولوژی استان فارس در هتل هما شیراز برگزار می گردد و در این دوره تمامی مراحل اعمال جراحی راینوپلاستی و اندوسكوپی سینوس از ابتدا تا انتها به صورت كامل و كاربردی آموزش داده خواهد شد. در پایان سحر زرگری مدیر اجرایی این دوره آموزشی دلیل برگزاری سالیانه دوره های آموزشی بین المللی راینولوژی در هتل هما شیراز را ، خدمات ویژه هتل، تعدد سالن های وسیع ، فضای متناسب هتل جهت برپایی نمایشگاههای جانبی این دوره آموزشی و همچنین تاپ بودن سرویس خدمات غذایی ، سرعت سرویس دهی کارکنان هتل و خدمات اقامت بیان کرد.


رستوران هتل هما شیراز ، رستوران سلامت
1395/01/30

رستوران هتل هما شیراز طی مراسمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز لوگوی دوستدار سلامت دریافت کرد. شاخص های اعلام شده از سوی دانشگاه شیراز برای انتخاب یک رستوران هتل بعنوان رستوران دوستدار سلامت موارد حذف کره به منظور پیشگیری از بیماری های قلبی ، حذف نمکدان را از روی میز ، سرو خوراک سبزیجات و خوراک ماهی بخارپز ، ارائه پیشنهاد غذای نیم پرس به شما ، کاهش میزان روغن ، چربی و نمک غذا ، رعایت بهداشت فردی کارکنان و بهداشت عمومی محل ، تایید وضعیت بهسازی ساختمان و ابزار و تجهیزات و رعایت بهداشت آب در رستوران را شامل می¬شود . دکتر محسن مقدمی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این مراسم گفت: 17 درصد جوامع شهری ما فشار خون و 9 درصد دیابت دارند و برای کنترل و کاهش این موارد ترویج الگوی صحیح تغذیه ضروری است. وی افزود: سلامت غذایی و بحث فرهنگ¬سازی و مصرف غذای سالم یکی از دغدغه¬های مهم دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و بر همین اساس معتقدیم سلامت غذا یکی از ارگان¬های اصلی جامعه به شمار میرود. حسین دستان ، مدیر کل هتل هما شیراز نیز گفت: رعایت استاندارهای بهداشتی و استفاده از مواد غذایی سالم در پخت غذاها و بکارگیری نیروهای متخصص در امور بهداشت و تغذیه هزینه برخواهد بود و به همین منظور دانشگاه و اتحادیه رستوران ها و جامعه هتلداران باید در این زمینه مراکز ارایه غذا را حمایت کنند.


بازدید نمایندگان گروه هتلهای آکورAccor” “ فرانسه از هتل هما شیراز
1395/01/24

گروه هتل¬های آکور ششمین شرکت بزرگ هتلداری جهان و نخستین شرکت هتلداری بین المللی است که در ایران فعالیت کرده است. کریستوفر لندیس، مدیر امور اجرایی گروه هتل¬های آکور در ایران، طی بازدید یکروزه از هتل هما شیراز درباره فرصتهای همکاری با گروه هتل¬های هما و همچنین شرایط رو به رشد و توسعه صنعت توریسم و هتلداری دیدگاه خود را بیان کرد. وی افزود: "هتل هما شیراز قابلیت¬های فراوانی دارد مانند فضای سبز زیبای این هتل که در هیچ کدام از هتل¬های شیراز ندیدم." حسین دستان مدیر کل هتل هما شیراز در نشست صمیمانه با نمایندگان گروه هتل¬های آکور به معرفی هتل، ارائه تاریخچه هتل هما شیراز و سرویس و خدمات کلی این هتل پرداخت. وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که با همکاری های آتی این دو گروه بتوان در راستای پیشبرد این صنعت گام موثری برداشت. لندیس نیز گفت: پتانسیل فوق العاده¬ای برای توسعه فعالیت¬های برند ما در ایران وجود دارد. علی محمد ابراهیم مدیر توسعه فنی گروه هتل¬های آکور و ازان وینست مدیر توسعه برندسازی نیز در این بازدید حضور داشتند.


نخستین همایش شهرسازی و معماری ایرانی اسلامی در همای شیراز
1394/12/12

اولین همایش ملی ایران اسلامی در 28 و 29 بهمن ماه سال جاری در هتل هما شیراز برگزار شد.یکی از اهداف مغفول مانده سازمان نظام مهندسی و یکی از اهداف اصلی برگزاری این همایش توسعه فرهنگ ایرانی اسلامی در معماری است. مهندس حسین پور اسدی با اشاره به این که یکی از دستاوردهای برگزاری این همایش تلاش در جهت بازگرداندن هویت ایرانی اسلامی به معماری ما می باشد، گفت: در بسیاری از همایش ها شاهد چاپ پوستر، سخنرانی ها و ارائه مقالات گوناگون می باشیم اما در همایش ایرانی اسلامی تلاش خواهیم کرد تا نتایج و دستاوردهای آن را به صورت اجرایی در معماری ساختمان ها بکار گیریم. وی افزود: در حقیقت برگزاری این همایش آغاز یک حرکت جدید در حوزه معماری ایران اسلامی می باشد که آثار آن در معماری به وضوح قابل مشاهده خواهد بود. در ادامه مهندس فرج اله رجبی گفت: با برگزاری همایش ملی معماری ایرانی –اسلامی در حقیقت ما به دنبال این هستیم که یک جریان فکری و فرهنگی مستمر برای ایجاد تغییر در نگرش ها و کارکردها در زمینه معماری شکل گیرد . رجبی افزود: شیراز دارای ظرفیت های بسیاری در حوزه مهندسی، معماری و تولید فکر و اندیشه در این حوزه است و حیف است که این همه ظرفیت، زمینه ساز ایجاد یک جریان در حوزه معماری معاصر نشود . وی ادامه داد: در طول سال شاهد برگزاری همایش های متعدد در حوزه ساخت و ساز و معماری در کشور هستیم اما در این همایش ما برآنیم تا در عرصه معماری با رویکرد ایرانی – اسلامی یک جریان فکری شکل گیرد که تاثیر آن در زندگی مردم مشاهده شود. رجبی اظهار کرد: در حقیقت آنچه برای ما اهمیت دارد این است که آنچه در معماری کشور و شهر شیراز می بینیم، معرف اندیشه معماری ایرانی و اسلامی باشد. وی گفت: مهمترین رویکرد این همایش می تواند تولید اندیشه با رویکرد علمی و با تکیه بر داشته ها و فرهنگ ملی در حوزه معماری معاصر بر مبنای نگاه ایرانی - اسلامی باشد.


گزارش تصویری برگزاری مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در هتل هما شیراز
1394/11/21


گسترش روابط لوکزامبورگ و استان فارس در هتل هما شیراز
1394/10/26

رئیس مجلس نمایندگان مجلس لوکزامبورگ در دیدار رسمی با استاندار فارس در هتل هما شیراز از توسعه روابط لوکزامبورگ و استان فارس خبر داد. در ادامه سفرهای متعدد ماههای اخیر هیات های تجاری و سیاسی خارجی به استان فارس عصر پنجشنبه بیست و چهارم دیماه نیز استاندار فارس و رئیس مجلس لوکزامبورگ طی نشستی دو جانبه در سالن پرنیان هتل هما شیراز راههای توسعه همکاری های متقابل را مورد بررسی قرار دادند. مارس دی بارتو لومئو در ضیافت نهار با هیئت همراه در هتل هما شیراز بر روابط ایران و لوکزامبورگ تاکید داشت و افزود: هم افزایی این دو کشور می تواند منجر به دست یابی کلید به جهانی در عرصه رفاه اجتماعی و سلامت شود. وی تاکید کرد: با اجرایی شدن برجام و توسعه روابط ایران با کشور های اروپایی ، زمینه برطرف شدن مشکلات را فراهم می کند. وی در این نشست دو جانبه گفت: روابط دو کشور ایران و لوکزامبورگ چه به لحاظ منطقه ای و چه از لحاظ بین المللی دارای اهمیت بسیاری است و با توجه به اهمیت این ارتباط ، ما خواهان گسترش و تعمیق روابط دو کشور هستیم و امیدواریم در ادامه شاهد شتاب گرفتن روند برقراری روابط بین دو کشور باشیم. وی ادامه داد: دنیای امروز در حقیقت یک دهکده ی جهانی است و همه ی کشورها نیازمند برقراری ارتباط با یکدیگر هستند. رئیس مجلس نمایندگان مجلس لوکزامبورگ با توجه به مزیت های مختلف استان در بحث تبادل گردشگری از توانمندی های گردشگری و طبیعی استان فارس و شیراز اعلام آمادگی کرد و افزود: شیراز با وجود سایت های باستانی کهن ، گهواره تمدن است." رئیس مجلس نمایندگان لوکزامبورگ از استقبال گرم ایرانیان و مردم شیراز نیز قدردانی کرد و افزود: این استقبال بیانگر عمق مهربانی و خون گرمی مردم این سرزمین کهن و پهناور است . مارس دی بارتو لومئو ضمن امضای دفتر یادبود هتل هما شیراز از اقامت در هتل همای شیراز ابراز خرسندی کرد و گفت : " من احساس میکنم در منزل خودم هستم".


برگزاری جشن سال نو میلادی در هتل هما شیراز
1394/10/12

همزمان با آغاز سال 2016، جشن سال نو میلادی با حضور جمعی از میهمانان مسیحی حاضر در این هتل در محل لابی هتل هما شیراز برگزار گردید.


جشن شب یلدا در شهر فرهنگ و ادب -شیراز
1394/10/05

جشن شب یلدا با حضور هنرمندان سرشناس عرصه سینما و اجرای محمود شهریاری در هتل هما شیراز برپا شد. مراسم با شکوه حافظ خوانی، شاهنامه خوانی ، اجرای موسیقی سنتی ، مسابقه ، آواز خواهی همراه با قرعه کشی سه بلیط سفر به خارج از کشور توسط شرکت هواپیمایی ایر عربیا با حضور نسرین مقانلو و نرگس محمدی برگزار شد . از جمله برنامه های ویژه این جشن ، بازارچه شب یلدا بود که در آن نگاه ویژه به آیین های نکوداشت شب یلدا از جمله سرو غذاها و خوراکیهای سنتی مانند آش رشته ، آش ماست ، آش انار ، باقلا گرم و لبو و همچنین سرو چای به شکل کاملا سنتی توسط همکاران با پوشش لباس های محلی ، چیدمان کرسی و سفره ویژه شب یلدا و پخت نان محلی داشت . مراسم با برپایی بوفه باز شام و ارائه غذاهای سنتی شهر شیراز و قرعه کشی استفاده از صبحانه هما کلاس بین حضار در هتل هما شیراز خاتمه یافت .


نخستین پیاده روی پرسنل هتل هما شیراز
1394/10/01

ضرورت ایجاد اشتیاق و انگیزه در کارکنان یک مجموعه حقیقتی ساده و در عین حال حائز اهمیت است. هتل هما شیراز برای نخستین بار برنامه پیاده روی صبحگاهی را روز جمعه 27/9/94 با حضور پرسنل هتل اجرا کرد که با طیف گسترده ایی از بازخوردهای مثبت از سوی کارکنان هتل هما شیراز روبرو شد. حسین دستان، مدیر کل هتل هما شیراز در توضیح اجرای پیاده روی کارکنان برای نخستین بار گفت: " نیروی انسانی به عنوان یک عامل محوری موثر بر کیفیت خدمات و تامین کننده رضایت خاطر مشتریان، نقش کلیدی در ادامه حیات گروه هتلهای هما دارد. " وی در ادامه افزود: افزایش خلاقیت کارکنان و توجه بیشتر به مشتری و همچنین علاقه و توجه به کار که افزایش کارآیی و بهر وری گروه را در پی خواهد داشت نتایج ایجاد انگیزه در کارکنان است."


اهدا زندگی کارکنان هتل همای شیراز
1394/09/10

کارکنان همای شیراز جهت تامین نیاز بیماران خون اهدا کردند. به مناسبت اربعین حسینی و با توجه به اهمیت این امر و اهدا زندگی به بیماران نیازمند، طی هماهنگی روابط عمومی هتل با سازمان انتقال خون شیراز ، پرسنل این سازمان در هتل هما حضور پیدا کردند. رضایی زاده مسئول اجرایی این سازمان گفت: استقبال کارکنان هتل هما شیراز در زمان کمی که در اختیار داشتیم بسیار عالی بوده و امیدواریم این همکاری مستمر باشد." بیش از یک سوم کارکنان به واحد سیار سازمان انتقال خون با شعار اهدا زندگی خون اهدا کردند. مدیران و مسئولین بخش های مختلف نیز در این امر خداپسندانه شرکت کردند.


Video Wall سامسونگ در هتل هما شیراز
1394/09/07

نمایشگرهای راهکارهای تجاری محصول شرکت سامسونگ برای مخاطبان خاص در هتل همای شیراز به نمایش گذاشته شد. این نمایشگاه در دوبخش مخاطبان خاص و عام ، با حضور نمایندگان دولت ، موسسات اداری ، شرکت نفت، صنعت هتلداری ،رستوران های زنجیره ای و نمایندگان فروش محصولات این شرکت برگزار شد. الهام کیمیایی پور، مدیر اجرایی نمایشگاه گفت: "هدف ما بازاریابی محصولات جدید سامسونگ با شعار حمایت از صنعت داخلی است." وی درباره محصولات جدید افزود: پرینتر ها و دستگاه های مانیتور با قابلیت های ویژه ایی عرضه می شود. مدل curve یا منحنی بر اساس ساختار چشم طراحی شده است که بهترین زاویه دید را داشته باشد، وضوح دید بسیار بالا و ورودی های مختلف قابلیت این دستگاه را چند برابر کرده است." در این نمایشگاه یکروزه پرینتر ها نیز در سه بخش یا Segment از مصارف خانگی، شرکتی و پرینت صنعتی با حجم بالا ارائه شد.


معرفی نسل جدید گوشی های سونی Xperia 25
1394/09/01

شرکت سونی سالانه در هتل هما شیراز به معرفی محصولات جدید خود می پردازد. نسل جدید گوشی هایXperia 25 با قابلیت های منحصر به فرد در آبان ماه سال جاری در سالن وصال این هتل به نمایش گذاشته شد. از اهداف این نمایشگاه آموزش عملکرد و کارایی ، معرفی ویژگی های این سری از گوشی های همراه و همچنین پنل پرسش و پاسخ برای شرکت کنندگان در این نمایشگاه بیان شد. یزدانی ، مسئول هماهنگی و اجرایی این گردهمایی گفت: " گوشی Xperia 25 با دوربین 23 مگا پیکسل، مقاوم در برابر آب با جنس بدنه پلی آمید و C.P.U 8 هسته ایی افتخاری از شرکت سونی است که آن را در هتل هما شیراز به نمایش گذاشتیم."


ایر لاین 5 ستاره در هتل هما 5 ستاره شیراز
1394/08/17

هواپیمایی قطرایرویز سالانه کارگاه آموزشی با هدف آموزش تخصصی فروش بلیط در هتل هما شیراز برگزار میکند. آبان ماه سال جاری نیزاین کارگاه آموزشی یکروزه با حضور کارمندان آژانس های استان در بخش فروش بلیط در تالار آیینه هتل هما شیراز برگزار شد. حق¬پرست ، سوپروایزر فروش بلیط هواپیمایی قطر ایرویز با ارائه توضیحاتی پیرامون مشکلات در هنگام فروش ، آموزش تخصصی گزینه های نوین در این رشته و مقصدهای جدید پروازی کارگاه آموزشی را ادامه داد و افزود: "این شرکت هواپیمایی سالانه با برگزاری چنین کارگاه هایی به رفع تمامی مشکلات در این بخش کمک شایانی به ارائه بهتر خدمات می کند که در نهایت رضایت مسافرین این ایرلاین 5 ستاره را در بر می¬گیرد." در پایان سرویس های جدید این شرکت هواپیمایی با ارائه دفتر چه های آموزش و پنل پرسش و پاسخ معرفی شد.


نخستین کلکسیون بی نظیر پیانو
1394/07/18

نخستین جشن سالانه پیانو باربد در هتل هما شیراز در مهر ماه سال جاری برگزار شد. این شرکت فعال در زمینه فروش انواع پیانو و مونتاژ با 8 شعبه در سراسر ایران فعالیت میکند. محمد ملازم حسینی ، مدیر عامل شرکت باربد درباره ی برگزاری این جشن گفت: " پیانو سازی حجیم است و معمولا تعداد این ساز در فروشگاههای موسیقی محدود است، شرکت باربد با توجه به فضای وسیع سالن وصال هتل هما شیراز تعداد بیش از صد و پنجاه پیانو رادر این نمایشگاه جمع آوری کرده که با هدف معرفی انواع پیانو های دیواری، گرند و دیسکلاویه با برندهای مختلف ، حق انتخاب گسترده هنرجویان و افراد علاقه مند به این ساز و همچنین امکان نواختن قبل از خرید را برای عموم به نمایش گذاشته است. وی افزود: این نخستین بار است که تمام پیانو های موجود در یک نمایشگاه متعلق به یک شرکت واحد است و برای باربد افتخاری است که این کلکسیون بی نظیر را در هتل هما شیراز به نمایش می گذارد.


معرفی مولتی آنزیم های کمین
1394/07/14

نخستین سمینار معرفی محصولات آنزیمی طیور در مهر ماه سال جاری در هتل هما شیراز برگزار شد. دکتر زردشت ، نماینده ی شرکت زوبین تجارت آریا شعبه شیراز هدف از برگزاری این سمینار را آشنایی دامپزشکان و نمایندگان کارخانجات فعال در این زمینه با افزودنی های خوراک طیور تحت عنوان "کلستات" و " مولتی آنزیم های کمین" بیان کرد. وی افزود : توضیحات کلی در باره ی این آنزیم ها و نحوه ی عملکرد آن ، معرفی روش تولید و مزایای این نوع افزودنی ها از دیگر مباحث این سمینار است .توضیحات علمی و روند عملکرد آنزیم ها در طیور توسط دکتر دیوید گنزالس از اسپانیا معرفی شد و در همین راستا مقالاتی نیز ارایه شد.


دندانپزشکان بین المللی در هتل هما شیراز
1394/07/14

چهارمین کنگره ی دندانپزشکی با رویکرد آموزش و ارتقاء سطح علمی و عملی دندانپزشکان جنوب کشور مهر ماه سال جاری در هتل هما شیراز برگزار شد. دکتر علی امامی ، دبیر اجرایی این کنگره هدف از برگزاری هرساله ی این کنگره در هتل هما شیراز را وجود سالن های متعدد ، فضاهای نمایشگاهی وسیع ، برگزاری کارگاه ایمپلنت و پنل های آموزشی در سالن ها بصورت همزمان ، خدمات و سرویس دهی ویژه ی هما و تشریفات هتل بیان کرد. این کنگره ی 4 روزه که با حضور دندانپزشکان و متخصصین داخلی و خارجی برگزار شد به بررسی و معرفی آخرین تکنولوژی ها ، تجهیزات ، مواد و نیز جدیدترین روش های نوین درمان و پیشگیری در حوزه دندانپزشکی و معرفی تازه ترین دستاوردهای علمی در این زمینه پرداخت. سخنرانی ها و ارائه مقاله های تخصصی نیز توسط پروفسور فابیو سنس از برزیل ، دکتر نمازی خواه از آمریکا و دکتر فلاحت از سوئد انجام شد. دبیر اجرایی همایش گفت: با توجه به ورود مواد و تکنولوژی نوین ، کوشش بر این است تا بر اساس دندانپزشکی مبتنی بر شواهد در مورد این مواد و تجهیزات جدید به مفاهیم و دیدگاه های علمی دست یابیم. وی به برنامه های این کنگره ی چهار روزه اشاره کرد و گفت: " جراحی زنده ، برپایی نمایشگاه ، آموزش مربیان بهداشت مدارس، پنل صنفی پرسش و پاسخ، گردهمایی دانش آموختگان دانشکده ی دندانپزشکی شیراز و پنل فرهنگی هنری بخشی از برنامه های این همایش بین المللی است که با وجود خدمات متمایز هتل هما شیراز و پرسنل با تجربه و همچنین کمیته دانشجویی در حوزه اجرایی در حال برگزاری است." روابط عمومی هتل هما شیراز


هتل هما شیراز در یک نگاه
1394/07/06

حضور متفاوت هتل هما شیراز در نخستین نمایشگاه " فارس در یک نگاه " که به همت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جامعه هتلداران استان فارس برپا شد بازتابی نوین داشت. در این نمایشگاه شرح کاملی از معرفی و تاریخچه گروه هتلهای هما برای دانشجویان رشته هتلداری ارائه شد که باعث ایجاد گامی موثر جهت معرفی هتل هما شیراز و تواتمندیهای گروه هتلهای هما برای نسل جدید دانشجویان این حوزه شد. در این نمایشگاه که از 29 شهریور ماه به مدت پنج روز در ارگ تاریخی کریم خان برگزار شد ،ظرفیت و توانمندی های استان فارس در حوزه های هتلداری و گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی در قالب 55 غرفه در معرض دید عموم علاقه مندان قرار گرفت. هتل هما شیراز نیز با توزیع کاتالوگ ، سی دی و بروشور در نمایشگاه به معرفی توانمندیهای هتل و گروه پرداخت. روابط عمومی هتل هما شیراز


آژانس Studiosus آلمان در هتل هما شیراز
1394/07/01

نماینده ی آژانس بین المللی Studiosus آلمان در شهریور ماه سال جاری جهت همکاری های آتی با گروه هتلهای هما با هدف افزایش تورهای ورودی از هتل هما شیراز بازدید کرد. آژانس Studiosus یکی از بزرگترین عمده فروشان تورهای بین المللی است که بخش مهمی از تورهای خاور میانه ، آسیا و آژانسهای ایران توسط این شرکت ارائه می گردد. من فرد شرایبر، نماینده و مدیریت منطقه ایی این آژانس به همراه نماینده آژانس ارگ جدید، مهندس امید دریجانی ، از امکانات و تسهیلات هتل، اتاق و سوئیت ها ، رستوران ها ، فضای لابی ، کافی شاپ و همچنین غرفه ها دیدن کردند. طی این بازدید درباره ی تاریخچه هتل و گروه ، بازسازی لابی و اتاق ها با بهترین تجهیزات و دکوراسیون و همچنین ایجاد کافی شاپ در فضای سبز هتل به اختصار توضیحاتی ارائه شد. وی اشاره کرد نکته ی بسیار چشم گیر هتل هما شیراز، رستوران تابستانه و فضای سبز هتل است که در سایه درختان سرو شیراز در این فضای سرسبز ،آرامش را برای مهمان به ارمغان می آورد. نماینده ی این آژانس در پایان بازدید در راستای همکاری این آژانس با هتل هما شیراز و گروه هتلهای هما در جهت فروش اتاق و ارائه سرویس و خدمات هتل اظهار امیدواری کرد.


توسعه تجارت تایوان در ایران
1394/06/16

24 شرکت معتبر تایوانی جهت معرفی مستقیم محصولات خود چهاردهم شهریور ماه سال جاری در هتل هما شیراز همایش یکروزه برگزار کردند. فتح الهی کارمند ارشد اتاق بازرگانی و مرکز تجاری تایوان، محور اصلی این همایش را بازاریابی فروش انواع محصولات این شرکت ها دانست. از دیگر اهداف برپایی این همایش ، ارتباط گیری مستقیم واردکنندگان ایرانی با شرکت ها و نمایندگی های فروش تایوانی و معرفی محصولات این مرکز تجاری در حوزه های مختلف پزشکی، الکترونیکی و صنعتی بیان شد. توسعه تجارت تایوان سالیانه دو بار در شیراز برگزار می شود. روابط عمومی هتل هما شیراز


بازدید مدیر عامل محترم گروه هتلهای هما از هتل هما شیراز
1394/06/16

مدیر عامل محترم گروه هتلهای هما حفظ حرمت و کرامت پرسنل هتل را از ارکان اصلی کار در گروه هتل های هما دانست.دکترعلی رحیم پور در نشست مدیران و سرپرستان هتل هما شیراز که در روز پنج شنبه دوازدهم شهریورماه سال جاری برگزار شد، سخنرانی می کرد و بر حفظ و رضایتمندی مشتری بر اساس ارائه خدمات با کیفیت بهتر تاکید کرد. مدیر عامل محترم گروه هتلهای هما طی بازدید از بخش های مختلف هتل از جمله فرانت آفیس ، امور مالی ، امور اداری در نشست صمیمانه با کارکنان بخش خانه داری به بررسی مسائل و موضوعات مختلف مربوط به این بخش پرداخت. دکتر رحیم پور در پایان از زحمات مدیران ، سرپرستان و کارکنان در راستای پیشبرد اهداف گروه هتل های هما تشکر کرد و افزود: کنترل کیفیت خدمات در گروه هتل های هما باید همچون گذشته در دستور کار قرار گیرد. در جریان این سفر از مجموعه " باغ گلخون " که متعلق به سازمان تامین اجتماعی است و در یکی از بهترین نقاط شیراز واقع شده به منظور بررسی شرایط ساخت هتل هما 2 شیراز بازدید بعمل آمد . روابط عمومی هتل هما شیراز


سبد محصولات دیابتی در هتل هما شیراز
1394/06/14

واحد تشریفات هتل هما شیراز برای سمینار دیابت شرکت سانوفی شیرینی رژیمی مخصوص تهیه و از میهمانان پذیرایی کرد. این سمیناربا موضوع دیابت در روزهای یازدهم و دوازدهم شهریور ماه سال جاری با حضور جمعی از پزشکان ، پرستاران و افراد دیابتی در هتل هما شیراز برگزار شد. شرکت سانوفی و انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک این سمینار دو روزه را با هدف آموزش به مبتلایان به دیابت برای انجام آزمایشات دوره ای ، کنترل قند خون، روانشناسی در دیابت، تغذیه صحیح و کارگاه عملی تست قند خون برگزار کرد. عباسی مدرس انجمن دیابت گابریک ضمن سخنرانی درباره اهداف این گردهمایی، افزود به منظور ایجاد حس همدلی و همدردی با مبتلایان به دیابت، پرسنل این انجمن را نیز افراد دیابتی تشکیل میدهد. روابط عمومی هتل هما شیراز


" ما میخواهیم مدیران از کارشان لذت ببرند...."
1394/06/11

مرکز استراتژی و توسعه علوم سیزدهمین گردهمایی طراحی چارت و نیروی انسانی ویژه مدیران عامل را دوم شهریور ماه سال جاری در هتل هما شیراز برگزار کرد. هدف از برگزاری این سمینار با شعار " ما میخواهیم مدیران از کارشان لذت ببرند..." آموزش دوره های حرفه ایی مدیریت و آموزش نوینی برای پرسنل این مرکز جهت افزایش بازدهی و توان کل مجموعه عنوان شد. در این گردهمایی سخنرانان به موضوعات مختلفی مانند مزیت رقابتی، ابزار برنده شدن، چه کسانی مشتری شما نیستند و چگونگی مدیریت فروش پرداختند. قاضی زاده ، دبیر اجرایی همایش علت برگزاری این گردهمایی در هتل هما شیراز را رضایت در ارائه خدمات قبلی هتل و همچنین ارتباط موضوعی برند هما و موضوع سمینار مطرح کرد. روابط عمومی هتل هما شیراز


مراسم حافظ خوانی در هتل هما شیراز
1394/06/03

نخستین گردهمایی تورگردانان بین المللی مقیم کشور امارت متحده عربی با حضور مهندس کرمانی، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران توسط واحد بازاریابی و روابط عمومی هتل در رستوران تابستانه هتل هما شیراز برگزار شد. در این گردهمایی پس از معرفی جایگاه حافظ و فرهنگ شعر، ادب و عرفان در شهر شیراز و تفعل زدن بر فال حافظ که از سنت های دیرینه ایرانیان است ، به پیشینه گروه هتلهای هما اشاره و توانایی های گروه در ارائه خدمات به مهمانان مختلف با ملیت های متفاوت، ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر هتل هما شیراز و گروه هتلهای هما تشریح شد. در بخش دیگری از این مراسم تورگردانان با انواع دسر و شیرینی جات محلی، سوغات های شیراز آشنا شده و در محفل حافظ خوانی تفعلی بر حافظ زدند. میهمانان ضمن ابراز خرسندی و رضایت از اجرای چنین برنامه ایی در فضای سبز هتل هما شیراز اینگونه برنامه ها را برای انتقال بخشی از فرهنگ بومی شیراز بسیار مثبت ارزیابی کردند. در این مراسم همچنین مهندس کرمانی، ضمن تشکر و منحصر بفرد خواندن برنامه حافظ خوانی بر تداوم اجرای این مراسم و آشنا سازی گروه ها و مهمانان خارجی با فرهنگ ایرانیان تاکید کرد و درخواست کرد اجرای برنامه حافظ خوانی برای تمام گروه های خارجی در صورت امکان در هتل هما شیراز اجرا شود.


مدیران شهرسازی سه استان در هما
1394/06/01

نخستین نشست هم اندیشی مدیران و مسئولان ادارات کل راه و شهر سازی استان های فارس ، تهران و اصفهان با حضور دکتر واحدی، مدیر کل راه و شهر سازی استان تهران، مهندس غلامی مدیر کل راه و شهر سازی استان اصفهان و مهندس عشایری مدیر کل راه و شهر سازی استان فارس بیست و نهم مرداد ماه در سالن وصال هتل هما شیراز برگزار شد. گلناری، مسئول روابط عمومی اداره کل راه و شهر سازی هدف از برگزاری نخستین نشست مدیران و مسئولان را اجرای راه کارهای امور راهداری، راه سازی و املاک ، رفع مشکلات ادغام این سه استان و نیروهای زیر مجموعه آن ها در جهت پبشبرد اهداف نظام در چهارچوب کار این وزارت اعلام کرد . میرزایی، رئیس اداره خدمات کارپردازی این وزارت نیز افزود : این نشست برای نخستین بار در سطح کشور با پیشنهاد مهندس عشایری برگزار شده است ،که با توجه به گستردگی فعالیت و ادغام این حوزه ها با راه و ترابری و مسکن و شهرسازی قرار است این نشست ها در هر 32 استان کشور به صورت سه ماه یکبار برگزار شود. وی در پایان گردهمایی ضمن تکمیل فرم ارزیابی تشریفات هتل هما شیراز و رضایتمندی از خدمات ویژه و سرویس VIP هتل از همکاران هتل قدردانی کرد و افزود :" حضور مهمانان وزارت راه و شهر سازی در هتل هما شیراز برای نخستین بار نیست و آخرین بار هم نخواهد بود."


هتل هما شیراز میزبان جلسه روسای شعب بانک تجارت استان فارس
1394/05/19

جلسه روسای شعب بانک تجارت به منظور تودیع محمدکاظم کاظمی راد، و معارفه عباس علی قیصری مدیر استان فارس ، هجده مرداد ماه در هتل هما شیراز برگزار شد. سلطانی، مسئول روابط عمومی و بازاریابی بانک تجارت از دیگر اهداف برگزاری این جلسه ، تشریح عملکرد بانک تجارت استان فارس در منطقه در دوران مدیریت کاظمی راد از سال های 90 تا 94 بیان کرد . در این گردهمایی از کارکنان بازنشسته نیز تجلیل شد و با اهدا جوایز و لوح تقدیر از زحمات آنها قدردانی شد.


سمینار شرکت دارو سازی دکتر عبیدی در هتل هما شیراز
1394/05/17

سمینار مدیریت درمان درد و نقش داروی دولوگستین Duloxetin ) (در درمان بیماری ها پانزدهم مرداد ماه با حضور پزشکان و متخصصان نامی استان در حوزه ی رماتولوژی، نورولوژی، روانپزشکی درسالن وصال هتل هما شیراز برگزار شد. حمزوی ، نماینده علمی شرکت ، هدف از این گردهمایی را سخنرانی این استادان در باره ی اهمیت دارو ، نقش و تاثیر این دولوگستین بر بیماری های مختلف و جلسه پنل پزشکان بیان کرد.


پنجمین سمینار سرپرستان و فروشندگان دارویی شرکت قاسم ایران در هتل هما شیراز
1394/05/10

پنجمین سمینار سرپرستان و فروشندگان دارویی شرکت قاسم ایران در هتل هما شیراز روزهای نهم دهم و یازدهم مرداد ماه برگزار شد. هدف از برگزاری سالیانه ی این گردهمایی ها ، جلسات پرسش و پاسخ و گفتگوی صمیمانه نمایندگان فروش شرکت های تابعه و مدیران فروش و بازایابی شرکت قاسم ایران ، معرفی و ارائه حضوری محصولات جدید 8 شرکت و همچنین کلاس های آموزشی روش های متقاعد سازی مشتریان و بازایابی هیپنوتیزمی به صورت Semi Theatre که یک روش جدید آموزش است ، بیان شد. مهندس مدرس نیا ، مدیر عامل شرکت قاسم ایران طی سخنرانی به اهمیت اهداف این شرکت اشاره کردو در ادامه مدیران فروش، مدیر بازایابی و مدیر فناوری اطلاعات به جلسه پرسش و پاسخ پرداختند.


سامسونگ و تلویزیون های منحنی 2015 در هتل هما شیراز
1394/05/07

سمینار معرفی محصولات جدید Samsung ، تلویزیون های منحنی سری SUHD و دستگاه ساند بار 5 مرداد ماه در سالن وصال هتل هما شیراز برگزار شد. کیمیایی، مسئول اجرایی سامسونگ هدف از برگزاری این سمینار را معرفی ویژگی های منحصر بفرد محصولات ،آموزش و به روز رسانی اطلاعات نمایندگی های فروش و نحوه عرضه این محصولات در بازار ذکر کرد. وی گفت : " تمام هدف ما،انتخاب محصول جدید با شناخت و دید باز تر مشتری است." همچنین مقصودی، مسئول آموزش سامسونگ درباره ی سیستم عامل هوشمند و انحصاری این شرکت بنام تایزن ، تکنولوژی نانو کریستال و روشنایی تصویر این تلوزیون ها در مقایسه با دیگر محصولات این شرکت سخنرانی کرد.


سمینار شرکت کوشا فن پارس در هتل هما شیراز
1394/05/06

دستگاه جدید فول دیجیتال دندانپزشکی از سوی شرکت کوشا فن پارس یکم مرداد ماه سال جاری در سالن وصال هتل هما شیراز معرفی شد. در این سمینار یک روزه که با حضور اعضای انجمن دندان پزشکی استان فارس و جمعی از دندان پزشکان شیراز برگزار شد ، دکتر سلحشور مسئول شرکت کوشا فن پارس به معرفی دستگاه جدید دیجیتال دندان پزشکی پرداخت . به گفته وی این دستگاه یک سیستم فول دیجیتال است که برای تراش و شبیه سازی دقیق دندان مصنوعی و ایمپلنت از آن استفاده می¬شود. این دستگاه با گرفتن اسکن از داخل دندان یک تراش دقیق و شبیه دندان طبیعی بیمار به دندان مصنوعی می¬دهد. در این سمینار یک کارگاه آموزشی برای کار با دستگاه جدید برگزار شد که در آن به وسیله این دستگاه یک دندان رویه ایمپلنت شد. برگزارکنندگان این سمینار ضمن تکمیل فرم های ارزیابی خدمات تشریفات هتل هما شیراز از مدیریت محترم و کارکنان هتل برای سرویس دهی ویژه هتل قدردانی کردند.


سمینار معرفی نسل جدید مانیتورهای LG شرکت مادیران در هتل هما شیراز
1394/04/02

مراسم معرفی نسل جدید محصولات شرکت مادیران ،چهارشنبه بیست و هفتم خرداد ماه سال جاری با حضور جمعی از نمایندگان فروش استان فارس در سالن وصال هتل هما شیراز برگزار شد. در این مراسم که جهت معرفی مانیتورهای فوق عریض LG و همچنین نسل جدید تبلت های این شرکت برگزار شد علیزاده مدیر بازاریابی و تبلیغات ،راسخ مدیر محصولات IT ،فتح الهی مدیر فروش شرکت مادیران در رابطه با پیشینه بیش از نیم قرن (52 سال )شرکت ماشینهای اداری ایران با نام تجاری مادیران و همچنین خصوصیات و قابلیت های محصولات جدید عرضه شده در بازار به ایفای سخنرانی پرداختند. راسخ مدیر بخش محصولات IT درباره مانیتورهای فوق عریض گفت :این مانیتورها در سال 2013و 2014 رتبه ی اول فروش مانیتورهای فوق عریض را در دنیا کسب کرده ،امکان دید زاویه 178 درجه و همچنین قابلیت نمایش چند پنجره به صورت همزمان از دیگر قابلیت های برتر این مانیتور ها است . همچنین فتح الهی مدیر فروش شرکت به معرفی نسل جدید تبلت های LG با برند x .vision پرداخت ، همچنین افزود: این برند از میان چند برند برتر چین انتخاب شده و در دو ماه گذشته حدود 5 تا 6 مدل تبلت جدید وارد بازار شده که این شروع و استارت شرکت مادیران در بخش تولید تبلت است.


سمینار شرکت نوونوردیسک در هتل هما شیراز
1394/03/30

همایش شرکت نوونوردیسک بیست و دوم خرداد ماه سال جاری با حضور جمعی از پزشکان متخصص غدد در سالن وصال هتل هما شیراز برگزارشد. در این همایش یک روزه که با هدف معرفی نوع جدیدی از دارو به نام انسولین detemir برگزار شد ، دکتر یادگاری فوق تخصص غدد درباره اثرات بالینی این دارو و مقایسه آن با انسولین های موجود در بازار بر روی بیماران دیابتی نوع 2 دارد به ارائه سخنرانی پرداخت. وی همچنین افزود: با توجه به آزمایش های صورت گرفته بر روی دو گروه از بیماران دیابتی نوع 2 با انسولین detemir و دیگر انسولین های موجود در بازار مشخص شد که این نوع انسولین از نظر تاثیر گذاری بر روی قند ناشتا ی بیماران با دیگر انسولین ها برابری دارد ، از نظر میزان کاهش هایپو خوب و از نظر ساعات تاثیر دارویی نسبت به بقیه انسولین ها بیشتر است ، بنابراین می توان نتیجه گرفت که این انسولین می تواند با یک بار مصرف در طول روز میزان قند ناشیای بیماران را کاملا کنترل کند و می تواند به عنوان نوع جدیدی از انسولین وارد بازار شود.


برگزاری دوره آموزشی نامه نگاری اداری در هتل هما شیراز
1394/03/16

دوره آموزشی نامه نگاری اداری نهم خرداد ماه سال جاری با حضور کارمندان فرانتآفیس هتل هما شیراز برگزار شد. در این کارگاه آموزشی یک روزه سرکار خانم چمن فر مسئول امور اداری و رفاه هتل هما شیراز به کارمندان قسمت فرانتآفیس و پذیرش شیوه نگارش و ارسال نامه نگاری اداری را آموزش دادند.


دیدار نمایندگان شرکت بیمه پارسیان استان فارس با مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره در هتل هما شیراز
1394/03/16

مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت بیمه پارسیان ششم خرداد ماه سال جاری با نمایندگان استان فارس و همچنین بیمه گذاران کلان خود در تالارهای آیینه و بوستان هتل هما شیراز دیدار کردند. در این نشست یک روزه که جهت بررسی عملکرد سه سال گذشته بیمه پارسیان برگزار شد اشرافی عضو هیئت مدیره بیمه پارسیان ،سال 94 را سال وصول مطالبات و سال نظارت بیان کرد و افزود :دراین سال تلاش میکنیم که با نظارت بر روی دفاتر و نمایندگی های شرکت به لحاظ مکان دفاتر، تابلوها، بازاریاب ها و حتی پوشش کارمندان نمایندگی هایی در شأن بیمه پارسیان داشته باشیم. همچنین اویار حسین مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت بیمه پارسیان در خصوص آمار و ارقام بیمه در کشورهای مختلف دنیا و رتبه ایران در بین این کشورها سخن گفت و به مقایسه آمار و ارقام شرکت بیمه پارسیان از سال 90 تا 93 پرداخت . وی همچنین انتقال دفتر مرکزی بیمه پارسیان در تهران به ساختمان جدیدی واقع در خیابان میرداماد خبر داد و افزود: در سال 94 تصمیم داریم تا برای نمایندگی مرکزی بیمه پارسیان در استان فارس نیز ساختمان جدیدی خریداری کنیم که در شأن بیمه پارسیان و شهر زیبای شیراز باشد.


مراسم نکوداشت دکتر منصور حق شناس و دکتر غلامحسین عمرانی در هتل هما شیراز
1394/03/16

مراسم بزرگداشت اساتید برجسته پزشکی دکتر منصور حق شناس و دکتر غلامحسین عمرانی هفتم خرداد ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با حضور تعدادی از پزشکان کشور در سالن وصال هتل هما شیراز برگزار شد. در این مراسم که به افتخار دو چهره ماندگار پزشکی برگزار شد ،پزشکان برجسته ای همچون دکتر خدادوست متخصص چشم ،دکتر ملک حسینی متخصص پیوند کبد، دکتر لنکرانی وزیر سابق بهداشت و درمان ،دکتر کشمیری متخصص بیماریهای خونی و دکتر ملک زاده حضور داشتند. دکتر ملک زاده در ابتدای مراسم درباره تاریخچه دانشگاه علوم پزشکی شیراز و خدمات ارزنده دکتر حق شناس برای تجهیز و توسعه ی دانشگاه سخن گفت و افزود:خوب بخاطر دارم که دکتر حق شناس برای راه اندازی بخش پیوند اعضای دانشگاه تلاش های زیادی کردند و این بخش را افتتاح کردند. همچنین دکتر ایمانیه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز از زحمات این دو پزشک برجسته سپاسگذاری کرد و افزود :دکتر حق شناس و دکتر عمرانی از چهر های ماندگار علم پزشکی می باشند که شخصیت ایشان واقعا مناسب واژه ی استادی است. همچنین دکتر کشمیری فوق تخصص متالوژی خون درباره سابقه ی نیم قرن دوستی و رابطه با دکتر حقشناس و دکتر عمرانی سخن گفت و موفقیت این دو استاد را اینگونه توصیف کرد: طبیب مانند یک پرنده است که دو بال دارد، یک بال آن دانش او و دیگری انسانیت و وجدان کاری است اگر این دو بال هر دو با هم به پرواز در بیایند این پزشک به اوج پرواز میکند و دکتر حق شناس و عمرانی به این اوج رسیده اند. در انتهای این مراسم از خانواده این دو پزشک برجسته با اهدای لوح سپاس و هدایائی قدردانی شد و برای دکتر حق شناس که در بستر بیماری به سر میبرند آرزوی سلامتی و تندرستی شد.


دومین نشست مشترک نخبگان و هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی استان فارس در هتل هما شیراز
1394/03/06

شنبه دوم خرداد ماه سال جاری نشست مشترک نخبگان و پیشکسوتان سازمان نظام مهندسی با اعضای هیئت مدیره سازمان در تالار آینه هتل هما شیراز برگزار شد. محور اصلی بحث این نشست 70 نفره بررسی تحولات گذشته، حال و آینده سازمان نظام مهندسی بود. در این نشست یک روزه آقایان مهندس جزایری و مهندس رنجبر و همچنین خانم مهندس نصر از مهندسین برجسته و پیشکسوت سازمان به ارائه سخنرانی پرداختند. در این نشست که با حضور آقای مهندس ولدان رئیس هیئت مدیره سازمان ، آقای مهندس حاجی پور دبیر هیئت مدیره و آقایان مهندس بهجت حقیقی ،مهندس همت ،مهندس ارجمند و دکتر روستا از مدیران سازمان نظام مهندسی استان فارس برگزار شد ،درباره موضوعاتی همچون ظرفیت اشتغال مهندسین (سهمیه ها) آموزش نیروی کارآمد و متخصص توسط سازمان ،تثبیت جایگاه معماران در جامعه و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی با مضمون اخلاق حرفه ای برای مهندسان سازمان بحث و تبادل نظر شد.


نشست مدیر عامل و اعضای هئیت مدیره شرکت کربن ایران در هتل هما شیراز
1394/02/29

مدیر عامل و اعضای هئیت مدیره شرکت پتروشیمی ایران و شرکت کربن ایران ، از شركتهاي وابسته به شستا بیست و سوم اردیبهشت ماه سال جاری در سالن آینه هتل هما شیراز گردهم آمدند. در این نشست یک روزه که با حضور 50 نفر از کارکنان شرکت پتروشیمی تشکیل شد مدعوین به بررسی عملکرد سال 93 شرکت کربن ایران پرداختند و همچنین در رابطه با برنامه ها و اهداف یک ساله جاری به بحث و تبادل نظر پرداختند .


استاندار فارس و وزیر فرهنگ بنگلادش میهمان ضیافت شام در هتل هما شیراز
1394/02/29

در ضیافت شامی که پنجشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال جاری در سالن پرنیان هتل هما شیراز برگزار شد سید محمد احمدی استاندار فارس و اسدالزمان نور وزیر فرهنگ بنگلادش بر تبادلات و تعاملات هر چه بیشتر دو جانبه تاکید کردند. سید محمد احمدی استاندار فارس در این دیدار گفت :روابط ایران و بنگلادش همواره از زمان استقلال این کشور رو به گسترش بوده است و از این رو تلاش داریم این ارتباطات را در ابعاد مختلف سیاسی ،اقتصادی و فرهنگی بیش از پیش افزایش دهیم . همچنین اسد الزمان نور وزیر فرهنگ جمهوری بنگلادش با بیان این مطلب که ملت ایران افتخار مفاخر بزرگ جهانی از جمله فردوسی ،حافظ و سعدی را داردافزود:سرزمین ایران با پرورش و داشتن چنین شاعران والامقام و با افتخاری نقش مهمی در توسعه فرهنگی جهان داشته و دارد.


هتل هما شیراز میزبان ضیافت نهار روسای شورای اسلامی شهر و شهرداران مراکز استانهای کشور
1394/02/29

پنجشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه ضیافت نهاری با حضور روسای شوراهای اسلامی شهر و شهرداران مراکز استانها به دعوت شهرداری شیراز در سالن پرنیان هتل هما شیراز برگزار شد. در این ضیافت مهندس مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران و مهندس پاک فطرت شهردار مركزي شيراز نیز حضور داشتند.


برگزاری جشن میلاد حضرت علی (ع) و روز کارگر در هتل هما شیراز
1394/02/21

مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) و بزرگداشت روز کارگر با حضور مدیران، کارکنان و بازنشستگان هتل در سالن وصال هتل هما شیراز برگزار شد. در این مراسم حسین دستان، مدیر کل هتل حجت الاسلام اسدی به ارائه سخنرانی پرداختند و در ادامه از 34 نفر بازنشستگان هتل و کارگر نمونه هتل با اعطای جوایزی نفیس قدردانی به عمل آمد. همچنین به تیم برنده مینی فوتبال و برنده مسابقه ی فرهنگی نیز جوایزی اعطا شد. نواختن موسیقی سنتی توسط گروه موسیقی نغمه شیراز از دیگر برنامه های این مراسم بود.


برگزاری کارگاه آموزشی مفاهیم" الایزا" در هتل هما شیراز
1394/02/21

کلاس آموزشی مفاهیم" الایزا "و تجهیزات آزمایشگاهی با حضور 60 نفر از مسئولین آزمایشگاه های استان فارس ، هفدهم ارديبهشت ماه در تالار آیینه هتل هماشیراز برگزار شد. در این کارگاه یک روزه در مورد روش و مواد خاص آزمایشگاهی به نام الایزا صحبت شد و روش کار با ماده جدید الایزا و رفع اشکالات این روش آموزش داده شد .


هتل هما شیراز میزبان گردهمایی مدیران و روسای شعب بیمه البرز
1394/02/21

گردهمایی مدیران و روسای شعب شرکت بیمه البرز با حضور 100 نفر از مدیران این شرکت ، شانزدهم و هفدهم ارديبهشت در سالن وصال هتل هما شیراز برگزار شد. در این گردهمایی که دو روز به طول انجامیدصالحی مدیر شعبه استان فارس،تاجدار مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره و نادری قائم مقام مدیر عامل و معاون توسعه منابع و پشتیبانی بیمه البرز حضور داشتند. در این گردهمایی سخنرانان درباره سیاست های جدید شرکت برای حضور در بازار رقابتی بیمه ها ،کلید خوردن قانون جدید بیمه شخص ثالث در سال 94،تعرفه های جدید بیمه و همچنین آمار و ارقام بیمه شدگان در سال 93 به ایراد سخنرانی پرداختند.


وزیر گردشگری کشور کرواسی در هتل هما شیراز
1394/02/21

احمدی استاندار فارس هفدهم اردیبهشت ماه سال جاری در ضیافت ناهار دارکو لورنسین، وزیرگردشگری کرواسی به هتل همای شیراز دعوت کرد. در اين ضیافت که در سالن گلستان برپا شد، لورنسین و احمدی در رابطه با جاذبه های گردشگری و تاریخی دو کشور، رایزنی ها برای توسعه گردشگری میان ایران و کرواسی و همچنین برگزاری پروازهای مستقیم کرواسی – شیراز به گفتگو و تبادل نظر پرداختند. در پایان این مراسم دو طرف در جمع خبرنگاران حاضر شده و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.


دومین همایش بین المللی عمل های جراحی بینی و اندوسکوپی سینوس خاورمیانه در هتل هما شیراز
1394/02/21

دومین همایش بین المللی آموزشی عمل های جراحی بینی و اندوسکوپی سینوس خاورمیانه با حضور استادانی از ایران و کشورهای مختلف جهان در تالار وصال و نگار هتل هما شیراز به مدت 4 روز برگزار شد. در این همایش که به ریاست دکتر سید علی مصباحی دبیر انجمن راینولوژی ایران برگزار شد حدود 300 جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و زیبایی از 30 کشور دنیا شرکت داشتند . دکتر سید علی مصباحی تبادل دانش و بررسی روش های نوین جراحی پلاستیک بینی همراه با حفظ عملکرد این عضو مهم بدن و استفاده از روش های ترمیمی بینی به جای روش های تخریبی را از جمله موضوعات مهم این همایش بین المللی عنوان کرد. در ادامه این همایش برخی متخصصان علوم راینولوژی در نشست خبری با خبرنگاران به ارائه راهکارهای علمی و بازگو کردن برخی چالش های این رشته علمی پرداختند. همچنین پروفسور گویش رئیس و دبیر جامعه جراحان بینی اروپا و نیز نایب رئیس فدراسیون بین المللی جراحی پلاستیک صورت اروپا به ارائه سخنرانی پرداختند. در این همایش 450 نفره علمی تخصصی که چهار روز ادامه داشت ،در قالب سخنرانی ،کارگاه های آموزشی و همچنین عمل های جراحی زنده که از طریق ویدیو کنفرانس پخش شد ،شیوه های جدید عمل جراحی پلاستیک بینی و اندوسکوپی سینوسی آموزش داده شد. برگزاری کارگاه های علمی و عملی تزریق ژل و بوتاکس در حاشیه این دوره آموزشی و نیز برگزاری نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی با حضور شرکت های معتبر خارجی و داخلی از برنامه های جنبی این همایش علمی تخصصی و آموزشی بود. در پایان این همایش دکتر مصباحی رئیس همایش و اعضای کمیته اجرایی همایش از مدیرکل و کارکنان هتل هما شیراز برای ارائه خدمات و سرویس دهی مطلوب و همچنین ایجاد فضای مناسب برای برگزاری هرچه بهتر این همایش قدردانی کردند.


گردهمایی روسای شعب و کارکنان بانک صادرات استان فارس در هتل هما شیراز
1394/02/21

گردهمایی روسای شعب و کارکنان بانک صادرات با حضور روسای شعب ،کارکنان و تحویلداران بانک صادرات استان فارس هيجدهم ارديبهشت ماه در سالن های وصال،نگار ،آیینه و پرنیان هتل هما شیراز برگزار شد. در این گردهمایی شهریاری مدیر کل شعب بانک صادرات استان فارس به همراه معاونان خود درباره اهداف و سیاست های کوتاه مدت و بلند مدت بانک در زمینه جذب سرمایه ،فروش سهام وابسته به بانک صادرات و همچنین پرداخت نرخ سود های مناسب به سپرده گذار برای جذب سرمایه بیشتر به ارائه سخنرانی پرداخت. همچنین در این مراسم از بازنشستگان شعب بانک صادرات استان فارس در سال 93 و 600 نفر از تحویلداران و بانکداران برتر سال 93 تجلیل به عمل آمد. برگزاری موسیقی زنده توسط خواننده محبوب کشور آقای امیر تاجیک و تقلید صدا از دیگر برنامه های این گردهمایی بود.


هتل هما شیراز میزبان سمپوزیوم بین المللی قلب و عروق
1394/02/21

کنگره بین المللی قلب و عروق با حضور تعدادی از پزشکان قلب و عروق ایران و کشورهای مختلف جهان دوم تا چهارم اردیبهشت ماه در سالن های وصال، نگار و بوستان هتل هما شیراز برگزار شد. در این همایش 350 نفره که به میزبانی فدراسیون جهانی قلب ،بنیاد قلب بیمارستان کوثر شیراز،انجمن قلب ایران،مرکز آموزشی درمانی قلب و عروق شهید رجایی و انجمن الکترو فیزیولوژی قلب ایران برگزار شد ، شرکن کنندگان درباره روش های نوین پیشگیری و درمان بیماری های قلبی و عروقی تبادل بحث و تبادل نظر کردند. در این همایش تعدادی از پزشکان قلب و عروق ایران و جهان درباره موضوعات همچون اصول EP ،پیچیدگی فرایند EP ،EP پیشرفته ،نارسایی های قلبی و عروقی مادرزادی و همچنین اصول TAVI به ارائه سخنرانی پرداختند. در حاشیه این کنگره کارگاه های آموزشی در سالن های بوستان و وصال و نمایشگاه تخصصی تجهیزات و کتاب های تخصصی قلب و عروق در سالن آینه و لابی طرح توسعه هتل برپاشد.


اقامت هیات همراه رییس جمهور در هتل هما شیراز
1394/02/16

ریيس جمهور در شانزدهمين سفر استانی خود  به استان فارس و شهر تاريخي شيراز سفر کرد و هتل هما را برای اقامت همراهان خود برگزید . هیات همراه دکتر حسن روحانی در این سفر و در مدت اقامت خود از خدمات رساني و ميهمان نوازي كاركنان هتل هما شيراز رضايت كامل داشتند. در اين سفر 14 نفر از وزرا و معاونان رئيس جمهور از جمله وزير راه و ترابري ، وزير مسكن و شهرسازي ، معاون رئيس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنايع دستي و گردشگري ، رئيس ستاد هماهنگي سفر هاي رياست جمهوري ، معاون اول رئيس جمهور، دستيار ويژه رئيس جمهور در امور اقوام و اقليت هاي مذهبي ، دبير شوراي هماهنگي مناطق آزاد و ... حضور داشتند.


ششمین همایش مقررات ملی ساختمان در هتل هما شیراز
1394/01/09

ششمین همایش مقررات ملی ساختمان در هتل هما شیراز برگزار گردید. این همایش با حضور 2000 نفر از مهندسین سراسر کشور و به میزبانی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس در روزهای 6 و 7 اسفندماه سال 1393 در محل هتل هما شیراز برگزار شد. در این همایش آقایان دکتر احمدی استاندار فارس، دکتر محمد تقی احدی رئیس دفتر تدوین مقررات ملی ساختمان، مهندس عشایری مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس، دکتر قهرمانی استاد دانشگاه و چهره ماندگار، دکتر مظاهریان معاون وزارت راه و شهرسازی و مهندس بهرام غفاری در خصوص افزایش عمر مفید و ارتقا کیفیت بهره دهی ساختمانها، کمک به تغییر رویکرد طراحان و سازندگان ساختمان و مراقبت و نگهداری ازساختمان به ایراد سخنرانی پرداختند. در حاشیه این همایش نمایشگاه توانمندی های صنعت ساختمان کشور برگزار گردید.


هتل هما شیراز میزبان همایش شرکت نوونوردیسک
1393/11/15

همایش شرکت نوونوردیسک به منظور انتخاب معرفی داروی جدید درمان دیابت نوع 2 در هتل هما شیراز برگزار گردید. این نشست روز جمعه 10 بهمن ماه سال 93 با حضور 100 نفر از متخصصین غدد داخلی در سالن آئینه هتل هما شیراز برگزار شد.


هتل هما شیراز میزبان سمینار مدل بازاریابی توسط مدیران عامل
1393/11/15

سمینار مدل بازاریابی توسط مدیران عامل به میزبانی شرکت استراتژی و توسعه علوم در هتل هما شیراز برگزار گردید. این نشست روز چهارشنبه 8 بهمن ماه سال 93 با حضور 150 نفر از مدیران کسب و کار استان فارس در سالن آئینه هتل هما شیراز برگزار شد. در این همایش آقای دکتر افشین گلستان در خصوص مدلهای بازاریابی توسط مدیران عامل سخنانی ایراد نمود.


همایش G4 ایرانسل در هتل هما شیراز
1393/11/12

همایش G4 شرکت ایرانسل روز چهارشنبه اول بهمن ماه 1393 در هتل هما شیراز برگزار شد. این همایش به منظور رونمایی از نسل چهارم اینترنت همراه ایرانسل در استان فارس برگزارشد . در این همایش که با حضور 200 نفر از خبرنگاران و کارمندان ایرانسل در سالنهای نگار و وصال هتل هما شیراز برگزار گردید آقایان دزفولی مدیرعامل ایرانسل و کریم بیگی به ایراد سخنرانی پرداختند. .


سمینار بانک صادرات در هتل هما شیراز
1393/11/12

سمینار بانک صادرات جهت بررسی عملکرد بانکهای صادرات استان فارس و تبیین سیاستهای موجود تا پایان سال 93 ، روز جهارشنبه اول بهمن سال 1393 در هتل هما شیراز برگزارشد . در این سمینار شهریاری مدیر شعب بانک صادرات استان فارس به ایراد سخنرانی پرداخت. این همایش با حضور 400 نفر از روسا و معاونین شعب استان فارس ، بازرسان و حسابرسان و کارشناسان بانکهای صادرات در سالن های وصال و نگار هتل هما شیراز برگزار شد .


هتل هما شیراز میزبان مجمع عمومی شرکت عمران و توسعه فارس
1393/10/29

مجمع عمومی شرکت عمران و توسعه فارس به منظور انتخاب هیأت مدیره و ارائه گزارش سالانه شرکت و افزایش سرمایه اعضا روز سه شنبه 23 دی ماه سال 1393 در هتل هما شیراز برگزار شد. در این نشست که با حضور 600 نفر از سهامداران شرکت عمران و توسعه فارس در تالار وصال هتل هما شیراز برگزار گردید آقایان حسن ممتحن مدیرعامل شرکت، مهندس مافیان عضو هیأت مدیره، رضائیان معاون استاندار و افتخاری معاون شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان به ایراد سخنرانی پرداختند.


همایش تغذیه طیور درهتل هما شیراز
1393/10/29

همایش تغذیه طیور به منظور اطلاع رسانی نتایج جدیدترین تحقیقات به کارخانجات خوراک دام و طیور روز پنجشنبه 25 دی ماه سال 1393 در هتل هما شیراز برگزار شد. در این نشست که به میزبانی شرکت ایوانیک دگوسا ایران و با حضور جمعی از کارشناسان و مدیران صنعت دام و طیور در تالار آیینه هتل هما شیراز برگزار گردید آقایان دکتر فرهاد فرودی، مهندس علی افسر و مارتین اسمیت به ایراد سخنرانی پرداختند.


هتل هما شیراز میزبان گردهمائی پزشکان
1393/10/24

گردهمائی و ضیافت شام پزشکان به میزبانی دکتر سید علیرضا مصباحی و به منظور تجدید خاطرات دانشجویان پزشکی سال 1372 پس از 21 سال در هتل هما شیراز برگزار شد. در این نشست که روز پنجشنبه 18 دی ماه 1393 در سالن آیینه هتل هما شیراز و با حضور 70 نفر میهمان برگزار گردید، آقای دکتر مصباحی سخنانی ایراد نمودند.


هتل هما شیراز میزبان مجمع سالانه پزشکان عمومی
1393/10/24

مجمع سالانه پزشکان عمومی استان فارس به منظور انتخاب رئیس انجمن پزشکان عمومی استان در هتل هما شیراز برگزار گردید. این نشست روز جمعه 19 دی ماه سال 93 با حضور 300 نفر از پزشکان در سالنهای وصال و نگار هتل هما شیراز برگزار گردید. در این نشست یکروزه آقای دکتر خاکسار و دیگر کاندیداهای ریاست انجمن پزشکان عمومی به ایراد سخنرانی پرداختند


بازسازی لابی هتل هما شیراز
1393/10/13

گروه هتلهای هما در راستای اهداف خود در زمینه ارتقاء کیفیت خدمات و فضای هتلهای تابعه و به جهت ارائه خدمات بهتر به میهمانان گرامی، پس از 42 سال تصمیم به بازسازی هتل هما شیراز گرفت. در همین ارتباط بخشی از لابی هتل هما شیراز تخریب گردید.در نظر است با بهره گیری از معماری و طراحی نشأت گرفته از امپراطوری پارس نسبت به این مهم اقدام گردد


هتل هما شیراز میزبان شرکت سونی
1393/10/09

نمایشگاه محصولات شرکت سونی در هتل هما شیراز برگزار گردید. این نمایشگاه که به منظور معرفی محصولات جدید شرکت سونی در هتل هما شیراز برگزار گردید روز دوشنبه مورخ 3/10/93 آغاز گردید و تا روز یکشنبه 7/10/93 ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه همه روزه از ساعت 8 الی 23 در سالن آئینه هتل هما شیراز دایر میباشد و بازدید از آن برای عموم آزاد است.


هتل هما شیراز میزبان انجمن دندانپزشکی ایران ، شعبه فارس
1393/10/09

همایش سه روزه انجمن دندانپزشکی ایران – شعبه فارس از تاریخ 3/10/93 لغایت 5/10/93 در هتل هما شیراز برگزار گردید. این همایش که در سالن وصال و نگار هتل هما شیراز و برگزار کنندگان انجمن دندانپزشکی ایران – شعبه فارس ،خانمها دکتر نازیلا شهبازی رئیس هیئت مدیره انجمن دندانپزشکی ایران – شعبه فارس ، آقایان دکتر علی امامی دبیر علمی همایش ، دکتر امیر عزمی دبیر اجرایی و مسئول نمایشگاه و دکتر نوید ناصری دندانپزشک – متخصص ارتودنسی و عضو شورای عالی نظام پزشکی کشور ، در این همایش 3 کارگاه عملی با موضوعات مختلف دندانپزشکی برگزار و دو سالن جهت برگزاری نمایشگاه نیز به ارائه تجهیزات دندانپزشکی اختصاص داده شد .


بازدید مدیرعامل و اعضا هیئت مدیره گروه از هتل هما شیراز
1393/09/25

آقایان دکتر علی رحیم پور مدیرعامل، جواد پور و فرجی اعضاء هیئت مدیره گروه هتلهای هما طی سفری از بخشهای مختلف هتل هما شیراز بازدید نمودند. در این سفر مدیرعامل و اعضا هیأت مدیریه گروه ضمن بازدید از قسمتهای مختلف هتل هما شیراز، جلساتی را جهت بررسی طرح های بازسازی لابی هتل برگزار کردند. مهندس صالح ¬آبادی از دفتر فنی گروه، هیئت مذکور را همراهی کردند .


هتل هما شیراز میزبان سمینار آموزشی داروی بتافرون ویژه بیماران MS
1393/09/17

سمینار آموزشی داروی بتافرون ویژه بیماران MS با حضور بیماران مبتلا به MS و جمعی از پزشکان مغز و اعصاب و همکاران در بخش بیماریهای خاص دانشگاه علوم پزشکی شیراز روز 6 آذر ماه 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید. در این همایش که در سالن وصال هتل هما شیراز برگزار خانمها دکتر فولادی و و اشجع زاده و آقای دکتر یوسفی پور به ایراد سخنرانی پرداخته و حضار را با دستکاه جدید تزریق داروی بتافرون آشنا نمودند


همایش آشنائی با روشهای موفقیت در آزمونهای کارشناسی ارشد پرستاری، مامائی و تغذیه در هتل هما شیراز
1393/09/17

همایش آشنائی با روشهای موفقیت در آزمونهای کارشناسی ارشد پرستاری، مامائی و تغذیه به منظور آشنائی شرکت کنندگان با آزمون و منابع کارشناسی ارشد و به همت موسسه علمی یاس با همکاری سازمان نظام پرستاری و جمعیت مامائی استان فارس با حضور اعضا جامعه پرستاری و مامائی روز 7 آذر ماه 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید. آقایان دکتر سید علی ناجی و دکتر فرهاد بهمن زیاری و خانمها نگهبان و درخشان در این همایش سخنانی ایراد نمودند.


همایش آشنائی دانشگاههای مالزی در هتل هما شیراز
1393/09/17

همایش آشنائی با دانشگاههای مالزی به همت شرکت پرشین پادنا با حضور علاقمندان به تحصیل در دانشگاههای مالزی روزهای 3 و 4 آذر ماه 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید. در این همایش مسئولین دانشگاهها با پاسخگوئی به پرسشهای علاقمندان به تحصیل در دانشگاههای مالزی به راهنمائی حاضرین پرداختند.


هتل هما شیراز میزبان همایش راینولوژی استان فارس
1393/09/01

همایش راینولوژی استان فارس با حضور 50 نفر روز 22 آبان ماه سال 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید . در این همایش که برگزار کننده آن آقای دکتر سید علیرضا مصباحی ( رئیس انجمن راینولوژی استان فارس ) بود، در سالن آیینه هتل هما شیراز و با حضور آقایان دکتر سید عیرضا مصباحی و دکتر بیژن خادمی و دکتر مهرداد امیرآبادی و دکتر محمد تقی مصلح برگزار گردید. این همایش بمنظور هماهنگی جهت برگزاری سمپوزیوم بین المللی راینوپلاستی و اندوسکوپی بینی در شیراز برگزار شد .


هتل هما شیراز میزبان همایش شرکت ملی گاز ایران
1393/09/01

همایش شرکت ملی گاز ایران با حضور 60 نفر روز 20 و 21 آبان ماه سال 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید . در این همایش دو روزه که در سالنهای وصال و نگار هتل هما شیراز و با حضور آقای محمدی ( مدیرعامل شرکت گاز ) جهت بررسی مشکلات موجود شرکت گاز در امور قراردادها برگزار گردید. در این همایش به امور کمیته های تخصصی پیمان ها و برآوردهای شرکت های گاز استانی و با تشکیل کارگروه به بررسی مشکلات موجود در امور قراردادها پرداخت .


هتل هما شیراز میزبان سمینار کانون وکلای دادگستری استان فارس
1393/09/01

این سمینار با حضور 400 نفر روز 22 آبان ماه سال 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید . این سمینار که در سالن وصال هتل هما شیراز و با حضور وکلا و قضات استان فارس در خصوص آموزش قوانین و حدود اختیارات کارشناسان و وکلای دادکستری برگزار گردید. برگزارکننده این سمینار مرکز وکلا و مشاوران قوه قضائیه استان فارس جهت آموزش داوری به کارشناسان و وکلای دادگستری استان فارس بود.


هتل هما شیراز میزبان سمینار و نمایشگاه شرکت سونی
1393/09/01

سمینار و نمایشگاه شرکت سونی با حضور 250نفر روز 17 آبان ماه سال 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید . در این سمینار که در سالنهای وصال و نگار هتل هما شیراز و با حضور فروشندگان موبایل ، جهت معرفی موبایل های جدید سونی و بمنظور معرفی گوشی های جدید سونی از جمله گوشی سونی اکسپریا Z3 برگزار گردید


عقد قرارداد با تاکسی سرویس جدید در هتل هما شیراز
1393/08/11

به منظور ارج نهادن به حضور میهمانان، سرویس دهی مطلوبتر به آنان و همچنین جلب هرچه بیشتر رضایتمندی میهمانان، هتل هما شیراز اقدام به تغییر مستأجر تاکسی سرویس هتل و عقد قرارداد با تاکسی سرویس جدید نموده است. این تاکسی سرویس با کادری مجرب و اتومبیلهای مدل بالا، همسان و هم رنگ آماده سرویس دهی مطلوب و در حد انتظار هتل 5 ستاره میباشد.


همایش شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس در هتل هما شیراز
1393/08/11

همایش شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس به منظور معرفی محصولات تکنولوزی جدید محصولات AUX ، روز30 مهر سال 93 در هتل هما شیراز برگزار شد. در این همایش که در محل سالنهای وصال و نگار هتل هما شیراز و با حضور 300 نفر برگزار گردید، آقایان رحیمی ( مدیر بازرگانی ) و بیات (مدیر فنی) سخنانی ایراد نمودند. به منظور گردهمایی سالیانه شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس ( نماینده انحصاری محصولات تهویه مطبوع آکس ) برگزار شد . این مراسم با قرعه کشی و اهداء جوایز به پایان رسید . مسئولین برگزار کننده این همایش ضمن ابراز رضایت از برگزاری همایش در هتل هما شیراز، از میزبانی و برخورد حرفه ای پرسنل هتل در ارتباط با میهمانان همایش تقدیر و تشکر کردند.


سمینار شرکت آوندفر در هتل هما شیراز
1393/08/11

سمینار شرکت آوندفر به منظور معرفی محصولات دکتر ژیلا ، با حضور 300 نفر روزهای 1 و 2 آبان ماه 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید. این سمینار در محل سالن وصال هما شیراز برگزار شد و در آن آقایان سلطانی (مدیرعامل شرکت آوندفر)، دکتر بصیری و خانم دکتر ژیلا سخنانی ایراد نمودند. برگزار کنندگان این همایش ضمن ابراز رضایت از میزبانی هتل هما شیراز، از برخورد حرفه ای پرسنل هتل در ارتباط با میهمانان سمینار تقدیر و تشکر کردند.


ارتقاء کمی و کیفی مینی بار هتل هما شیراز
1393/08/03

به منظور ارتقاء کیفیت خدمات و ارج نهادن به مقام میهمانان گرانقدر گروه هتلهای هما، هتل هما شیراز اقدام به ارتقاء کمی و کیفی مینی بار خود نموده است. اقلام مینی بار هتل هما شیراز ضمن ارتقاء کیفی، به 18 قلم جنس افزایش یافت.


برگزاری آزمون استخدامی گروه هتلهای هما در هتل هما شیراز
1393/07/29

آزمون کتبی استخدامی گروه هتلهای هما در شهر شیراز روز جمعه 25 مهرماه 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید. این آزمون رأس ساعت 10 صبح جمعه با تلاوتی آیاتی چند از کلام ا....مجید آغاز شد. آزمون استخدامی گروه هتلهای هما، به منظور شناسائی واجدین شرایط استخدام و بررسی میزان اطلاعات شرکت کنندگان در آزمون با حضور 160 نفر شرکت کننده در هتل هما شیراز برگزار شد.


هتل هما شیراز میزبان سمینار فدرال موتور
1393/07/29

سمینار شرکت فدرال موتور به منظور معرفی محصولات جدید این شرکت روز 24 مهر سال 93 در هتل هما شیراز برگزار شد. این همایش در محل سالنهای وصال و نگار هتل هما شیراز و با حضور 300 نفر برگزار گردید. در این گردهمائی آقایان علی لطفی، Can Akturk و Abdullah Omaei حضور داشتند. شرکت فدرال موتور که عرضه کننده انحصاری قطعات بنز، MAN و هیوندای در ایران است محصولات جدید خود را در این همایش معرفی نمود. مدعوین ضمن ابراز خرسندی از برگزاری مراسم در هتل هما شیراز، از رفتار حرفه ای و میهمان نوازی پرسنل هتل هما شیراز قدردانی نمودند.


هتل هما شیراز میزبان همایش بانک سپه
1393/07/29

همایش بانک سپه به منظور بررسی عملکرد سراسری مناطق فارس و بوشهر روزهای 22 و 23 مهر سال 93 در هتل هما شیراز برگزار شد. در این همایش که در محل سالنهای وصال، نگار و گلستان هتل هما شیراز و با حضور 170 نفر برگزار گردید، آقای بیاتی مدیر منطقه فارس ضمن خوشامدگوئی به ایراد سخنرانی پرداخت و پس از آن آقای کاظم نژاد عضو هیأت مدیره بانک سپه گزارش عملکرد مناطق فارس و بوشهر را اعلام نمود و پس از ایشان آقای تقوی نژاد مدیرعامل بانک سپه سخنان خویش را ایراد نمود. مدعوین ضمن ابراز خرسندی از برگزاری مراسم در هتل هما شیراز، از رفتار حرفه ای و میهمان نوازی پرسنل هتل هما شیراز قدردانی نمودند.


بزرگداشت حافظ در هتل هما شیراز
1393/07/27

هتل هما شیراز به منظور بزرگداشت استاد سخن حافظ شیرازی، روز دوشنبه 20 مهرماه 93 مصادف با 12 اکتبر 2014 با نصب بنر یاد و خاطره این شاعر گرانقدر را گرامی داشت. در این مراسم که مصادف با عید سعید غدیرخم نیز بود از میهمانان هتل با نقل و شیرینی پذیرائی گردید.


هتل هما شیراز میزبان همایش سراسری کارشناسان و مدیران پرستاری ستاد مدیریت های درمان تامین اجتماعی
1393/07/22

گردهمایی سالیانه کارشناسان ستاد مدیریت های درمان تامین اجتماعی جهت تبادل نظر اطلاعات در سالن وصال به ضیافت ناهار و شام، در هتل هما شیراز برگزار شد. در این همایش آقایان دکتر بنی هاشمی مدیرت درمان استان فارس ، دکتر درخشان مدیر کل درمان مستقیم تامین اجتماعی و سرکار خانم گیل وری رئیس پرستاری و .... حضورداشتند، درخصوص ضرورت و تغییر و مهندسی مجدد ، مدیریت تعارض و مقاومت در برابر تغییر ، کار با گروههای دشوار ، تجارت عملی تغییر در بیمارستان شادابی و نشاط سازمانی و ... تبادل نظر به عمل آمد .


هتل هما شیراز میزبان سمینار شرکت داروسازی داملران رازک
1393/07/22

همایش و ضیافت شام شرکت داروسازی داملران رازک با حضور 160 میهمان روز دوشنبه 7 مهرماه 93 در سالنهای آئینه و پرنیان هتل هما شیراز برگزار شد. این نشست به منظور معرفی داروهای جدید دامپزشکی تولیدی شرکت بویژه آموکسی سیلین LA برگزار شد. در پایان همایش مدعوین ضمن ابراز رضایت از برگززاری این مراسم در هتل هما شیراز از برخورد حرفه ای و میهمان نوازی پرسنل هتل قدردانی نمودند.


هتل هما شیراز میزبان سمینار شرکت گسترش دانش پزشکی
1393/07/22

همایش و ضیافت نهار شرکت گسترش دانش پزشکی با حضور 170 میهمان روز پنجشنبه 10 مهرماه 93 در سالنهای آئینه و پرنیان هتل هما شیراز برگزار شد. این همایش به منظور معرفی دستگاههای جدید سونوگرافی به متخصصین زنان و زایمان برگزار گردید. در پایان همایش مدعوین ضمن ابراز رضایت از برگزاری این مراسم در هتل هما شیراز از برخورد حرفه ای و میهمان نوازی پرسنل هتل قدردانی نمودند.


هتل هما شیراز میزبان مدیرعامل گروه هتلهای هما
1393/07/22

نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل گروه هتلهای هما طی سفر به شیراز از هتل هما شیراز بازدید کرد. در این بازدید دکتر علی رحیم پور طی جلسه ای با حضور مدیرکل، مدیران و سرپرستان هتل هما شیراز ضمن بررسی مسائل و مشکلات هتل، جهت افزایش بهره وری هتل به بحث و تبادل نظر پرداختند. در ابتدای جلسه دستان مدیرکل هتل هما شیراز ضمن خوش آمدگوئی به تشریح وضعیت درآمد و درصد اشغال هتل پرداخت و در ادامه دکتر علی رحیم پور نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل گروه هتلهای هما ضمن اعلام رضایت از عملکرد هتل هما شیراز، راهکارهای افزایش سطح بهره وری هتل را تشریح کردند، ایشان پس از جلسه در ملاقات حضوری با پرسنل هتل هما شیراز به نیازها و مشکلات آنها گوش فرا داد.


هتل هما شیراز میزبان همایش Premix Academy
1393/07/22

همایش و ضیافت نهار شرکت Premix Academy با حضور 150 میهمان روز های پنجشنبه و جمعه 17 و 18 مهرماه 93 در سالنهای وصال، نگار و بوستان هتل هما شیراز برگزار شد. در این همایش که به منظور افزایش سطح علمی پزشکان در خصوص درمان با انسولین برگزار گردید دکتر علی زمانی استاد دانشگاه شیراز و فوق تخصص غدد، دکتر حمیدرضا آقائی میبدی، دکتر محسن خوش نیت نیکو و خانم شکوفه خوش نیت بنک داران حضور داشتند . در پایان همایش مدعوین ضمن ابراز رضایت از برگزاری این مراسم در هتل هما شیراز از برخورد حرفه ای و میهمان نوازی پرسنل هتل قدردانی نمودند.


هتل هما شیراز میزبان مراسم نهار شرکت هواپیمائی قطر
1393/07/22

ضیافت نهار شرکت هواپیمائی قطر با حضور 50 میهمان روز سه شنبه 8 مهرماه 93 در سالن گلستان هتل هما شیراز برگزار شد. این نشست که به منظور تقدیر و تجلیل از مشتریان دائمی شرکت هواپیمائی قطر برگزار گردید.

.


هتل هما شیراز میزبان همایش شرکت کوبل دارو
1393/07/12

همایش شرکت کوبل دارو به منظور آموزش راههای پیشگیری از بیماری های گوارشی، در هتل هما شیراز برگزار گردید. این همایش با حضور میهمان داخلی و خارجی روز جمعه 4 مهرماه سال 93 در محل سالن آئینه هتل هما شیراز برگزار شد. در این همایش پروفسور سیاوش نصیری مقدم (پروفسور دارو و محقق انستیتوی پژوهشی بیماری های گوارشی دانشکده دارو سازی تهران و بیمارستان شریعتی تهران) و پروفسور دیوید آرمسترانگ در خصوص اههای پیشگیری از بیماری های دستگلاه گوارشی و کبدی از جمله هپاتیت و داروهای موجود جهت درمان این نوعبیماریها سخنانی ایراد نمودند. در پایان همایش میهمانان و مسئولین شرکت کوبل دارو ضمن اعلام رضایت از نحوه میزبانی هتل هما شیراز، از رفتار حرفه ای پرسنل هتل قدردانی نمودند.


هتل هما شیراز میزبان سمینار کانون وکلای استان فارس
1393/06/26

هتل هما شیراز در تاریخ 19 شهریور ماه 93 میزبان سمینار کانون وکلای استان فارس بود . در این سمینار که به منظور بزرگداشت استاد کاتوزیان در محل تالار وصال هتل هما شیراز برگزار گردید جمعی از وکلا و قضات استان فارس حضور داشتند و از دانش و خدمات نامبرده تجلیل به عمل آمد .


هتل هما شیراز میزبان مراسم افطاری اتحادیه صنعت پخش استان فارس و موسسه اعتباری نور
1393/05/18

مراسم افطاری اتحادیه صنعت پخش استان فارس روز چهارشنبه مورخ 1 مردادماه 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید. در این مراسم که به منظور هماهنگی بین شرکتهای پخش داروئی و آرایشی بهداشتی با اتحادیه و در محل تالار پرنیان هتل هما شیراز برگزار گردید، دکتر گلستانی عضو هیأت علمی دانشگاه شیراز و استاد دانشگاه به تدریس آموزش مدیریت فروش پرداخت. مراسم افطاری موسسه اعتباری نور روز چهارشنبه مورخ 24 تیرماه 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید. در این مراسم که به منظور تجلیل از پرسنل این موسسه و در محل تالار پرنیان هتل هما شیراز برگزار گردید جمعی از پرسنل موسسه اعتباری نور حضور داشتند.


هتل هما شیراز میزبان مراسم افطاری شرکت نفت پاسارگاد و انجمن اسلامی لاستیک دنا
1393/05/18

مراسم افطاری شرکت نفت پاسارگاد روز شنبه مورخ 4 مردادماه 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید. در این مراسم که به منظور تجلیل از پرسنل شرکت نفت پاسارگاد و در محل تالار پرنیان هتل هما شیراز برگزار گردید، جمعی از مدیران و پرسنل این شرکت حضور داشتند. همچنین مراسم افطاری انجمن اسلامی لاستیک دنا روز پنجشنبه مورخ 2 مردادماه 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید. این مراسم به منظور تجلیل از اعضای انجمن اسلامی این شرکت و در محل تالار پرنیان هتل هما شیراز برگزار گردید.


حضور پرسنل هتل هما شیراز در راهپیمائی روز جهانی قدس
1393/05/18

پرسنل هتل هما شیراز همچون سالهای گذشته با شرکت در راهپیمائی روز جهانی قدس، ضمن تجدید پیمان با آرمانهای امام راحل و رهبر کبیر انقلاب اسلامی، با سردادن شعارهای ضد آمریکائی و ضد صهیونیستی، خشم و انزجار خود را از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند. در این راهپیمائی که روز جمعه مورخ سوم مردادماه سال 93 برگزار گردید، حسین دستان مدیرکل هتل هما شیراز و جمعی از مدیران، سرپرستان و پرسنل هتل حضور داشتند.


هتل هما شیراز میزبان مجمع عمومی شرکت یک و یک
1393/05/13

هتل هما شیراز در تاریخ 31 تیر 93 میزبان مجمع عمومی سالانه شرکت یک و یک بود . این مجمع 30 نفره که در سالن بوستان برگزار شد پس از سخنرانی با تصویب صورتهای مالی منتهی به 29/12/92 و قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت به پایان رسید .


هتل هما شیراز میزبان مراسم افطاری و تجلیل از مشتریان ممتاز بانک ملت
1393/05/05

مراسم افطاری و تجلیل از مشتریان ممتاز بانک ملت روز سه شنبه 17 تیرماه سال 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید. در این مراسم که از ساعت 20 الی 22 در تالار وصال هتل هما شیراز و به میزبانی بانک ملت برگزار شد، از مشتریان ممتاز این بانک تجلیل و قدردانی بعمل آمد.


هتل هما شیراز میزبان سمینار شرکت سامسونگ
1393/04/15

سمینار آموزشی نسل جدید محصولات صوتی و تصویری شرکت سامسونگ روز چهارشنبه 11/4/93 از ساعت 17 الی 21 در هتل هما شیراز برگزار گردید. این گردهمائی و ضیافت افطار با حضور نمایندگان فروش محصولات سامسونگ، در محل تالاروصال و سالن پرنیان هتل هما شیراز برگزار شد. در این همایش آقای قنبرزاده ضمن ایراد سخنرانی در خصوص شرکت سامسونگ به معرفی محصولات صوتی و تصویری شرکت با موضوع تلویزیون منحنی سامسونگ و سیستمهای هوشمند جدید در تلویزیون های این شرکت پرداخت.


هتل هما شیراز میزبان همایش شرکت نفت بهران
1393/04/09

شرکت نفت بهران همایشی تحت عنوان دستاوردهای شرکت نفت بهران در زمینه روانکاوها را روز چهارشنبه 4 تیرماه سال 93 در هتل هما شیراز برگزار کرد. هدف از برگزاری این همایش که در سالنهای وصال و نگار هتل هما شیراز و با حضور مدیران و مسئولان ارشد شرکت بهران برپا شد، ارتقاء سطح آگاهی متخصصین صنایع کشور و همچنین بهره مندی از تجارب مشتریان بود و در آن مهندس احمد پورصباغ مدیر بازاریابی و فروش، مهندس فرشاد حاجی عبدالحمید مسئول صنایع پتروشیمی و معادن، مهندس مجید فرزانه قصرالدشتی مسئول مهندسی فروش استان فارس، مهندس رضا زارع کارشناس پژوهش و مهندس داریوش صابر مطلق مسئول مهندسی فروش استانهای خراسان سخنانی ایراد نمودند. در نهایت از میهمان نوازی هتل هما شیراز در برگزاری سمینار فوق تقدیر و تشکر بعمل آمد.


هتل هما شیراز میزبان همایش شرکت کن وو
1393/04/02

همایش معرفی ضبط ماشین کن وود در تاریخ 29 خرداد ماه سال 93 در تالارهای بوستان و پرنیان هتل هما شیراز برگزار گردید. در این همایش تعداد 8 میهمان کره ای و 30 نفر میهمان داخلی حضور داشته و شرکت کن وود به معرفی محصولات خود توسط میهمانان کره ای پرداخت.


هتل هما شیراز میزبان کنفرانس پزشکان متخصص داخلی و همایش بانک شهر
1393/04/02

کنفرانس پزشکان متخصص داخلی در تاریخ 30 خرداد ماه سال 93 در تالارهای بوستان و پرنیان هتل هما شیراز برگزار گردید. در این کنفرانس 25 نفره پس از بحث و تبادل نظر در خصوص هموگلوبین A1 از مدعوین و مدیران با ضیافت ناهار پذیرایی به عمل آمد. همچنین همایش بانک شهر در تاریخهای 18 و 19 خرداد ماه 93 در هتل هما شیراز برگزار شد. در این نشست تخصصی در مورد بانک شهر و اعلام جایگزینی بانک شهر به جای بانک انصار در امور کارت اتوبوس ها ، شهردارشیراز ، رییس و معاونین شورای شهر به ایراد سخنرانی پرداختند و در خصوص توسعه همکاری فی مابین شهردار شیراز و مدیران بانک شهر با آقای دکتر پورزندی مدیر عامل بانک شهر و هیئت همراه مورد تاکید قرار گرفت . این همایش در تالار های پرنیان و وصال هتل هما شیراز برگزار گردید.


هتل هما شیراز میزبان کنفرانس شرکت ویتا آریا و گرهمایی دندانپزشکان
1393/04/02

کنفرانس شرکت ویتا آریا در خصوص نوع تغذیه و قرص های مصرفی مادر در زمان بارداری از تاریخ 22 خرداد به مدت 14 روز در تالارهای آیینه و بوستان هتل هما شیراز برگزار گردید. در این کنفرانس 70 نفره ضمن سخنرانی مدعوین ایرانی ، داروهای جدید درارتباط با موضوع کنفرانس معرفی و مورد توجه مدعوین واقع گردید. همچنین گردهمایی دندانپزشکان ورودی سال 1367 در تاریخ 30 خرداد ماه 93 در هتل هما شیراز برگزار شد. در این گردهمایی 60نفره که در تالار آیینه هتل هما شیراز برگزار گردید هر یک از مدعوین به بیان خاطرات و تجربیات خویش بمنظور کسب تجارب از یکدیگر پرداختند .


هتل هما شیراز میزبان نشست مدیران گروه سایپا
1393/04/02

نشست مدیران گروه سایپا به منظور بررسی محصولات جدید سایپا و فروش قطعات، در تاریخ 27 خرداد 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید. در این نشست هفتاد نفره که در سالن آئینه هتل هما شیراز برگزار گردید، محمدی مدیرعامل پارس تندر به ایراد سخنرانی پرداخت و در ادامه محصولات جدید سایپا همچون تیبا2 و مورانو معرفی شدند و در خصوص قطعات و لوازم یدکی و نحوه ارسال آنها به نمایندگی های مجاز فروش تبادل نظر شد.


همایش ویستابست (تولید کننده پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی (UPVC)) در هتل هما شیراز
1393/03/12

دهمین کنفرانس تخصصی ویستابست همزمان با برگزاری شانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان شیراز با مشارکت شرکت ایستاوین و حضور سازمان نظام مهندسی استان فارس در تاریخ 8 خردادماه 93 از ساعت 10 الی 15 در سالنهای آئینه، پرنیان و گلستان هتل هما شیراز برگزار گردید. اجرای این مراسم را که 200 نفر از میهمانان داخلی در آن حضور داشتند آقای حجری فرد از مجریان صدا و سیمای استان فارس بر عهده داشت. در این همایش که به منظور معرفی محصولات و تولیدات شرکت ویستابست برگزار گردید ریاست هیئت مدیره شرکت ویستابست و ریاست محترم سازمان نظام مهندسی به ایراد سخنرانی پرداختند و در خصوص علل و مزایای استفاده از پنجره های یو پی وی سی (UPVC) توضیحاتی ارائه کردند. در پایان این همایش از میهمانان با ضیافت ناهار پذیرایی گردید.


انتخابات هیات فوتبال استان فارس، کنفرانس آژانسهای ارگ جدید و سروینه پرواز در هتل هما شیراز
1393/03/12

انتخابات هیات فوتبال استان فارس با حضور علی کفاشیان ریاست فدراسیون فوتبال در تاریخ 27 اردیبهشت سال 93 در هتل هما شیراز برگزار شد. در این نشست که با حضور 110 نفر در تالارهای وصال و نگار هتل هما شیراز برگزار گردید، فرزاد هنرپیشه به عنوان رئیس جدید هیات فوتبال استان فارس انتخاب شد. کنفرانس دو روزه آژانس ارگ جدید به میزبانی خانم نجفی در هتل هما شیراز برگزار شد. در این نشست که با حضور 60 نفر میهمان خارجی در روزهای 30 و 31 اردیبهشت سال 93 در تالار آئینه هتل هما شیراز برگزار گردید آقای صبوری و خانم سربازپور در مبحث گردشگری و اطلاع رسانی در خصوص ایران شناسی و فارس شناسی سخنانی ایراد نمودند. همچنین گردهمائی کارکنان شرکت گردشگری و خدمات مسافرتی سروینه پرواز، روز 30 اردیبهشت ماه 93 به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص تورهای مختلف در تالار بوستان هتل هما شیراز برگزار گردید


نشست روسای روابط عمومی شرکت های گاز استانی وتجلیل از کارمندان بانک صادرات در هتل هما شیراز
1393/03/12

بیست و هفتمین نشست روسای روابط عمومی شرکت های گاز استانی، پالایشگاه ها و مناطق عملیات شرکت ملی گاز ایران با همکاری امور آموزش و تجهیز نیروی انسانی به مدت دو روز در هتل هما شیراز برگزار شد. این نشست که در تاریخ 30 و 31 اردیبهشت سال 93 در تالارهای وصال، بوستان و پرنیان هتل هما شیراز برگزار شد آقایان هوشنگ محمدی مدیرعامل شرکت گاز استان فارس، توکلی مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز و دکتر احسان پوری استاد دانشگاه در خصوص اهمیت نقش زوابط عمومی در جهان کنونی و برقراری تعامل و ایجاد ارتباط دوسویه سخنانی ایراد نمودند. مراسم تجلیل از کارکنان بانک صادرات روز 23 اردیبهشت سال 93 در هتل هما شیراز برگزار گردید. در این نشست که در سالن های وصال و نگار هتل هما شیراز برگزار شد جمعی از کارمندان بانک صادرات استان فارس به همراه خانواده حضور داشتند این نشست پس از سخنرانی آقای روغنیان و تجلیل از کارکنان برتر بانک با ضیافت نهار پایان یافت.


مراسم تجلیل از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت در هتل هما شیراز
1393/02/27

اساتید و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت به مناسبت هفته معلم و روز استاد در تاریخ 18 اردیبهشت سال 93 در هتل هما شیراز گرد هم آمدند . در این مراسم که در تالار وصال و نگار هتل هما شیراز برگزار گردید دکتر حسینی ریاست دانشگاه آزاد واحد مرودشت به عنوان میزبان مراسم و دکتر کریم زارع نماینده تام الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در هیات امنای استانهای فارس ، کهیگلویه و بویر احمد و بوشهر به ایراد سخنرانی پرداختند. در این مراسم از مقام شامخ استاد دکتر طاهری تجلیل به عمل آمد. در پایان از مدعوین با ضیافت شام پذیرایی گردید.


هتل هما شیراز میزبان سمینار شرکتLG و گردهمایی کارکنان بانکهای صادرات استان فارس
1393/02/27

سمینار معرفی محصولات شرکت LG در تاریخ 17 اردیبهشت ماه سال 93 در تالارهای وصال و نگار هتل هما شیراز برگزار گردید. در این سمینار 170 نفره پس از معرفی محصولات جدید شرکت LG از مدعوین و مدیران در بین جلسات پذیرایی به عمل آمد. همچنین گردهمائی کارکنان بانکهای صادرات استان فارس در تاریخ 19 اردیبهشت ماه 93 در هتل هما شیراز برگزار شد. این گردهمایی در تالارهای وصال و نگار هتل هما شیراز برگزار گردید. در پایان این مراسم از مدعوین با ضیافت ناهار پذیرایی گردید.


سامانه چهار رقمی هتل هما شیراز به بهره برداری رسید
1393/02/14

به منظور تسهیل ارتباط و افزایش میزان رضایتمندی میهمانان و مخاطبان هتل هما شیراز، سامانه چهار رقمی شبانه روزی این هتل به بهره برداری رسید . کلیه میهمانان گرامی میتوانند با شماره گیری 2929-0711 نسبت به رزرو اتاق اقدام نمایند.


هتل هما شیراز میزبان سمینارهای شرکت اطلس طب ، شرکت ایوروشه و شورای پژوهشی سه استان
1393/02/08

در تاریخ 2 تا 4 اردیبهشت ماه 93 سمینار شرکت اطلس طب در هتل هما شیراز برگزار شد . در این سمینار که در سالنهای وصال ، نگار و بوستان برگزار گردید ، شرکت اطلس طب به نمایش و معرفی محصولات جراحی خود پرداخت و در تاریخ 2 اردیبهشت ماه 93 سمینار شرکت ایوروشه در هتل هما شیراز برگزار شد . این سمینار با حضور یکصد و پنجاه میهمان در سالنهای وصال و نگار هتل هما شیراز برگزار گردید و در تاریخ 4 اردیبهشت ماه 93 شورای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی سه استان در هتل هما شیراز برگزار شد . شورای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی سه استان فارس ، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد در تالار های آیینه ، بوستان و گلستان هتل هما شیراز برگزار گردید .


میزبانی هتل هما شیراز از مدیر کل یونسکو
1393/02/08

هتل هما شیراز روز یکشنبه مورخ 7/2/93 میزبان مدیر کل یونسکو بود . خانم ایرینا بوکووا مدیر کل یونسکو و هیأت همراه هتل هما شیراز را جهت اقامت دو روزه خود انتخاب نمودند و در ضیافت شامی که در سالن پرنیان هتل هما شیراز با حضور استاندار فارس ترتیب داده شده بود ، شرکت کردند . خانم ایرینا بوکووا در سفر به فارس از تخت جمشید ، حافظیه ، سعدیه ، باغ ارم و دیگر مکانهای دیدنی شیراز بازدید داشتند .


هتل هما شیراز میزبان همایش شرکتهای گاز استانی ومراسم بزرگداشت پرفسور فرخ سعیدی
1393/01/31

در تاریخ های 27 و 28 فروردین ماه سال 93 مراسم های دومین همایش پیگیری تکالیف مجمع عمومی شرکتهای گاز استانی و بزرگداشت و تجلیل از پرفسور فرخ سعیدی در هتل هما شیراز برگزار گردید . همایش 50 نفره شرکتهای گاز استانی به همت کمیته برگزاری همایش های شرکت گاز استان فارس و مراسم 200 نفره بزرگداشت و تجلیل از پرفسور فرخ سعیدی جراح و عضو پیوسته فرهنگستان علوم پزشکی ایران به همت جامعه جراحان استان فارس و دکتر سید علی ملک حسینی پدر پیوند ایران در سالنهای آئینه ، وصال و نگار هتل هما شیراز برگزار گردید . در این مراسمات از نحوه پذیرایی و خدمات شایسته مدیریت و کارکنان هتل هما شیراز نیز تشکر بعمل آمد .


مسابقات ميني فوتبال دهه مبارك فجردرهتل هما شيراز
1392/12/04

به مناسبت ايام الله دهه مبارك فجر مسابقات ميني فوتبال در هتل هما شيراز برگزار گرديد. در اين مسابقات كه با حضور 8 تيم برگزار شد تيم آشپزخانه (الف) به مقام قهرماني دست يافت و تيم هاي آشپزخانه (ب) و خانه داري به ترتيب مقامهاي دوم و سوم را كسب كردند.


مراسم گراميداشت ايام الله دهه مبارك فجردرهتل هما شيراز
1392/12/04

مراسم گراميداشت سي و پنجمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در ايام الله دهه مبارك فجر در هتل هما شيراز برگزار شد در اين مراسم كه در تالار آئينه هتل هما شيراز برگزار گرديد ، دستان مدير كل هتل هما شيراز ، حجت الاسلام اسدي امام جماعت هتل و سروان زماني فرمانده حوزه امام حسن مجتبي (ع) و بسيج كارگري سپاه بقية الله شيراز سخناني پيرامون انقلاب اسلامي و نقش يكايك افراد جامعه در حفظ اين نظام مقدس ايراد نمودند. در اين مراسم به تيم هاي اول تا سوم مسابقات ميني فوتبال دهه فجرهتل جوايزي اهدا شد. همچنين از خانواده هاي معزز شهدا ، جانبازان ، رئيس بسيج و انجمن اسلامي هتل هما شيراز با اهداء هديه و لوح يادبود ، تقدير گرديد


برگزاری کنگره بین المللی راینوپلاستی در هتل هما شیراز
1392/12/04

در تاریخ 23بهمن تا 25 بهمن ماه 92 نخستین کنگره بین المللی راینوپلاستی با حضور 22 کشور در تالار های بین المللی وصال ، آیینه ، گلستان ، پرنیان و تالار نگار ( به عنوان نمایشگاه ) درهتل هما شیراز برگزار شد. این کنگره به همت دکتر علیرضا مصباحی و دکتر بیژن خادمی برگزار شد . محور های اصلی بحث در خصوص جراحی بینی ( به زبان انگلیسی )مورد بحث و بررسی قرار گرفت . سخنرانان این همایش دکتر مصلح ، دکتر سبحان منش ، دکتر شکیباپور ،دکتر امیر آبادی و دکتر کبود خانی از شیراز ، دکتر نقیب زاده ، دکتر پوستی و دکتر شیرازی از تهران بودند . ضمناً پزشکان دیگری از شهرهای مختلف ایران و کشورهای یونان ، رمانی، سوئد ، لبنان ، مالزی ، کرواسی و تاجیکستان و ... حضور داشتند .


حضور هتل هما شيراز در مراسم راهپيمائي 22 بهمن
1392/12/04

هتل هما شيراز در روز 22 بهمن سال 1392 با حضور درجمع راهپيمايان ، ضمن تجديد پيمان با آرمانهاي امام راحل (ره) با بسته هاي وي‍ژه پذيرائي از شركت كنندگان در اين حماسه ملي پذيرائي نمودند. در اين مراسم پرسنل هتل هما شيراز به همراه مديركل و جمعي از سرپرستان و مديران هتل با سردادن شعارهاي انقلابی ، عهد و پيمان خود را با رهبر معظم انقلاب اسلامي تحكيم بخشيدند.


هتل هما شيراز ميزبان جشن دهه مبارك فجر اداره كل تامين اجتماعي استان فارس
1392/12/04

هتل هما شيراز ميزبان مراسم بزرگداشت سي و پنجمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي بود . در اين جشن كه در ايام الله دهه مبارك فجر توسط اداره كل تامين اجتماعي استان فارس در تالار وصال هتل هما شيراز برگزار گرديد ، مديركل تامين اجتماعي استان فارس و جمعي از پرسنل اين سازمان حضور داشتند. به همين مناسبت در اين مراسم مسابقات آشپزي توسط خانمها و طناب كشي توسط آقايان برگزار گردید و در پايان مراسم ، جوايزي به برندگان اهدا شد. در اين جشن كيك بزرگي با آرم سازمان تامين اجتماعي و پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران توسط قنادي هتل هما شيراز تهيه گرديد.


هتل هما شيراز ميزبان سمينار شركت پاكشوما
1392/11/23

در تاريخ 15 بهمن ماه سال 1392 سمينار شركت پاكشوما در هتل هما شيراز برگزار شد. در اين سمينار كه با حضور يكصد ميهمان در سالن آئينه هتل هما شيراز برگزار گرديد ، شركت پاكشوما به نمايش و معرفي محصولات جديد خود پرداخت.


هتل هما شيراز ميزبان سمينار دانشگاه آزاد اسلامي
1392/11/14

در تاريخ هفتم بهمن ماه سال 1392 هتل هما شيراز ميزبان سمينار دانشگاه آزاد اسلامي بود. اين گردهمائي با حضور مديران و معاونين فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي در تالارهاي وصال و پرنيان هتل هما شيراز برگزار گرديد.


هتل هما شيراز ميزبان سمينار شركت شيمي توكل
1392/11/13

در تاريخ يكم بهمن ماه سال 1392 هتل هما شيراز ميزبان گردهمائي شركت شيمي توكل بود. در اين سمينار200 نفره كه در تالار وصال هتل هما شيراز برگزار گرديد شركت شيمي توكل به معرفي محصولات شركتهاي ال جي ، سامسونگ ، سپهر الكتريك و آبسال پرداخت.


گروه موسیقی رستاک در هتل هما شیراز
1392/11/07

در تاریخ بیست و نه و سی دی ماه 92 هتل هما شیراز میزبان گروه موسیقی رستاک بود . این گروه که جهت اجرای کنسرت به شیراز سفر کرده بود هتل هما شیراز را جهت اقامت دو روزه خود انتخاب نمودند . کنسرت گروه رستاک به میزبانی بیمارستان نمازی شیراز و در روز میلاد با سعادت خاتم الانبیا محمد مصطفی (ص) برگزار شد


برگزاری کارگاه آموزشی پژوهشی ویژه مدیران و معاونین دانشگاه آزاد
1392/10/25

در تاریخ 22 و 23 دی ماه 92 کارگاه آموزشی پژوهشی ویژه مدیران و معاونین پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی استانهای فارس و کهکیلویه و بویر احمد به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز در سالن بوستان هتل هما شیراز برگزار گردید.


میزبانی هتل هما شیراز از میهمانان خارجی
1392/10/25

در آستانه ورود به سال 2014 میلادی هتل هما شیراز ، با تزیین درخت کریسمس در لابی هتل ، گذاشتن کارت تبریک سال نو میلادی با امضاء مدیرکل هتل دراتاق میهمانان خارجی، گذاشتن شیرینی محلی شیرازی ( کلوچه و مسقطی ) در اتاق ایشان ، پذیرایی از این میهمانان هنگام تحویل سال جدید میلادی و ارسال ایمیل تبریک کریسمس به میهمانان خارجی که در سالها ی گذشته در هتل اقامت داشتند میزبان این دسته از میهمانان بود .


بارش برف در شیراز
1392/10/25

بارش برف پس از 7 سال در شیراز منظره هتل هما را دگرگون کرد


برگزاری مجمع عمومی سالیانه انجمن پزشکان عمومی شیراز
1392/10/24

در تاریخ بیستم دی ماه 92 پانزدهمین مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن پزشکان عمومی شیراز در هتل هما شیراز برگزار شد . این نشست به همت انجمن پزشکان عمومی شیراز و در تالارهای وصال و نگار برگزار شد . سخنرانان این برنامه دکتر بهجو رئیس انجمن پزشکان عمومی شیراز ، دکتر حمید خاکسار ، دکتر احمد عسکری ، دکتر بهادر ، دکتر صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و دکتر فرانک زرآور و دکتر وفایی بودند


برگزاری مراسم شب یلدا در هتل هما شیراز
1392/10/16

به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا سال 1392 مراسم ویژه ای در هتل هما شیراز برگزار گردید . در این مراسم که در سالن پرنیان هتل هما شیراز برگزار شد با انواع سوپ و آش محلی و پیش غذاهای متنوع ، دسرهای گوناگون و میوه جات و آجیل شب یلدا از میهمانان پذیرائی شد . همچنین تزئینات ویژه و کار بر روی میوه ها و کیک آدم برفی که با هنرمندی پرسنل هتل هما شیراز صورت گرفته بود زینت بخش سفره ویژه یلدا هتل هما شیراز بود


هتل هما شیراز میزبان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی
1392/10/16

در تاریخ 6 دی ماه سال 1392 مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با شرکای اجتماعی استان فارس ، کانون بازنشستگی ، کارگری و مجامع کارفرمائی در هتل هما شیراز دیدار کرد . در این دیدار که در سالن گلستان هتل هما شیراز برگزار گردید ، دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به ایراد سخنرانی پرداخت


هیات مدیره گروه هتلهای هما در هتل هما شیراز
1392/10/16

هیات مدیره گروه هتلهای هما طی سفری به شیراز از هتل هما شیراز بازدید نمودند . در این سفر هیات مدیره گروه هتلهای هما ضمن بازدید از قسمت های مختلف هتل هما شیراز جلسات مشترکی نیز با دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی که در هتل هما شیراز اقامت داشت برگزار نمودند . همچنین در این سفر جلسه ای با حضور مدیرکل ، مدیران و سرپرستان هتل هما شیراز برگزار گردید و طی آن مسائل و مشکلات هتل هما شیراز مورد نقد و بررسی قرار گرفت و مدیران ارشد گروه به ارائه نقطه نظرات خود جهت افزایش بهره وری هتل پرداختند . در این جلسه دکتر رحیم پور رئیس هیأت مدیره ، مهندس برزین مدیرعامل ، فهری و زارعی اعضاء هیأت مدیره گروه هتلهای هما و حسین دستان مدیرکل هتل هما شیراز سخنانی ایراد نمودند


هتل هما شیراز میزبان سمپوزیوم پزشکان داروساز
1392/10/04

در تاریخ 21 آذر ماه سال 1392 هتل هما شیراز میزبان سمپوزیوم پزشکان داروساز بود . این سمپوزیوم توسط آژانس تعطیلات برتر در تالارهای آئینه و بوستان هتل هما شیراز برگزار گردید


هتل هما شیراز میزبان دومین گردهمائی Fam - Tour
1392/10/04

در تاریخ 7 آذرماه سال 1392 تعدادی از آژانسهای بزرگ و فعال یونان به همراه 2 خبرنگار و به دعوت دفتر ایرانگردی و جهانگردی گشت تور و با همکاری هواپیمائی ترکیش طی یک تور 4 شب اقامت ، در شیراز گرد هم آمدند . طی این گردهمائی که با هدف آشنائی بیشتر این دفاتر با تور ایران و نحوه خدمات دهی به توریستهای خارجی در ایران ، برگزار شد جلسه ای با حضور آژانسهای مذکور ، تیم گشت تور ، آقایان بابازاده از آژانس آئین سفر و عضو جامعه تورگردانان ، آلاگز رئیس هواپیمائی ترکیش شیراز و حسین دستان مدیرکل هتل هما شیراز برگزار گردید . در این جلسه پس از نمایش فیلمی کوتاه در خصوص ایران ، فرهنگ ایرانی و جاذبه های گردشگری کشورمان ، دستان مدیر کل هتل هما شیراز به ایراد سخنرانی در خصوص گروه هتلهای هما ، هتل هما شیراز ، اهداف و برنامه های گروه ، نحوه ارائه خدمات به توریستهای خارجی و بازسازی های هتل هماشیراز و ... پرداخت و پس از جلسه پرسش و پاسخ آلاگز سخنانی در مورد برنامه ها و فعالیتهای آینده هواپیمائی ترکیش در شیراز و کرمانشاه ایراد نمود


برگزاری کلاسهای آموزش آشپزی در هتل هما شیراز
1392/10/04

از تاریخ 23 آذرماه سال 1392 کلاسهای آموزش آشپزی تحت نظارت مرکز آموزش گروه هتلهای هما و با شرکت پرسنل هتل هما شیراز در تالار بوستان این هتل برگزار گردید . طی 5 روز دو دوره آشپزی پایه و مدیریت آشپزخانه برگزار شد . در تاریخ 27 آذر ماه و روز پایانی دوره ها ، آزمون تخصصی برگزار گردید و به قبول شدگان دوره ها گواهی پایان دوره از سوی مرکز آموزش گروه هتلهای هما اعطا شد


برگزاری کلاسهای آموزش اصول هتلداری در هتل هما شیراز
1392/10/04

از تاریخ 17 آذرماه سال 1392 یک دوره کلاس آموزشی اصول هتلداری و مجموعه قوانین مربوطه تحت نظارت مرکز آموزش گروه هتلهای هما و با شرکت پرسنل هتل هما شیراز در تالار بوستان این هتل برگزار گردید . این دوره پنج روزه تا تاریخ 21 آذر ماه ادامه داشت و در پایان ، آزمون تخصصی دوره برگزار گردید و به قبول شدگان دوره گواهی پایان دوره از سوی مرکز آموزش گروه هتلهای هما اعطا شد .


یلدا در هتل هما شیراز
1392/09/27

هتل هما شیراز با برپائی بوفه پیش غذا ، کیک آدم برفی ، میوه و تنقلات ویژه شب یلدا ، خاطرات یلدایی به یاد ماندنی را برایتان به ارمغان می آورد.


هتل هما شیراز میزبان سمینار شرکت کوبل دارو
1392/09/25

در تاریخ 14 آذرماه 1392 هتل هما شیراز میزبان سمینار شرکت کوبل دارو بود . در این سمینار 50 نفره که در تالارهای وصال و گلستان هتل هما شیراز برگزار گردید ، شرکت کوبل دارو به معرفی محصولات خود پرداخت


هتل هما شیراز میزبان سمینار آموزشی جامع پسته
1392/09/25

از تاریخ 12 لغایت 14 آذرماه 1392 هتل هما شیراز میزبان سمینار آموزشی جامع پسته بود . این سمینار به مدت سه روز در تالارهای آئینه و پرنیان هتل هما شیراز برگزار گردید


هتل هما شیراز میزبان سمینار شرکت داروئی نوونوردیسک
1392/09/17

در تاریخ 7 و 8 آذر ماه سال 1392 سمینار شرکت داروئی نوونوردیسک با حضور 150 نفر در تالارهای وصال و نگار هتل هما شیراز برگزار شد


هتل هما شیراز میزبان سمینار شرکت پورچیستا
1392/09/17

در تاریخ 13 آذر ماه سال 1392 سمیناری تحت عنوان نقش مدیریت و سرمایه در صنعت ساختمان در تالارهای وصال و نگار هتل هما شیراز برگزار گردید . این سمینار توسط شرکت پورچیستا نوین و با حضور متخصصان ، انبوه سازان و مدیران بخش مسکن و ساختمان شرکت برگزار شد


هتل هما شیراز میزبان سمینار آشنائی با دانشگاههای مالزی
1392/09/17

در تاریخ 4 و 5 آذر ماه سال 1392 سمینار تخصصی تحصیل در مالزی در تالار وصال هتل هما شیراز برگزار گردید . در این سمینار که شرکت در آن برای عموم مردم آزاد بود ، مسئولین ارشد دانشگاههای مالزی حضور داشتند


هتل هما شیراز میزبان سمینار شرکت کوبل دارو
1392/09/17

در تاریخ 7 آذر ماه سال 1392 سمینار شرکت کوبل دارو در تالارهای آئینه و پرنیان هتل هما شیراز برگزار گردید . در این سمینار که با حضور 50 نفر برگزار شد شرکت کوبل دارو به معرفی محصولات خود پرداخت


هتل هما شیراز میزبان همایش پست بانک
1392/08/21

در تاریخ هفتم آبان ماه سال 1392 هتل هما شیراز میزبان همایش پست بانک بود . این سمینار با عنوان بازاریابی در جنوب کشور و با حضور 200 نفر در تالارهای وصال ، نگار و آئینه برگزار شد


هتل هما شیراز میزبان سمینار شرکت بوتان
1392/08/21

در تاریخ هفتم آبان ماه سال 1392 هتل هما شیراز، میزبان سمینار شرکت بوتان بود . در این سمینار 200 نفره که در سالنهای وصال و نگار هتل هما شیراز برگزار گردید ، شرکت بوتان به معرفی محصولات جدید خود پرداخت .


برگزاری یازدهمین کنگره بین المللی ارتودنتیست های ایران هتل هما شیراز
1392/08/13

از تاریخ 24 لغایت 26 مهرماه سال 1392 هتل هما شیراز میزبان یازدهمین کنگره بین المللی ارتودنتیستهای ایران بود . این کنگره همزمان با نمایشگاه تخصصی مواد و تجهیزات دندانپزشکی و به همت انجمن ارتودنتیستهای ایران و انجمن دندان پزشکی ایران شعبه فارس در تالارهای نگار ، وصال ، آئینه و بوستان هتل هما شیراز برگزار شد .


همایش مدیریت در صنعت ساختمان در هتل هما شیراز
1392/08/01

در تاریخ 9 و 10 مهرماه 1392 هتل هما شیراز میزبان همایش مدیریت در صنعت ساختمان بود . در این همایش که با حضور 300 نفر در تالارهای وصال و نگار برگزار گردید ، در خصوص مضامین مدیریت برند ، مدیریت پروژه سرمایه و مدیریت کیفیت بحث و تبادل نظر شد و نمایشگاهی در همین زمینه برگزار گردید


هتل هما شیراز میزبان گردهمائی سراسری معاونین عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی
1392/08/01

از تاریخ 16 لغایت 18 مهرماه 1392 هتل هما شیراز میزبان گردهمائی سراسری معاونین عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی بود . این همایش 350 نفره در تالارهای وصال و نگار و آئینه هتل هما شیراز برگزار گردید


سمینار شرکت تراشه پارسه در هتل هما شیراز
1392/08/01

در تاریخ 15 مهرماه 1392 هتل هما شیراز میزبان سمینار شرکت تراشه پارسه بود . در این سمینار 200 نفره که در تالارهای وصال و نگار برگزار گردید ، شرکت تراشه پارسه به ارائه آخرین محصولات شرکت در زمینه دوربین های مدار بسته پرداخت


بازسازی و افتتاح آشپزخانه مدرن هتل هما شیراز
1391/02/25

   شرح خبر


bjbj
bjbj
Yvan Arpa even muses on the fact that it is difficult rolex replica to get traditional mechanical watches in Switzerland, suggesting that, perhaps, using smartwatch movements (hardware) might be a possible solution for rolex replica smaller, more creative (and flexible) Swiss watch makers. This gold and diamond laden concept is as much a "what if" as it is a "we await the first order." Talk rolex replica sale about making people feel like their gold Apple Watch Edition pieces aren't as exclusive any longer. Another important implication of something such as this, goes back to the notion that Apple and other smartwatch companies are keen to enter the luxury and rolex replica sale fashion worlds as much as possible. A huge concern of rolex replica sale Apple, is to offer enough Apple Watch variety, so that people don't feel as though replica watches sale they are all wearing similar items.