lf
lf
flash
گرفتن رزرو
رهگیری اطلاعات رزرواسیون


شماره رهگیری :
ایمیل :
اخبار مشهد
مشهد 2: چهارمین اجلاس معاونین بهداشت دانشگاههای کشور در سال 95 برگزار شد 1395/12/09 اطلاعات بیشتر
مشهد 2: کنگره ملی دیابت و رمضان ایران در هتل هما 2 مشهد 1395/12/08 اطلاعات بیشتر
مشهد 2: کنفرانس تازه های سرطان معده در هتل هما 2 مشهد 1395/12/08 اطلاعات بیشتر
مشهد 2: مراسم معارفه و تودیع مدیر هتل هما 2 مشهد برگزار شد 1395/10/28 اطلاعات بیشتر
آرشیو اخبار
چهارمین اجلاس معاونین بهداشت دانشگاههای کشور در سال 95 برگزار شد
1395/12/09 چهارمین اجلاس معاونین بهداشت دانشگاههای علوم پزشکی کشور در سال 95 به میزبانی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی در هتل هما 2 مشهد برگزار شد. معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هدف از برگزاری این اجلاس را رصد اجرا و تحقق برنامه ها در سالجاری و بیان برنامه ها و اولویت های سال آینده عنوان کرد.
دکتر علی اکبر سیاری ضمن اشاره به 15 برنامه ملی و 10 پروژه  پشتیبان حوزه بهداشت گفت : دسترسی مردم به خدمات سلامت در جمعیت شهری یکی از مهمترین این برنامه ها می باشد. وی گفت : برای رسیدن به این مهم، نظام ارائه خدمات سلامت در حوزه بهداشت باز بینی شد و با جذب و جایگزینی مراقبین سلامت، کارشناسان تغذیه و روانشناس بالینی در مراکز خدمات جامع سلامت در شهرها به ارائه خدمات فعال سلامت پرداخته شد.
معاون بهداشت وزارت اجرای برنامه پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر، توسعه واحدهای بهداشتی، پیگیری موضوع آسیب های اجتماعی به ویژه اچ آی وی / ایدز، اجرای برنامه بسیج سلامت نوروزی از ابتدای اسفند لغایت 15 فروردین ماه سال 96 و پیگیری پرونده الکترونیک سلامت را از اولویت ها و برنامه های مورد نظر اجلاس معاونین بهداشت برشمرد.
شایان ذکر است اجلاس معاونین بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی مشهد به مدت 3 روز با حضور معاون بهداشت وزارت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از مدیران کل دفاتر معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درسالن فیروزه هتل هما2 مشهد برگزار شد.


کنگره ملی دیابت و رمضان ایران در هتل هما 2 مشهد
1395/12/08 دومین کنگره ملی دیابت و رمضان ایران به همت کلینیک تخصصی دیابت پارسیان و شرکت داروئی سانوفی  شاخه دیابت در خصوص تازه های دیابت و روزه داری ، در سالن فیروزه هتل هما2مشهد برگزار شد.
در این همایش علمی به مسائلی از قبیل فیزیولوژی نخوردن غذا در ماه مبارک رمضان و اپیدمیولوژی دیابت و طبقه بندی خطر افراد دیابتی در ماه مبارک رمضان پرداخته شد  و همچنین چشم انداز پزشکی مذهبی و درماندو داردهای خوراکی استاندارد در این ماه و برنامه ریزی غذائی و هیپوگلایسمی ،در پانل مخصوص مورد بحث و تبادل نظر متخصصین و فوق متخصصین دیابت قرار گرفتدومین کنگره ملی دیابت و رمضان ایران به همت کلینیک تخصصی دیابت پارسیان و شرکت داروئی سانوفی  شاخه دیابت در خصوص تازه های دیابت و روزه داری ، در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار شد.
در این همایش علمی به مسائلی از قبیل فیزیولوژی نخوردن غذا در ماه مبارک رمضان و اپیدمیولوژی دیابت و طبقه بندی خطر افراد دیابتی در ماه مبارک رمضان پرداخته شد  و همچنین چشم انداز پزشکی مذهبی و درماندو داردهای خوراکی استاندارد در این ماه و برنامه ریزی غذائی و هیپوگلایسمی ،در پانل مخصوص مورد بحث و تبادل نظر متخصصین و فوق متخصصین دیابت قرار گرفت


کنفرانس تازه های سرطان معده در هتل هما 2 مشهد
1395/12/08 کنفرانس تازه های سرطان معده به میزبانی انجمن خون و سرطان بالغین خراسان در سالن عقیق هتل هما2مشهد آغاز به کار کرد .
در این همایش که متخصصین و فوق مخخصصین گوارش و کبد حضور داشتند در خصوص اپیدمیولوژی  کنسر معده و طرح غربالگری و سرطانهای فامیلی مواردی را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
در ادامه و پایان جمعی دیگر از متخصصین پزشکی هسته ای و آسیب شناسی در خصوص بررسی پاتولوژی و مشخصات پیولوژیک و مولکولار و تازه های جراحی و رادیو تراپی و تارگت تراپی و همچنین اقدامات حمایتی در سرطان معده مطالبی را برای حضار بیان کرده و در این باره به بحث و تبادل نظر پرداختند .


مراسم معارفه و تودیع مدیر هتل هما 2 مشهد برگزار شد
1395/10/28  مدیرعامل گروه هتلهای هما طی مراسمی ضمن قدردانی از زحمات محمد اردبیلی، مهدی الدی را به عنوان سرپرست جدید هتل هما 2 مشهد معرفی کرد.
در این مراسم دکتر مدیرعامل گروه هتل های هما ، سر کنسول ترکیه در استان خراسان ، مدیر کل درمان استان، امینی مدیرعامل شرکت آبادگران ، مدیران هتل های آبان و جمعی از مدیران گروه حضور داشتند.
محمد اردبیلی در این مراسم از همکاری کارکنان هتل 2 مشهد در دوران مدیریتش تشکر و قدردانی کرد.مهدی الدی سرپرست هتل هما 2 مشهد شد
1395/10/13 مدیر عامل گروه هتلهای هما طی حکمی مهدی الدی را به عنوان سرپرست هتل هما 2 مشهد منصوب نمود.
در بخشی از این حکم آمده است: در راستای اصلاحات اساسی و مدیریتی در صف و ستاد گروه و بنا بر پیشنهاد هیأت مدیره و مدیرعامل گروه، بمنظور افزایش بهره¬ وری، درآمد و ایجاد نشاط و انگیزه در بین مدیران و کارکنان گروه در جهت ارتقاء هرچه بیشتر گروه هتلهای هما در کلیه وظایف و مأموریتهای خود، به استناد بند 3 صورتجلسه دهمین جلسه هیأت مدیره مورخ 11/10/1395 و با عنایت به بررسی سوابق شما در گروه بدینوسیله از تاریخ 12/10/1395 تا اطلاع ثانوی بعنوان سرپرست هتل هما 2 مشهد و با اختیارات و وظایف طبق ضوابط و مقررات گروه، منصوب می شوید.
امید آن داریم با استعانت از خداوند متعال همواره شاهد پیشرفت روزافزون شما و مجموعه تحت مدیریت شما باشیم.
گفتنی است پیش از این محمدرضا اردبیلی بعنوان مدیرکل هتل هما 2 مشهد مشغول به فعالیت بود.دهمین دوره آموزشی بین‌المللی انجمن متروپلیس در هما2 مشهد
1395/08/15 دهمین دوره سمینار آموزشی مدیریت آلودگی شهری تحت عنوان دوره های آموزشی بین المللی مترو پلیس با خوش آمد گویی صولت مرتضوی شهردار مشهد و پیام ویدیویی پرزیدنت انجمن کلانشهرهای جهان (متروپلیس) دنیس کودر شهردار مونترال کانادا در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار شد .
شهردار مشهد  عنوان کرد: انجمن متروپلیس بر محوریت و توسعه همه جانبه تشکیل شده که یکی از رسالت‌های آن تعامل و هم افزایی کلان شهرها با یکدیگر است و نشست متروپلیس بستر مناسبی برای اهتمام امورانسانهاخواهدبود،
  محیط زیست بشری همواره با چالش‌هایی روبرو بوده که این امر خسارت‌های سنگینی را بر جامعه بشری وارد کرده است، لذا مجموعه مدیریت شهری شهرها به ویژه کلانشهرها، بایستی به موضوع محیط زیست و خدمات شهری توجه ویژه‌ای داشته باشند.
در ادامه این سمینار دوروزه که در نوبتهای صبح و بعداز ظهر برگزار شد و در بخشی از این همایش اوموت اروغلو نماینده صندوق جهانی توسعه شهرها گفت: این سازمان بر تقویت و بالا بردن ظرفیت و توسعه شهرها تاکید دارد و سازمان بین‌المللی متروپلیس باعث ایجاد ارتباط بین دولت‌های محلی و منطقه ای میشود . صندوق توسعه جهانی شهرها  FMDV   در سال 2010 به ابتکار سازمان متروپلیس ایجاد شده که در 21 شهر بنیان‌گذار دارد.
در روز دوم این همایش نیز کارگاه های  آموزشی  در زمینه های آلودگی و کیفیت هوای شهری و استراتژی های کاهش آلایندگی ها و نقش برنامه ریزی شهری تشکیل شد که با برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای گواهینامه این همایش به پایان رسید .


هما 2 مشهد میزبان اجلاس مدیران عامل مجتمع های تولیدی پتروشیمی ها
1395/08/15 این اجلاس با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مدیران عامل هلدینگ های پتروشیمی، دبیر کل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی و سایر مدیران ارشد این صنعت  در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد آغاز برگزار شد.
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی در مراسم آغاز به کار این اجلاس گفت: رویکرد کلی رعایت اصول ممیزی، مدیریت و تقویت واحدهای" HSE "(سلامت، ایمنی و محیط زیست) در مناطق، تجهیز تاسیسات و واحدهای عملیاتی برمبنای دو اصل فرآیندمحوری و حرفه ای گری در همه شرکت های صنعت پتروشیمی است.

تحلیل و بررسی آخرین مسائل روز صنعت پتروشیمی کشور از جمله وضعیت تامین خوراک و نحوه قیمت گذاری آن، تعاملات مالی، عرضه محصولات، بهداشت ایمنی و محیط زیست  در دستور کار این اجلاس دو روزه قرارداشت. همچنین  برگزاری جلسه های هم اندیشی و تفاهم در زمینه حل و فصل مشکلات برخی ازشرکت های تولیدی نیز از دیگر برنامه های اجلاس بیست و هفتم مدیران بودکه در قالب جلسه های مختلف به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. این اجلاس سراسری مدیران عامل شرکت های صنایع پتروشیمی کشور به میزبانی شرکت صنایع پتروشیمی خراسان و شرکت رازی برگزار شد.


برگزرای مجمع عمومی فدراسیون سالیانه ورزش های رزمی در مشهد
1395/05/19  مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش‌های رزمی با حضور شعبانی‌بهار، معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، در هتل هما 2 مشهد مقدس برگزار شد.
شعبانی‌بهار در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد رشیدی، رئیس و مجموعه فدراسیون ورزش‌های رزمی اظهار داشت: فدراسیون ورزش‌های رزمی با رشد 136 درصدی در بُعد ورزش همگانی توانسته در رتبه نخست در بین 51 فدراسیون قرار گیرد. وی در ادامه به تنوع و تعدد رشته‌های تحت پوشش فدراسیون رزمی اشاره کرد و از عملکرد فدراسیون در تمام مناسبت‌های ملی با توان حداکثری تقدیر کرد.
 پورمحمدی، وزیر دادگستری در این مجمع گفت: خشنودم از این که مجمع در مشهد مقدس و جوار آقا امام رضا (ع) برگزار شده است، جامعه ورزش برزگترین جامعه است و تنوع ورزش گسترده‌ترین است، نظامات و قوانین حاکم در ورزش محکم‌ترین است.وی در قیاس آماری، ورزش رزمی نسبت به رشته پر طرفدار فوتبال خانواده رزمی را پر اهمیت توصیف کرد. وزیر دادگستری با توجه به اهمیت ورزش در پیشگیری از وقوع بزه و برقراری سلامت در جامعه، نقش فدراسیون را در این میان بسیار مهم و مؤثر دانست و حمایت از ورزشکاران را اولویت برنامه‌ها ارزیابی کرد.سپس رشیدی، رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی به ارائه گزیده‌ای از عملکرد این فدراسیون در سال گذشته پرداخت و از عملکرد ویژه در عرصه بین‌الملل یاد کرد و در پایان گفت: کسب سه کرسی اخیر نایب‌رئیسی اول فدراسیون جهانی وکوتورین، ریاست فدراسیون آسیایی وکوتورین و مهمتر از همه عضویت در کمیته اجرایی بازی‌های آسیایی از دستاوردهای اخیر فدراسیون است و در ادامه برنامه میزبانی 23 فدراسیون تحت پوشش Aimz را در برنامه داریم که پس از المپیک و پارالمپیک میزبان 23 رییس فدراسیون جهانی خواهیم بود.


نسل چهارم خطوط ارتباطی ایرانسل رونمایی شد
1395/05/19 باحضوردزفولی مدیرعامل ایرانسل ازمحصولات جدید ایرانسل و نسل چهارم خطوط ارتباطی  درهتل هما 2 مشهد حضوررونمایی انجام شد.
ایرانسل خدمات جدید خود شامل نسل چهارم ارتباطات همراه وسیم کارت های پشتیبان نسل چهارم را در شهرهای بزرگ فعالسازی می کند. تحلیل پتانسیل کشور برای دریافت این خدمات، تعرفه ها ونظرات کاربران است.
در این همایش با حضور نمایندگان ایرانسل وبزرگترین برندهای فعال در حوزه فناوری برگزار شد تجارت سخت افزار و طراحی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
همچنین شرکت کنندگان ضمن ارائه جزییات پیرامون محصولات نرمافزاری وامکانات جدید سیم کارتهای ایرانسل، بصورت عمده به بررسی بهره برداری ازنسل چهارم تلفن همراه و مودمهای جدید پرداختند.


بازدید مدیرعاملان گروه هتلهای هما وهگتا از روند بازسازی هما 2
1395/03/26 مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره گروه هتل های هما به همراه مدیرعامل، معاون برنامه ریزی و توسعه و مشاوراجرایی فرهنگی هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی از پروژه بازسازی 44 باب اتاق هتل هما 2 مشهد دیدن کردند.
ابراهیمبای سلامی همچنین از اتاق¬های بازسازی شده فاز قبلی نیز بازدید فنی انجام داد و برتسریع کار تاکید کرد.


بازدید مدیر عامل ازروند بازسازی هما 2
1395/03/25 مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره گروه هتلهای هما در طی زمان حضور و بازدید از هتل هما 2 با همراهی مهندس سمنانی زاده مشاور مدیر عامل بازدید فنی از طبقات در حال بازسازی انجام داد.
وی در بازدید از طبقات در حال ساخت فضاهای موجود و روند بازسازی 44 باب اتاق را مورد بررسی و ارزیابی قرارگرفت و بر نیازسنجی و درنظر گرفتن ایجاد فضاهای جدید جهت ارائه سرویس، خدمات مطلوب اطاق در حد استاندارد ولزوم سرعت عمل در اتمام پروژه تاکید کرد.
مدیرعامل گروه هتلهای هما در این بازدید با نمایندگان دو شرکت دقت و تولیکا که هرکدام بطور جداگانه نسبت به تجهیز یک اتاق بصورت نمونه اقدام کرده بودند به بحث و تبادل نظر پرداخت و در خصوص نوع سازه ها و رنگ و متریال بکار رفته در اجزای مختلف بکار رفته در دکوراسیون اتاق نظرات و خواسته های خود را مطرح کرد.اصلان زاده : من نماینده شما در دفتر مرکزی هستم
1395/03/25 اصلان زاده مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره گروه هتل های هما پس از بازدید از هتل هما 2 مشهد درنشستی با حضور مدیرکل و مدیران، سرپرستان ، تعدادی از پرسنل در سالن عقیق دیدگاه ها و استراتژی خود را تشریح کرد .
 وی گفت : چه خوب که گروه هتل های هما فردی را از جنس خود شما و از بین شما و بعنوان نماینده شما در دفتر مرکزی انتخاب کرد من از شما هستم و انتخاب شدم تا کارها را با همیاری یکدیگر راحت تر جلو ببریم. آسیب شناسی و نیازسنجی ها را انجام دهیم و بعنوان کاتالیزور رهبری گروه هتل های هما را بر عهده بگیرم. با وجود اینکه وظیفه سخت و سنگینی بردوش من گذاشته شده ذره¬ای نگرانی ندارم چون با وجود همراهی شما و این مجموعه خوشنام دلیلی برای  نگرانی وجود ندارد .
نایب رئیس گروه هتل های هما  در بخش دیگری از سخنان خود گفت : تلاش من در جلب رضایت و همراهی با تیم مدیریتی است که به بنده اعتماد کردند برای نگاه و استراتژی های جدید و بازنگری سیستم. همچنین ایجاد فرصت های جدید که منجر به  بازارهای بهتر و فروش بهتر خدمات هتلی خواهد شد و طبیعتا" کارکنان ازسودی که حاصل تلاش و همیاری و همراهی کل مجموعه گروه هتل های هما است، بهره مند خواهد شد.
مدیر عامل جدید گروه هتل های هما در ادامه گفت : بعنوان یک بنگاه اقتصادی از گروه هتل های هما انتظاراتی وجود دارد  و بهره برداری از حداکثر پتانسیل ها و ظرفیت ها همت و اهتمام بیشتر شما عزیزان را می طلبد و درخواست من از شما رعایت استانداردها و برخورد حرفه ای با موضوعات هتل می باشد که منجر به رضایتمندی بیشتر میهمان و درآمد بیشتر و سود بیشتر خواهد شد و تلاش من برای معیشت و رفاه شما بیشتر خواهد بود و بحث آموزش بیشتر از گذشته مورد اهمیت قرار خواهد گرفت و از نظر اساتید و همچنین برنامه های آموزشی و قطعا همه حوزه های مختلف مورد ارزشیابی قرار خواهد گرفت و همچنین پرسنل از نظر مسئولیت پذیری و آموزش پذیری و انتقال آموزش ها و تجربه ها بین و رفتار حرفه ای و غیر حرفه¬ ای و با انگیزه و بی انگیزه بعنوان ستون های امپراطوری هتل تفاوت هایی قائل خواهم شد .
 در پایان اردبیلی مدیر کل هتل ضمن تشکر از حضور مدیر عامل و آرزوی قبولی طاعات اظهار امیدواری کرد که روند و پیشرفت کار به اثبات خواهد رسید و با ذکر صلوات پایان این نشست صمیمی را اعلام کرد.ماشین سازان ایتالیایی در هما 2
1395/03/18

با حضور هیات تجاری اعزامی انجمن ماشین سازان نساجی ایتالیا (آچیمیت)در ایران اولین همایش این انجمن در هتل هما 2 مشهد برگزار شد . حمیدی رییس انجمن صنایع استان خراسان به معرفی این انجمن پرداخت و در خصوص نوع همکاریهای متقابل در این زمینه و با تحلیل آمارهای تجاری این صنعت پتانسیل های کشور ایران در صنایع نساجی را برای حاضرین تشریح کرد. در بخش بعدی رافائلا کارابلی رییس اتحادیه تولیدکنندگان ماشین آلات نساجی ایتالیا ضمن تشکر از میهمان نوازی ایرانیان به معرفی شرکت های ایتالیایی و محصولات صنایع نساجی خود پرداختند.


میز مشترک اتاق مشهد و طرابوزان کشور ترکیه در هما 2
1395/03/12

یک هیات اقتصادی به سرپرستی رییس انجمن واردات و صادرات شرق دریای سیاه به منظور دیدار و مذاکره با فعالان بخش خصوصی به مشهد آمد. ملاقات کاری میان اعضای این هیات بزرگ تجاری با فعالان اقتصادی در سالن اجتماعات هتل هما برگزار و فرصتی فراهم شد تا طرفین بتوانند به طور مستقیم و رو در رو با یکدیگر به مذاکره و رایزنی بپردازند و جوانب توسعه همکاری‌های اقتصادی را بررسی کنند. ریاست این هیات اقتصادی از کشور ترکیه را احمد حمدی گردوغان رییس انجمن صادرات و واردات شرق دریای سیاه به عهده داشت که سر کنسول ترکیه در مشهد نیز این هیات را همراهی می کرد. در ابتدای نشست ، محمود محمودی نایب رییس اتاق بازرگانی خراسان رضوی با اشاره به اینکه مزیت های فراوانی در دو کشور وجود دارد که می تواند موجبات گسترش هر چه بیشتر روابط اقتصادی فیمابین را فراهم آورد تاکید کرد. سرکنسول ترکیه در مشهد گفت: هیات کنونی نخستین هیات بزرگ ترکیه ای است که بعد از تحولات اخیر به مشهد سفر کرده است.محمت دوغان افزود: شناخت خراسان رضوی از ترکیه و تعامل با این کشور قابل توجه است، ضمن این که ارتباطات ما با ایران محدود به تجارت و اقتصاد نمی شود بلکه اشتراکات فرهنگی، دینی و قومی بسیاری وجود دارد. احمد حمدی گردوغان، رییس اتحادیه صادر کنندگان شرق دریای سیاه با بیان اینکه اين هیات کنونی نخستین هیات بزرگ ترکیه ای است که بعد از تحولات اخیر به مشهد سفر کرده است، افزود: کشور ایران و ترکیه دارای مشترکات زیادی هستند و ما در جهت تعامل با ایران مخصوصا خراسان و مشهد تمام تلاش خود را انجام می دهیم. در ادامه نشست فعالان اقتصادی استان با هیات اقتصادی طرابوزان کشور ترکیه نشستی با حضور شافعی نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و رییس اتاق مشهد،جمعی از اعضای هیات نمایندگان اتاق مشهد،ریاست نمایندگی وزارت امور خارجه نمایندگی شمال شرق بر گزار که منجر به عقد تفاهمنامه بین اتاق بازرگانی ، صنایع،معادن و کشاورزی خراسان رضوی و اتحادیه صادر کنندگان شرق دریای سیاه ترکیه شد. در این قرار داد که با هدف گسترش همکاریها بین فعالین اقتصادی دو استان امضا شد بر ارتقای سطح همکاریهای اقتصادی از طریق بسط نمایشگاه های دو کشور و گسترش سطح تسهیلات به منظور دیدارهای فعالان دو کشور، تاکید شده است.


برنامه های سال 95 فدراسیون والیبال در هتل 2 مشهد تصویب شد
1395/02/27

نشست نایب رییسان بانوان و آقایان هیات های استانی فدراسیون والیبال با حضور رباب شهریان معاون امور بانوان وزیر ورزش و جوانان و به ریاست دکتر محمدرضا داورزنی در هتل هما2 مشهد برگزار شد. در این همایش ارائه و تصویب گزارش مالی بازرس و حسابرسان درباره عملکرد مالی سال 94 و ارائه و تصویب برنامه های سال 95 فدراسیون والیبال از جمله برنامه های این مجمع سالیانه بود. زهره میر سپاسی، نایب رئیس بانوان، سعید درخشنده رئیس سازمان لیگ، مدیر تیم های ملی والیبال، روسای کمیته های مختلف فدراسیون، مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی و نواب رئیس هیات های استانی در این نشست حضور داشتند . در ابتدای این نشست زهره میرسپاسی گزارشی از فعالیت های انجام شده در حوزه بانوان ارائه کرد.ساخت آکادمی ملی ویژه بانوان، روند استعدادیابی در والیبال دختران و انتظارات فدراسیون از هیات های استانی، بازیکنان، مربیان و خانواده والیبال از جمله محورهای مهم صحبت های نایب رئیس بانوان در این نشست بود. در ادامه روسای کمیته های مختلف فدراسیون والیبال شامل داوری، آموزش، استعدادیابی و مدیر تیم های ملی والیبال برنامه ها و پیشنهادهای خود برای رشد و توسعه والیبال بانوان تشریح کردند و به سئوالات مطرح شده از سوی حاضران پاسخ دادند. در ادامه محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در بیان دیدگاه های خود برای رشد و توسعه والیبال و وضعیت امروز ایجاد هماهنگی و بررسی راهکارهای توسعه ورزش والیبال بانوان در سراسر کشور را از جمله محورهای مهم این نشست دانست. معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزیر ورزش و جوانان در این نشست گفت: با توجه به اینکه والیبال ایران در میان مردم کشورمان و حتی در بسیاری کشورهای جهان علاقمندان زیادی دارد، فدراسیون والیبال می تواند از این توانایی برای کمک به پیشبرد اهداف فرهنگی ورزش استفاده کند. بررسی وضعیت فرهنگی ورزش و تعامل بیشتر با فدراسیون والیبال با توجه به افتخارآفرینی تیم های ورزشی این فدراسیون برای کارهای فرهنگی از جمله مباحث این نشست بود.


چهاردهمین اجلاس سراسری مدیران شرکت بیمه معلم
1395/02/27

چهاردهمین اجلاس سراسری مدیران شرکت بیمه معلم به میزبانی شعبه استان خراسان رضوی در هتل هما 2 مشهدبرگزار شد. در این گردهمایی، مدیران ارشد بیمه معلم با مرور اقدامات گذشته و برنامه ریزی برای آینده شرکت، در جوار حرم مطهر امام رضا (ع) عهد بستند که همه تلاش خود را برای بهبود روزافزون شرکت به کار بندند. در این اجلاس هیات محترم عامل بیمه معلم بر لزوم رعایت اصول و فرهنگ مشتری مداری در همه بخش های شرکت و لزوم تامین نظر سهامداران، با تمرکز بر تحقق اهداف برنامه ششم سخن گفتند. همچنین مسئولین عالی رتبه آموزش و پرورش با حضور در همایش بیمه معلم با اشاره به اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان از سهامداران عمده بیمه معلم است، از عملکرد شرکت ابراز رضایت کردند. در این گردهمایی ۲۰ شعبه برتر در عملکرد مستقل و عملکرد آموزش و پرورش معرفی شدند. همچنین با قرائت مصوبات کارگروه های چهارگانه، مسائل مختلف شرکت بررسی و واکاوی شد. همایش سخنان مهرداد هاشمی مشاور ارشد شرکت بیمه معلم با محوریت کار تیمی برگزار شد. اختتامیه با سخنان علیپور مشاور عالی مدیریت و در نهایت با بررسی برنامه شرکت طی سال جاری پایان یافت.


CRM در پزشکی
1395/02/14

اردیبهشت ماه سال جاری، سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد میزبان همایش دو روزه پزشکان در زمینه بهبود سلامت بود. این همایش با حضور دبیر انجمن علمی مدیریت سلامت ایران و با خیر مقدم و خوش آمدگویی به مدعوین کار خود را آغاز نمود، ابراهیم نیا سخنانی در زمینه کیفیت خدمات پزشکی و ابعاد آن بیان کرد و در ادامه عامریون مسئول کمیته آموزش انجمن در خصوص مشتری مداری و استاندارد خدمات سلامت در بحران و ارتقای کیفیت و مفاهیم در مراکز درمانی به ایراد سخنانی پرداخت.


ال جی در هما 2
1395/02/14

اولین همایش سال 95 شرکت ال جی در سالن فیروزه برگزار شد. این همایش با شرکت نمایندگان رسمی شرکت ال جی سراسر استان خراسان و معرفی محصول جدید این شرکت از سری تلفنهای همراه انجام شد. دراین همایش از تلفن همراه LG G5 نسل برتر برند ال جی و متعلقات و امکانات آن جهت بازدید عموم پرده برداری شد که شامل سیستم هندزفری بیسیم، دوربین توپی، عینک مخصوص جهت تماشای ویدیو با زاویه 360 درجه، دوربین 360 درجه، آمپلی فایر قابل حمل و سایر امکانات این تلفن بود .


سومین همایش سراسری مدیریت استراتژیک بازاریابی شرکت سیمان شرق
1394/12/12

سومین همایش سراسری مدیریت استراتژیک بازاریابی مدیران ارشد شرکت سیمان شرق با توجه به نقش فروش و بازاریابی در صنعت در هتل هما 2 مشهدبرگزار شد . در این مراسم مدیران ارشد شرکت‌های سیمان شرق، سیمان سپاهان، سیمان کردستان، سیمان دشتستان، سیمان زرین رفسنجان، آهک شرق، حمل‌ونقل سیمان سپهر، زغال‌سنگ شرق و فرآورده‌های بتنی سیمان شرق در آن حضور یافتند، به مباحثی همچون استراتژی بازاریابی، قیمت‌گذاری، ترویج، بخش‌بندی بازار و رشد افزایش سطح تولید و صارات پرداخته شد. در سال 1332 شرگت سیمان شرق تاسیس شد .این گروه صنعتی شامل کارخانه سیمان مشهد و سیمان سفید شرق (بزرگترین کارخانه سیمان کشور)و شرکت آهک صنعتی و شرکت فرآورده های سیمان میباشد و عمده تولیدات این واحدها انواع سیمان و بتن آماده و قطعات متنوع بتونی میباشد.


لیگو،هوشمندی همراه نسل نو
1394/10/29

نیک الکترونیک بعنوان زیرمجموعه یکی از شرکتهای دانش بنیان کشور در زمینه طراحی ،تولید و عرصه قطعات و محصولات الکترونیک و آی تی در سال 93 تاسیس شد. نیک الکترونیک پس از بررسی و مطالعه گزینه های مناسب برند معتبر لیگو را انتخاب تا محصولی متفاوت منطبق بر رسالت خویش و شایسته مشتریان در صنعت گوشی های هوشمند به بازار ایران معرفی کند و در این زمینه لیگو با حضور جناب آقای افلاطونیان مدیر عامل محترم شرکت جهان الکترونیک و آقای عابدی مدیر عامل محترم شرکت لیگو در هتل هما 2 مشهد، نسبت به معرفی محصولات جدید و تشکر و قدردانی از فروشندگان برتر با اهدای لوح تقدیر و برگزاری برنامه های متنوع و معرفی تخصصی کالاها و قرعه کشی بین تمامی فروشندگان استان خراسان نخستین همایشش را برگزار کرد.


برگزاری نخستین اجلاس سراسری استادان دانشگاه فرهنگیان کشور در هتل هما2 مشهد
1394/10/19

نخستین اجلاس سراسری استادان دانشگاه فرهنگیان با حضور دکتر ولایتی ، دکتر فانی و جمعی از اساتید دانشگاه فرهنگیان حضور داشتند در تالار قدس برگزار شد . در این همایش دکتر مهر محمدی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور کفت :بدنبال افزایش سرمایه اجتماعی این قشر هستیم تا در نهایت به اهداف بلندی که در این دانشگاه داریم دست یابیم . در ادامه دکتر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت:شعار محوری دانشگاه فرهنگیان که دانشگاه تربیت محور است ریشه در آموزه های دینی دارد.همچنین وزیر آموزش و پرورش گفت: اساتید دانشگاه در کنار نقشی که در تربیت معلمان آینده دارند نقش مهمی در بهسازی نیروی انسانی در نظام تعلیم و تربیت دارند .و این همایش که با میزبانی هتل هما 2 برگزار شد در پایان اساتید دانشگاه در بیانه ای مراتب حمایت خودرا از دیدگاههای راهبردی مدیریت دانشگاه در تعقیب منویات تحولی رهبر فرزانه انقلاب و توسعه کیفی دانشگاه اعلام نموده و ر تلاش خویش در جهت کسب قله های افتخار و عزت این دانشگاه در پرتو سیاستهای کلی علم و فناوری ابلاغی از سوی معظم له تاکید کردند. در حاشیه این همایش نیز نمایشگاهی تحت عنوان کتابهای درسی از 150 سال پیش تا کنون در لابی هتل برگزار شد.


((هلدینگ صنایع و صندوق در هتل هما 2 مشهد))
1394/10/12

با حضور دکتر اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، اولین گردهمایی مدیران هلدینگ غذایی، دارویی و کشاورزی این صندوق با شرکت مدیران عامل شرکت ها و مدیران و معاونین ستادی در مشهد آغاز به کار کرد. مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ضمن خوش آمد گویی به مدیران شرکتها ،از مدیران عامل هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی خواست تا با مدیریت این شرایط، تمام توان خود را برای استفاده از فرصت های اقتصادی پیش روی به خصوص در دوران پس از تحریم ها با شناخت دقیق بازار، ذائقه مصرف کنندگان و بهره گیری از توان و تجربیات مختلف در همه جای دنیا، پتانسیل خود را به کار گرفته تا مجموعه های تحت مدیریت و سرمایه های در اختیار بتواند در شرایط پسابرجام قدرت رقابت را داشته و موجب سودآوری شرکت ها گردد. مهندس رومی، مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی در نیز ضمن ابراز خشنودی از تشکیل اولین گردهمایی هلدینگ جدید در مشهد و در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) با اشاره به فعالیت های شرکت های گروه صنایع شیر ایران و سایر شرکت های ملحق شده به این هلدینگ، مهمترین برنامه خود را افزایش توان و هم افزایی همه شرکت های هلدینگ در راستای منافع بازنشستگان عزیز نام برد.در پایان روز دوم این گردهمایی نیز حضور جناب آقای دکتر ربیعی وزیر محترم تعاون،کار و امور رفاه اجتماعی و آرزوی موفقیت برای کلیه مدیران مرتبط در زمینه شرکتهای تابعه هلدینگ مهری بر اهمیت این گردهمایی بود.


بهمن ماه بازسازی بخشی از هتل هما 2 مشهد پایان می یابد
1394/09/16

مدیر فنی گروه هتل های هما: بازسازی 25 درصد ظرفیت هتل هما 2 مشهد اواخردی ماه به اتمام می رسد و مورد بهره برداری قرار می گیرد. به گفته ابراهیم صالح آبادی دراین مرحله امکانات رفاهی به نحوی مورد ارزیابی و بازسازی قرار گرفت که کمترین مزاحمت را برای میهمانان داشته باشد. مدیرفنی گروه هتل های هما افزود: با توجه به اینکه ابعاد اتاق ها در این هتل از سایر هتل ها بزرگتر است نیازمند طراحی ویژه ای نیز هست که بر آن اساس صورت و بازسازی شد. وی تصریح کرد: نصب IP TV ، پنجره های هوشمند، سرویس بهداشتی خاص و غیره از جمله اقدامات صورت گرفته در این مرحله است. صالح آبادی یادآور شد: پیش از پایان مرحله نخست بازسازی این هتل 50 اتاق دیگر هم مورد بازسازی قرار می گیرد که پس از اتمام آن از کل 210 اتاق هتل 155 اتاق آن مورد بهره برداری قرار می گیرد. اصلاح راهرو های این هتل و احداث سالن اجتماعات با ظرفیت 90 نفر نیز که از نیازهای مبرم بود هم تا پایان آذرماه به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار می گیرد.


جشن روز ملی ترکیه در مشهد –هتل هما 2
1394/08/17

گزارش تصویری جشن روز ملی ترکیه در هتل هما 2 مشهد


ناصر ملک مطیعی در هتل هما
1394/08/17

قبل از آنكه به سينما بيايد معلم ورزش دبيرستان‌هاي تهران بود وی فارغ‌التحصیل رشتهٔ تربیت بدنی دانشسرای عالی تهران، و وقتي به سينما آمد و محبوبيت كسب كرد به فعاليت در تئاتر (1335) و دوبله فيلم (1338) پرداخت. فعاليتش در سينما با بازي در صحنه كوتاهي از فيلم «واريته بهار» (پرويز خطيبي، 1328) آغاز شد.وی د رطی دورا ن فعالیتش برنده جایزه مجسمه سپاس بهترین بازیگر نقش اول مرد در سومین و چهارمین دوره در سال ۱۳۴۹ و 1350شد. ناصر ملک مطیعی ضمن تشکر از رفتار و کردار کارکنان صدیق گروه هتلهای هما و اینکه میتوان با آرامش کامل از پذیرایی گرم و صمیمی کارکنان هتل در طی اقامت در جوار حضرت ثامن الحجج برخوردار شد گفت همیشه نسبت به مردم حق شناس بوده ام،به خاطر این همه محبتی که به من دارند و خدا را شکر این محبت و دوستی تا الان هم ادامه دارد و مردم به من احترام می گذارند و این برای من گنجینه ای هست که از هر ثروتی بالاتر است و امیدوارم شایسته این جایگاهم باشم. »


اختلالات خواب در هتل هما
1394/08/11

کنفرانس علمی یکروزه اختلالات خواب در هتل هما 2 مشهد با حضور دکتر نوریان رییس انجمن مغز و اعصاب خراسان رضوی کار خود را آغاز کرد. در این کنفرانس شرکت کنندگان به اهمیت طب و تقسیم بندی اختلالات خواب ، پرخوابی و بی خوابی و پانل تجویز منطقی داروها در اختلالات خواب پرداختند . در این کنفرانس همچنین استادان دانشگاه علوم پزشکی و متخصصین مغز و اعصاب در خصوص اختلالات حرکتی وابسته به خواب و درمانهای داروئی و غیر داروئی و آزمونهای تشخیصی و درمان از منظر طب سنتی نیز به بحث و تبادل نظر پرداختند.


همایش پتروشیمی آریا ساسول
1394/08/04

بیست و پنجمین همایش مدیران عامل شرکتهای تولیدی پتروشیمی ایران وجمعی از مسوولان وزارت نفت در مشهدمقدس و هتل هما 2 برگزار شد. در این نشست مدیران درباره مسائل مختلف مانند به ظرفیت رساندن مجتمع های تولیدی و تامین خوراک، مشکل فروش محصولات و عرضه در بورس، حدود قانونی حاکمیت شرکت ملی صنایع پتروشیمی و ارتباط آن با شرکتهای واگذار شده، هماهنگی های نوبت کاری و نظام پرداخت به بحث و تبادل نظر پرداختند. هدف عمده این همایش نیز ایجاد هماهنگی فعالیتها بین شرکتها پس از خصوصی شدن آنها است تا در این راستا مشکلات موجود مطرح و راهکارهای لازم درباره آنها اندیشیده شود. در چارچوب برگزاری این همایش دو روزه همچنین مدیران شرکتهای پتروشیمی و مسوولان وزارت نفت از دو واحد صنعتی تولید تجهیزات مربوط به صنایع پتروشیمی در مشهد بازدید کردند.


کمپانی آیک در هما 2
1394/07/28

اولین کنفرانس علمی – آموزشی مدیریت رستوران بار ویکرد آموزش فنون و مهارتهای حرفه رستورانداری با انعکاس الگوها و نوآوری های موفق جهانی و استانداردهای موثر در برندینگ و افزایش فروش با ارائه گواهینامه معتبر توسط کمپانی بین المللی آیک در هتل هما 2 مشهد برگزار شد.با توجه به اهمیت صنعت رستورانداری در اشتغال زایی ،توسعه ملی و گردشگری مباحثی در خصوص ابتکارات در برندینگ رستوران و روشهای ثبت برند رستوران ،دریاقفت ایزو و آنالیز رابطه مشتریان با خدمات رستورانها بر اساس تیپ شخصیتی ،مزاجها ،سبک میزبانی و اصول ارتباط موثر پرسنل با مشتریان توسط سخنران دکتر سعید کاویانی، دکترای مدیریت و برنامه ریزی و هدف گذاری به تبادل نظر واشتراک گذاشته شد .در ادامه محمد رحیمی سرممیز بین المللی سیستمهای مدیریتی و استانداردهای جهانی به ایراد سخنانی در خصوص تاثیر زبان بدن و روانشناسی رنگ و محیط در جذب مشتری و نکات اساسی خواسته مشتریان از یک رستوران ایده آل پرداخت .


نظام بانکی در هما 2
1394/07/28

روابط عمومی شعبه سرپرستی بانک کشاورزی استان میزبان مدیران شعب بانکها و موسسات مالی و اعتباری استان در همایش نظام بانکی بود. در این همایش به آثار مثبت پرداختن جدی به نظام بانکی به شیوه ای نوین نگاه شد و قرار شد در همایش بعدی نخستین همایش ملی حقوق و نظام بانکی از پتانسیل عظیم حقوقدانان سراسر کشور در محورها و گرایش های مختلف حقوقی و نقش نظام بانکی در عقود اسلامی و راهکارهای بانکداری در کشورهای اسلامی بهره گرفته شود .


هما دو در هفته ای هنری ورزشی
1394/06/14

هتل هما 2 مشهد در هفته ای که گذشت میزبان هنرمندان عزیز و مطرح میهن اسلامی مان ایران بود.آقایان ارجمند، نوذری و خانم بلوکات از بازیگران مطرح و سرشناس سینما و تاتر و تلویزیون هستند که در جشن خیریه ای که در مرکز معلولین فیاض بخش برگزار شده بود با حضور پر رنگ خود جلایی تازه به این مرکز بخشیدند و در بخش ورزشی هتل هما 2 میزبان ورزشکاران تیم فوتبال راه آهن تهران بود .نتیم های سیاه جامگان ابومسلم مشهد و راه آهن کریستال تهران در هفته پنجم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان به پایان رسید . روابط عمومی هتل هما مشهد2


سانوفی ها در هتل هما
1394/06/03

سمینار شرکت سانوفی اونتیس در هتل هما 2 مشهد برگزار شد . این شرکت فعالیت های دارویی خود را در ایران از سال 1381 گسترش داده و حوزه های مختلف تخصصی پزشکی را در کشور تحت پوشش قرار داده است. این شرکت در راستای اهداف بلند مدت و سازندة خود در حوزه های گوناگون درمانی، داروهای مختلفی را در شاخه های مختلف پزشکی از جمله بیماری‏های قلبی عروقی، بیماریهای سرطانی، دیابت، بیماریهای دستگاه اعصاب مرکزی، حساسیت و بیماری‏های تنفسی به بازار دارویی کشور معرفی نموده است . در همین راستا این سمینار در بخش دیابت و بیماریهای مربوط به آن به بررسی سبد محصولات دیابتی پرداخت . دستگاههای اندازه گیری قندخون و ویژگیهای مدلهای مختلف آن همچنین سرنگهای انسولین پیک و سرسوزنهای قلم انسولین و همچنین خنک نگهدارنده ها و درپوشهای هوشمند از مواردی بود که در این سمینار ویژگیهای و کاربردهای آن توسط متخصصین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .


شرکت نفت پارس میهمان هما
1394/05/24

سمینار شرکت نفت پارس تولید کننده انواع روغنهای موتوری،صنعتی،دنده خودرو، گریس و ضد یخ بیست و دوم مرداد ماه در سالن فیروزه هتل هما مشهد 2 برگزار شد. این سمینار با حضور مدیرعامل شرکت نفت پارس و نمایندگان فروش فرآورده های مختلف این شرکت آغاز شد. مهندس حسن وفایی دراین سمینار ضمن خوشآمدگویی درباره ارائه سیاستهای نوین نفت پارس در راستای تولید محصولات جدید به ایراد سخنانی پرداخت. در ادامه معاون فروش و توسعه بازار و رییس فروش صنایع در خصوص رضایت مشتری و مقاله هایی در خصوص روغنهای صنعتیHi tech و انواع روغنهای خودرو و موارد استفاده آن با توجه به استانداردهای تدوین شده ارائه کردند. همچنین سرپرست مهندسی فرآورده های این شرکت مقاله ای پیرامون روغنهای موتوری، دریایی و انواع گریسها و موارد کاربرد آن در صنایع مختلف ارائه کرد.


قدر آب را بدانیم
1394/05/24

سمینار آموزشی معرفی محصولات شرکت پلی ران در هتل هما مشهد 2 برگزار شد. این شرکت تولید کننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن و پلی پروپیلن است . مهندس منصوریان مدیر عامل این شرکت دراین سمینار به اهداف اصلی پلی ران اشاره کرد و درباره : اتصال در بخش آبرسانی و آبیاری ،مشارکت فعال در رویارویی با بحران آب ،افزایش راندمان آبیاری و انتقال آب ، بالا بردن تولیدات کشاورزی در واحد سطح و کسب بیشترین سود نسبت به هزینه و در نهایت دور نگاه داشتن منابع آب و خاک از آلودگی و تخریب و تامین رضایت مشتری از اهداف این شرکت است.


دندان پزشکی قرن بیستم
1394/05/18

نخستین سمینار آموزشی معرفی محصولات شرکت افرند اطلس در زمینه دهان و دندان در هتل هما مشهد 2 برگزار شد . دکتر قنبرزاده در این سمینار گفت : یکی از مهمترین دستاوردهای قرن بیستم معرفی فناوری دیجیتال بوده و دندان پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و طی دهه های اخیر روند دیجیتال انقلاب عظیمی را در دندان پزشکی مدرن بوجود آورده است . وی افزود: به مدد تکنولوژی دیجیتال تحولی عظیم در تمام فرآیندهای دندان پزشکی به ویژه تشخیص ،طرح درمان ،درمان ایمپلنت ،پروژه های دندانی و بازسازیهای پیشرفته فکی ،دهانی بوجود آورده است. این سمینار در خصوص ایمپلنت و نحوه کاشت و درمان و نکاتی در زمینه بالابردن میزان موفقیت درمان پس از کاشت و روشهای جدید جایگزینی ایمپلنتهای دندانی بجای دندان بود . در پایان سمینار نیز سخنران به پرسش های شرکت کنندگان پاسخ گفت.


تب و نوتروپنی در بیماران مبتلا به کانسر
1394/05/07

نخستین سمینار تخصصی آموزشی تب و نوتروپنی در بیمار مبتلا به کانسر در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد با حضور استادان و و پزشکان فوق تخصص برگزار شد . در بخش نخست این سمینار دکترشیردل فوق تخصص خون و سرطان دربالغین به تعاریفی در زمینه تب و نوتروپنی پرداخت و درادامه با حضار درباره راهبردهای پیشگیری و درمان بحث و تبادل نظر کرد . در بخش دوم این سمینار مواردی در خصوص تعدیل دوز شیمی درمانی در دوره های بعد از تب و نوتروپنی و درمانهای جدید و تجویز منطقی داروها و آنتی بیوتیکها و پرتو درمانی توسط دکتر محدث بحث و تبادل نظر شد .


سامسونگ 2015 در هتل هما مشهد 2
1394/04/16

همایش معرفی محصولات جدید شرکت سامسونگ در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار شد. در این همایش که با حضور مسئولان فروش شرکت فوق همراه بود در خصوص نسل جدید تلویزیون های 2015 و سیستم های عامل و تکنولوژی انحصاری بهترین کیفیت تصویرگفتگو شد. همچنین سخنرانان درباره کیفیت تصویر با استفاده از تکنولوژی نانو کریستال و نیمه هادیها برای ارتقای تصویر تا نهایت امکان ، راهنمای فروش ، مشخصات و اطلاعات عمومی تمامی سریهای تلویزیونهای سامسونگ از ابتدا تا حال و همچنین سیستمهای صوتی ساند بار بحث و تبادل نظر کردند


در هتل هما 2 مشهد LG G4
1394/04/14

مراسم معرفی نسل جدید محصولات ال جی نهم تیرماه در هتل هما 2 مشهد با حضور جمعی از نمایندگان فروش استان خراسان برگزار شد. در این مراسم که با برنامه های شاد و اجرای قرعه کشی و اهدای جایزه همراه بود تلفن همراه جدید شرکت ال جی معرفی شد . در مراسم معرفی نسل جدید محصولات ال جی نمایندگان دفتر مرکزی شرکت حضور داشتند و در خصوص امکانات این تلفن همراه به ایراد سخنرانی کردند.


بسیج درهتل هما 2 مشهد
1394/03/27

سرهنگ احمدزاده فرمانده بسیج ادارات وحجت الاسلام عابدی مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه استان میهمان جلسه مشترک اردبیلی مدیرکل هتل واعضای شورای پایگاه بسیج هتل هما (2) مشهد بودند. درابتدا پس ازخوش آمدگویی قائمی فرمانده پایگاه بسیج شهید کاوه هتل هما (2) اردبیلی مقدم حضار را گرامی داشته ونقش هتل هما (2) رادرجذب میهمان وتوریست درمشهد پررونق دانسته وتلاش پرسنل را دراین مهم اثربخش توصیف کرد. درادامه حجت الاسلام عابدی به بیان اهداف سازمان بسیج ازابتدای انقلاب پرداخت وحضوربسیجی آنرا درعصرکنونی عامل موفقیت درهمه عرصه های اجتماعی معرفی نمود درپایان احکام اعضای شورای پایگاه بسیج درهتل توسط مسئولین اعطاء ودرخاتمه فیلم فعالیتهای پایگاه بسیج هتل درطول سالهای گذشته به نمایش گذاشته شد.


گردهمایی فرماندهان بسیج ادارات مشهد
1394/03/26

گردهمایی فرماندهان بسیج ادارات مشهد به میزبانی پایگاه بسیج هتل هما (2) مشهد برگزار شد . اردبیلی مدیر کل هتل ضمن خوش آمد گویی به حضار برای همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی خصوصا در عرصه صنعت گردشگری و خدمتگزاران به زائرین امام هشتم در مشهد آرزوی توفیق کرد. در ادامه حجت الاسلام عابدی در خصوص نقش امام و رهبری در جامعه و اقتدار نظام جمهوری اسلامی سخنانی ایراد و حضور نیروهای بسیج و دفاع مقدس را یکی از عوامل این صلابت دانست . وی در پایان از زحمات و تلاشهای مدیر کل هتل هما و فرمانده و اعضای شورای پایگاه به جهت بالابردن سطح کیفی و کمی عملکرد بسیجیان در هتل تقدیر کرد . در این جلسه فرمانده بسیج ادارات و شورای راهبردی حوزه ادارات و تعدادی از فرماندهان بسیج ادارات حضور داشتند و در پایان از دفتر جدید پایگاه بسیج که با حمایت بی دریغ مدیرکل هتل و پیگیری فرمانده پایگاه بسیج هتل بازسازی شده بود بازدید بعمل آمد.


ورزش جوانان در هتل هما (2) مشهد
1394/03/26

گردهمایی مشترک معاونان و مدیران کل ستادی و استانی وزارت ورزش و جوانان بیستم خردادماه با حضور جناب دکتر گودرزی وزیر محترم ورزش و جوانان و هیئت همراه در هتل هما 2 مشهد آغاز بکار کرد. این گردهمایی در حوزه¬های مختلف توسعه ورزش بانوان ، معاونت حقوقی و وزارتی، معاونت ورزشی قهرمانی و حرفه ای، معاونت توسعه منابع و پشتیبانی ، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و سایر حوزه ها برگزار و طی آن دیدگاهها و نقطه نظرات مدیران کل استانهای کشور به اجماع نظر گذاشته شد . در این گردهمایی همچنین مدیران استانی در خصوص ورزش و جوانان در حوزه های مختلف، تدوین دستورالعمل مشخص ، ضرورت اصلاح و بازنگری ، ایجاد ساختار شورای راهبردی ، وحدت رویه در کلیه فدراسیونهای ورزشی و مشخص کردن جایگاه با سایر مدیران به تبادل نظر پرداختند ، در ادامه حضار درخصوص ایجاد همگرایی در دستگاههای اجرایی و بهره گیری از ظرفیت همه دستگاههای مسئول در امور ورزش و جوانان ،تدوین سامانه مشترک باشگاههای ورزشی در سراسر کشور جهت یکسان سازی اجرای کمیسیون ماده 5 و ایجاد نظام جامع نظارت بر اماکن ورزشی و تلاش در جهت تعامل اثر بخش بین فدراسیونهادرادارات کل استانها بخشی به بحث و تبادل نظر پرداختند.


همایش انسولین سریع الاثردر هتل هما 2 مشهد
1394/03/16

نخستین همایش یک روزه انسولین درمانی در بیماران دیابتی در هتل هما مشهد 2تحت عنوان اهمیت انسولین تراپی و دیابت حاملگی برگزار شد. دراین همایش معرفی محصول جدیدشرکت نووردیسک تحت عنوان نوورپید ،پرمصرف ترین انسولین سریع الاثر در دنیا به متخصصان این همایش معرفی و در خصوص نحوه استفاده در بیماران با دوزهای متفاوت بحث و بررسی انجام شد.


هیات موسس پژوهشکده نوین در همای مشهد
1394/02/29

نخستین نشست هم اندیشی هیات موسس پژوهشکده نوین شهر معنوی ثامن بیست و چهارم اردیبهشت ماه سال جاری در هتل همای 2 مشهد برگزار شد . دراین نشست مهندس سید محمد بهشتی، رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، مهندس نصرالله جهانگرد ،معاون وزیر ارتباطات و مهندس پیروز حناچی ، معاون وزیر شهرسازی حضور داشتند و درباره شهرسازی مدرن اسلامی ، معرفی محورهای اصلی فعالیت سازمان علمی و فرهنگی و آموزشی آیسسکو و بررسی تطبیقی اقدامات صورت گرفته در پایتخت-های فرهنگی پیشین در جهان اسلام ، توجه به خصیصه¬ها و ویژگی¬های منحصر به فرد مشهد ، زمینه¬های ایده پردازی و فعالیت برای شناساندن هرچه بهتر و کامل تر ابعاد اسلام ناب در سال 2017 در این شهر مقدس به بحث و تبادل نظر پرداختند. برنامه تعیین پایتخت فرهنگی جهان اسلام توسط سازمان علمی فرهنگی و آموزشی کشورهای اسلامی (isesco) از سال 2005 میلادی با انتخاب مکه مکرمه به عنوان نخستین پایتخت فرهنگی جهان اسلام این عنوان را به خود اختصاص داد. انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام یکی از مصوبات اجلاس سال 2010 سازمان آیسسکو در کوبا بودکه مقرر شد در سال 2017 میلادی مشهد عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام را درمیان کشورهای آسیایی غیر عرب داشته باشد.


رضا قوچان نژاد مرد فوتبال خراسان
1394/02/15

رضا قوچان نژاد بعنوان مرد سال فوتبال استان خراسان انتخاب شد . طی مراسمی باشکوهی در سالن صبا هتل هما 2 مشهد، رضا قوچان نژاد بعنوان بازیکن برتر و مرد سال فوتبال استان خراسان انتخاب شد دراین مراسم همچنین نشستی درهتل هما (2) مشهد با حضور پیشکسوتان تیم فوتبال شاهین برگزار شد که پیشکسوتان این رشته طی دیداری دوستانه از رضا قوچان نژاد تقدیر و تشکر کردند.


مراسم تقدیراز همکاران مامای نمونه در هتل هما
1394/02/15

مراسم تقدیراز همکاران مامای نمونه سازمان تامین اجتماعی در هتل هما (2) مشهد برگزار شد . این مراسم با پیام جناب آقای دکتر درخشان قائم مقام محترم معاون درمان آغاز با سخنرانی مدیر کل درمان مستقیم ادامه یافت. درادامه مراسم برنامه شاد اجرا و لوح تقدیربه تعدادی از کارشناسان محترم نمونه کشور و کارشناسان نمونه استان خراسان رضوی اهدا شد .


مدیران شرکت ارتباطات استان خراسان رضوی در هتل هما
1394/02/13

نشست هم¬اندیشی استانی شرکت ارتباطات سیار منطقه شمال و شرق کشور در سال 94 با حضور مدیران استان خراسان رضوی همراه اول در سالن فیروزه هتل هما مشهد (2) برگزار شد. این نشست که صبح روز نهم اردیبهشت آغاز شد با ورود به مباحث مربوط به بازاریابی و بازارداری و بازار رقابت در ایران به کار خود ادامه داد. دراین نشست همچنین درباره تمرکز بر درآمدهای مربوط به دیتا و sms و صوت و پوشش سراسری در مقایسه با سایر اپراتورها و حفظ سهم بازار و اهمیت سرویس دهی دیتا به عنوان مزیت رقابت در بازار جهانی و یکی از منابع مهم کسب درآمد بحث و تبادل نظر صورت گرفت.


برگزاری سمینار تازه¬های اوروانکولوژی در هتل همای 2 مشهد
1394/02/07

سمینار تازه¬های اوروانکولوژی سوم و چهارم اردیبهشت ماه در سالن فیروزه هتل همای 2 مشهد از سوی انجمن رادیوتراپی انکولوژی ایران برگزار شد. در این سمینار که دوروز به طول انجامید شرکت فایرز و بهستان دارو میزبان جمعی از استادان و صاحبنظران این رشته بودند. در سمینار تازه¬های اورونکولوژی درباره تازه های پاتولوژی و تازه¬های جراحی در کانسر کلیه ، مدیریت جانبی و تداخلات دارویی، جراحی کانسر پروستات و مثانه و جایگاه پزشکی هسته¬ای و شیمی درمانی بحث و تبادل نظر شد.


جشن بزرگداشت مقام زن در هتل هما 2 مشهد
1394/02/05

مراسم گشایش شبکه رادیویی زائر با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، مدیران و جمعی از کارکنان هتل هما مشهد 2 در این هتل برگزار شد. در این مراسم دکتر علوی، نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی ، دکتر خادم ، استاد دانشگاه و پژوهشگر ، دکتر قدوسی حضور داشتند که هریک ضمن میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) و روز زن را به همه بانوان تبریک گفته و پیرامون مسائل و ویژگی های بانوان سخنرانی کردند. این برنامه همزمان به صورت زنده از شبکه 5 سیمای جمهوری اسلامی ایران بر روی آنتن رفت.


حبیب ا... همتی رودباری همکار واحد لاندری هتل هما 2 مشهد به دیار باقی شتافت
1393/12/25

با نهایت تاثر وتالم به اطلاع می رساند ی حبیب ا... همتی رودباری از همکاران واحد لاندری هتل هما 2 مشهد بر دار فانی را وداع گفت. گروه هتلهای هما ضمن ابراز همدردی با خانواده ان مرحوم، از خداوند متعال برای ایشان غفران الهی وبرای بازماندگان صبر وشکیبایی مسئلت می نماید.


برپائی دوره آموزشي پرسنل جدید هتل هما 2 مشهد
1393/12/25

دوره آموزشي پرسنل جدید قسمت هاي فرانت آفيس و خانه داري هتل هما 2 مشهد از روز یکشنبه 17 اسفندماه سال 93 به مدت سه روز آغاز شد. در اولین جلسه که با حضور اردبیلی مدیر کل هتل ، الدی مدیر اجرایی و حسین ربانی مدیر امور اداری ورفاه هتل برگزار گردید اردبیلی ضمن خوشامد گویی به شرکت کنند گان و تاکید به رعایت قوانین ومقررات گروه برای ایشان آروزی موفقیت نمود.


گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در هتل هما 2 مشهد
1393/12/02

گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در هتل هما 2 مشهد برگزار شد. در ایام ا... دهه مبارک فجر ، هتل هما (2) مشهد ضمن آذین بندی و نصب بنر ویژه بزرگداشت دهه فجر، با همکاری روابط عمومی ، بسیج و پرسنل هتل مراسم باشکوهی را بمنظور گرامیداشت این ایام برگزار نمود. در این مراسم بسیج و پرسنل هتل هما 2 مشهد ضمن غبار روبی مزار شهداء و برپائی مراسم دعای توسل ، با حضور در مراکز اهدای خون، به اهدا خون پرداختند. در همین راستا روابط عمومی و بسیج هتل هما 2 مشهد با تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران هتل، برپائی اردوی فرهنگی تفریحی کارکنان هتل ، برگزاری مسابقات فرهنگی ، شرکت در راهپیمایی 22 بهمن ، دعوت و همایش فرماندهان بسیج ادارات و برگزاری مراسم جشن و اهدای جوایز به نفرات برتر در رشته های مختلف ورزشی این ایام راگرامی داشتند. در مراسم گرامیاداشت دهه مبارک فجر هدایائی به رسم یادبود به رزمندگان و ایثارگران هتل اهدا گردید. همچنین پرسنل و مدیرکل هتل هما 2 مشهد با حضور در آسایشگاه دفاع مقدس امام خمینی از جانبازان 8 سال دفاع مقدس دیدن کردند.


معرفی محصولات جدید سامسونگ در هتل هما 2 مشهد
1393/11/28

سامسونگ محصولات جدید خود را در هتل هما 2 مشهد معرفی کرد. این همایش روز شنبه 25 بهمن ماه سال 93 با حضور 180 نفر در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار شد. در این همایش شرکت سامسونگ با معرفی کمپرسورهای هوشمند و اینورترهای دوتایی اعلام کرد این محصولات با بالاترین کلاس بازدهی انرژی و کمترین هزینه تعمیرات و نگهداری در مقایسه با چیلرها و سیستمهای مشابه ساخته شده است.


همایش مدیران بانک رفاه کارگران در هتل هما 2 مشهد
1393/11/28

همایش مدیران بانک رفاه کارگران با حضور 150 نفر روز سه شنبه 21 بهمن ماه سال 1393 در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید. در این همایش که با حضور رئیس هیئت مدیره، مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران امور و روسای ادارات امور شعب استانها و شعب مستقل در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار شد، مدیر عامل و مدیران امور با واحدهای زیرمجموعه مباحثی را در خصوص اهداف عالی بانک و منابع انسانی و شاخص های مالی طرح و بررسی نمودند


نشست مشترک مدیران و کارشناسان روابط عمومی و امور بین الملل و بازاریابی و فروش گروه هتلهای هما
1393/11/12

نشست مشترک مدیران و کارشناسان روابط عمومی و امور بین الملل و بازاریابی و فروش گروه هتلهای هما روز پنجشنبه 9 بهمن سال 93 در سالن کنفرانش هتل هما 2 مشهد برگزار گردید. این نشست برای نخستین بار و در حاشیه نشست شورای مدیران گروه هتلهای هما، با حضور آقای کرمانی مدیرکل بازاریابی و فروش گروه، خانم سلطانی آزاد مدیر روابط عمومی و امور بین الملل گروه و کارشناسان و مسئولان روابط عمومی و بازاریابی و فروش ستادی و هتلهای تابعه برگزار گردید. در این نشست حاضران در جلسه ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل جاری روابط عمومی و بازاریابی گروه، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص ارتباطات دوسویه درون و برون سازمانی ارائه نمودند. شرکت کنندگان در این نشست ضمن ارزیابی مناسب و پربازده این نشست، ابراز امیدواری کردند به منظور تبادل اطلاعات و همکاری های بهینه و دوسویه ستاد و هتلهای تابعه، نشستهای روابط عمومی و بازاریابی بصورت دوره ای و مستمر برگزار گردد.


برگزاری کارگاه آموزشی بازاریابی و فروش در هتل هما 2 مشهد
1393/11/12

کارگاه آموزشی بازاریابی و فروش با حضور مدیرعامل، مشاورین، مدیران کل و جمعی از کارشناسان و مسئولان ستادی و هتل های تابعه روز چهارشنبه 8 بهمن سال 93 در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار گردید. در این که در حاشیه شورای مدیران گروه هتلهای هما برگزار گردید، دکتر علی رحیم پور مدیرعامل گروه هتلهای هما ضمن ارائه پاورپوینت آموزشی بازاریابی، جدیدترین روشهای بازاریابی و فروش و افزایش رضایتمندی میهمانان را توضیح دادند. ایشان تصریح کردند تلاشها در گروه هتلهای هما باید به گونه ای باشد که میهمانان گروه هتلهای هما به میهمان وفادار و پس از آن به میهمان طرفدار گروه هتلهای هما تبدیل گردند. همچنین در این نشست دکتر امامی مشاور عالی مدیرعامل گروه هتلهای هما نیز سخنانی در خصوص شیوه های نوین بازاریابی و جذب مشتری ایراد نمود.


هتل هما 2 مشهد میزبان همایش سراسری شرکت توزیع دارو پخش
1393/11/07

همایش سراسری شرکت توزیع دارو پخش در هتل هما 2 مشهد برگزار شد.این همایش روز شنبه 4 بهمن ماه سال 93 با تلاوت آیات نورانی کلام ا000 مجید توسط آقای دکتر مظلوم معاون بازرگانی شرکت و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد آغاز گردید. در این همایش یک روزه که با حضور 350 نفر برگزار شد دکتر نوری مدیرعامل شرکت توزیع داروپخش سخنانی ایراد نمود. وی ضمن خیر مقدم به اعضاء هیئت مدیره و سایر مدعوین، گزارش عملکرد شرکت شرکت را ارائه نمود. در ادامه دکتر کبریائی زاده ریاست هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی نیز به ایراد سخنانی در خصوص این شرکت پرداخت . همچنین در این همایش آقایان دکتر فیاض بخش مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، دکتر شانه ساز مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری داروئی تامین اجتماعی و دکتر خوئی مدیر عامل شرکت داروپخش حضور داشتند.


همایش سالیانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین در هتل هما (2) مشهد
1393/11/05

همایش سالیانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین در هتل هما (2) مشهد برگزار شد. این همایش دو روزه فرهنگی ،پژوهشی و آموزشی با حضور اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین روز سه شنبه 30 دی ماه سال 93 در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار شد.در این همایش ریاست دانشگاه پیرامون چشم انداز ،اهداف وبرنامه های دانشگاه سخنانی ایراد نمود. در حاشیه همایش کارگروه های مختلف در زمینه فرهنگی ،پژوهشی،آموزشی در خصوص هم اندیشی پیرامون اهداف و برنامه های دانشگاه به نقد و بررسی پیشنهادات کمیسیون های تخصصی پرداختند.


هتل هما 2 مشهد میزبان همایش یکروزه شرکت LGLS
1393/11/01

هتل هما 2 مشهد میزبان همایش یکروزه شرکت LGLS بود . این همایش روز جمعه 26 دی ماه سال 1393 در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار گردید. همایش یک روزه شرکت LGLS به منظور معرفی داروی جدید آنتی بیوتیک و با حضور 40 نفر بر گزار گردید. در حاشیه این همایش و پس از بحث و بررسی داروی جدید شرکت LGLS ، مراسم قرعه کشی دو دستگاه تصفیه هوا برند LG بین حضار انجام شد.


هتل هما 2 مشهد میزبان کنفرانس شرکت کوبل دارو
1393/10/24

کنفرانس شرکت کوبل دارو با موضوع آشنائی با تازه های تشنج در کودکان روز سه شنبه 16 دی ماه سال 93 در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید. این نشست یک روزه با حضور 100 نفر میهمان در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار شد. در پایان همایش میهمانان و مسئولین شرکت کوبل دارو ضمن اعلام رضایت از نحوه میزبانی هتل هما 2 مشهد، از رفتار حرفه ای پرسنل هتل قدردانی نمودند.


بازدید سلیمان الفهیم از هتل هما 2 مشهد
1393/10/23

سلیمان الفهیم و هیئت همراه پس از اقامت و بازدید از هتل هما 1 مشهد، از هتل هما 2 مشهد نیز بازدید بعمل آوردند. وی روز پنجشنبه 18/10/93 وارد هتل هما 2 مشهد شد و مورد استقبال اردبیلی مدیرکل هتل قرار گرفت. سلیمان الفهیم ضمن بازدید از قسمتهای مختلف هتل هما 2 مشهد در نشستی دوستانه با مدیرکل هتل هما 2 مشهد، ضمن ابراز خرسندی از استقبال گرم مدیرکل هتل هما 2 مشهد از میهمان نوازی پرسنل هتل تشکر و قدردانی نموده و نظرات خود را در خصوص هتل هما 2 مشهد و قسمتهای مورد بازدید اعلام نمود.


هتل هما 2 مشهد میزبان سمینار شرکت آکتوور کو
1393/10/20

همایش معرفی داروهای جدید تولید شده توسط شرکت اکتوورکو با حضور 80 نفر در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید . این همایش دو روزه روزهای سه شنبه و چهارشنبه 9 و 10 دیماه سال 1393 با حضور 80 نفر از متخصصین و پزشکان و داروسازان بمدت در سالن فیروزه هتل هما (2) مشهد برگزار شد. در این همایش داروهای جدید شرکت شامل ویزارسین(نوعی مکمل) زنوور(نوعی داروی کاهنده وزن) اکتوپین (داروی کنترل درد) و اکتوکلد (نوعی قرص سرماخوردگی ) به میهمانان معرفی گردید و در خصوص این داروها بحث و تبادل نظر صورت گرفت


هتل هما 2 مشهد میزبان همایش شرکت ZTE
1393/10/20

اولین سمینار معرفی محصولات برند ZTE که در زمینه تولید و ساخت تلفن همراه در هتل هما مشهد 2 برگزار شد. این سمینار یکروزه روز سه شنبه 16 دیماه 1393به میزبانی شرکت سامتل و با حضور 200 نفر در تالار فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار گردید. این همایش با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و در ادامه 5 محصول جدید در زمینه تلفن همراه جهت آشنایی بیشتر نمایندگان فروش استان خراسان رضوی در اختیار ایشان قرار گرفت. نماینده این شرکت چینی ضمن معرفی شرکت و تولیدات آن، امکانات گوشی های تلفن همراه تولید شده را به میهمانان توضیح داد و پاسخگوی سوالات شرکت کنندگان در این همایش بود . در پایان همایش مراسم قرعه کشی میان حضار انجام شد و به برندگان در این قرعه کشی تعداد 20 عدد تلفن همراه اهداء شد.


هتل هما 2 مشهد میزبان نمایشگاه شرکت آراز
1393/10/13

نمایشگاه شرکت آراز در هتل هما 2 مشهد برگزار شد . این نمایشگاه روز چهارشنبه 10 دی ماه سال 93 در سالن مرمر هتل هما 2 مشهد بر پا گردید و شرکت آراز به معرفی و نمایش محصولات خود پرداخت. شرکت آراز تنها نماینده رسمی واردات و توزیع انواع پرده از کشورهای همسایه بالاخص ترکیه در سراسر کشورمیباشد. نمایشگاه شرکت آراز که به مدت ده روز و با حمایت بانک انصار در سالن مرمر هتل هما 2 مشهد برگزار میگردد، مورد استقبال نمایندگان و فروشندگان پرده و انواع یراق آلات کشور قرار گرفت


راه اندازی رستوران سنتی زمستانه در هتل هما 2 مشهد
1393/10/13

با آغاز فصل زمستان هتل 2 مشهد برای نخستین بار با راه اندازی رستوران سنتی زمستانی آماده پذیرائی، ارائه سرویس و خدمات به میهمانان میباشد تا لذت لحظه های گرم خود رادر فضایی صمیمی با چشیدن طعم لذیذ غذاهای سنتی در رستوران سنتی زمستانه هتل هما 2 تجربه کنند .افتخار ما میزبانی از شما است وهمانا میهمان نوازی سنت ماست .


اولین کنفرانس توانمندیهای صنایع زینتی ایران در هتل هما (2) مشهد
1393/09/29

اولین کنفرانس توانمندیهای صنایع زینتی ایران در هتل هما (2) مشهد برگزار شد.این سمینار با تلاوت آیاتی چند از کلام الله محید ، پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و خوش آمدگویی دبیر سمینار آغاز شد. در این نشست که در تاریخ 27 آذرماه 1393 در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید ریاست انجمن صنفی طلا و جواهر مشهد و ریاست انجمن صادر کنندگان طلا و جواهر در خصوص مشکلات و راهکارها در زمینه صنعت طلا و جواهر ، بحث قیمت گذاری ، صادرات ، گمرک طلا و جواهر و تعاملات کاری بین واحدهای آموزش و کارگاه ها وفروشندگان و برند سازی در زمینه طلا و جواهر و دستیابی به بازارهای جهانی سخنانی اییراد نمودند .


هتل هما 2 مشهد برای سومین سال پیاپی موفق به اخذ گواهینامه های ایزو شد
1393/09/29

برای سومین سال پیاپی ممیزی بازبینی سیستمهای مدیریت کیفیت و مدیریت ایمنی مواد غذایی، تجزیه و تحلیل خطر، نقاط کنترل بحرانی و عملیات خوب ساخت در هتل هما مشهد (2) انجام شد. نمایندگان شرکت SGS از روند خوب، رسیدگی مطلوب و رعایت موارد استاندارد در این هتل ابراز خرسندی نمودند . هتل هما مشهد (2) از معدود هتلهای شهر مقدس مشهد است که موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای HACCP ،ISO 9001 ، ISO22000 ، استاندارد کیفیت و مدیریت ایمنی مواد غذایی شده است . هتل هما 2 مشهد همچنین موفق به اخذ گواهینامه استاندارد کیفیت خدمات گردشگری از شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران شده است.


بدرقه آقای شامحمدی در هتل هما 2 مشهد
1393/09/10

در پی انتقال آقای شامحمدی مدیر امور اداری و کارگزینی هتل هما 2 مشهد به هتل هما 1 این شهر، روز شنبه 8 آذرماه 93 جمعی از سرپرستان و مدیران هتل هما 2 مشهد به همراه مدیرکل هتل ایشان را بدرقه نمودند. در این مراسم آقای اردبیلی مدیرکل هتل هما 2 مشهد ضمن اهداء گل و تابلو مزین به دعای و ان یکاد، برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون در همه مراحل زندگی را نمود.


هتل هما 2 مشهد میزبان سمینار بیماری صرع
1393/09/10

سمینار انجمن مغز و اعصاب با هدف بررسی بیماری صرع با حضور 70 نفر از متخصصان مغز و اعصاب روز جمعه 7 آذر ماه سال 93 در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید . این سمینار یک روزه که در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و پس از خوش آمد گوئی رئیس انجمن مغز و اعصاب اساتید و متخصصان طب هسته ای و مغز و اعصاب در خصوص تقسیم بندی جدید سندروم های اپیلپتیک و درمان حمله های مختلف به ایراد سخنرانی پرداختند. در پایان مراسم مسئولین برگزاری و میهمانان از برگزاری این سمینار در هتل هما 2 مشهد ابراز خرسندی نمودند.


هتل هما 2 مشهد میزبان تیم والیبال پیکان
1393/09/02

هفته سوم مسابقات برتر والیبال کشور با برگزاری دیدار میان دو تیم میزان خراسان و پیکان تهران ادامه یافت. تیم پیکان تهران که به منظور برگزاری این دیدار به مشهد سفر کرده بود هتل هما 2 مشهد را جهت اقامت و برپائی اردوی خود برگزید. تیم پیکان تهران در حالی با مربیگری پیمان اکبری به مشهد سفر کرد که ملی پوشان خود از جمله فرهاد قائمی، سید محمد موسوی و مجتبی میرزاجانپور را در اختیار داشت. این دیدار که یکی از حساسترین دیدارهای گروه الف در هفته سوم لیگ برتر والیبال کشور بود با نتیجه 3 بر 2 به سود تیم میهمان خاتمه یافت. اعضا تیم و کادر فنی تیم پیکان تهران ضمن اعلام رضایت از اقامت در هتل هما 2 مشهد از میزبانی و رفتار حرفه ای پرسنل هتل تشکر و قدردانی نمودند.


هتل هما 2 مشهد میزبان هشتمین همایش بین المللی مترو پلیس
1393/08/25

هشتمین همایش بین المللی مترو پلیس با حضور 180 نفر روز 18 آبان ماه سال 93 در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید . در این همایش سه روزه که در سالنهای فیروزه و مرمر هتل هما 2 مشهد و با حضور شهرداران کلانشهر های ایران، عمان، بلاروس، لبنان، تاجیکستان، عراق و کره جنوبی برگزار گردید. این همایش با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و پس از خوش آمد گوئی شهردار کلانشهر مذهبی ایران، مشهد مقدس، با تشکیل کارگروههای آموزشی مختلف در زمینه دولت الکترونیک، مدیریت شهری و تجارب شهرداری، پس از سه روز متوالی به کار خود خاتمه داد. در پایان مراسم مسئولین برگزاری و میهمانان این همایش ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست در هتل هما 2 مشهد، از میزبانی و برخورد حرفه ای پرسنل هتل تشکر و قدردانی نمودند.


هتل هما 2 مشهد میزبان معاون رئیس جمهور عراق
1393/08/25

نوری مالکی، معاون رئیس جمهور کشور عراق که در رأس هیأتی بلند پایه به ایران سفر کرده بود روز چهارشنبه 21 آبان ماه سال 1393 وارد شهر مقدس مشهد شده و همچون سفرهای پیشین، هتل هما 2 مشهد را جهت اقامت خود و هیأت همراه برگزید ایشان پس از ورود به شهر مقدس مشهد مورد استقبال معاون امنیتی استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسئولان استان قرار گرفت. نوری مالکی در بدو ورود به هتل مورد استقبال محمدرضا اردبیلی مدیرکل هتل 2 مشهد قرار گرفت. ایشان در این سفر پس از زیارت حرم مطهر رضوی، مذاکراتی در خصوص سرمایه گذاری متقابل در دو کشور انجام داد.


هتل هما 2 مشهد میزبان سمینار علمی جایگاه هرمون درمانی در درمان بیماران مبتلا به کانسرو
1393/08/25

سمینار علمی دو روزه تحت عنوان جایگاه هرمون درمانی در درمان بیماران مبتلا به کانسرو با حضور 180 نفر از پزشکان متخصص از سراسر کشور طی روزهای 22 و 23 آبان ماه سال 93 در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید . در این سمینار دو روزه که در سالن فیروزه هتل هما 2 و به میزبانی شرکت داریان دارو برگزار گردید برخی از پزشکان متخصص در خصوص رادیو تراپی و انکولوژی سخنرانی نمودند. در پایان مراسم مسئولین برگزاری و میهمانان این سمینار ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست در هتل هما 2 مشهد، از میزبانی و برخورد حرفه ای پرسنل هتل تشکر و قدردانی نمودند.


مسافرین قطار عقاب طلائی میهمان هتل هما 2 مشهد
1393/08/11

قطار عقاب طلائی که به عنوان نخستین قطار لوکس و مجلل دنیا از مجارستان حرکت کرده بود پس از عبور از مرز ارمنستان وارد خاک کشور عزیزمان، ایران شد و پس از عبور از شهرهای شیراز، اصفهان، زنجان، تبریز و تهران، روز چهارشنبه 7 آبان سال 93 وارد مشهد مقدس شد و در بدو ورود مورد استقبال مقامات استان خراسان رضوی و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار گرفتند. مسافرین اروپائی این قطار لوکس ضمن حضور در ضیافت نهار هتل هما 2 مشهد از رسم میهمان نوازی ایرانیان ابراز خرسندی نمودند و همچنین از میزبانی و برخورد حرفه ای پرسنل هتل هما 2 مشهد تقدیر و تشکر کردند.


هتل هما 2 مشهد میزبان سمینار شرکت بهستان دارو
1393/08/11

سمینار یک روزه شرکت بهستان د ارو روز پنج شنبه 8 آبان ماه سال 93 در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید . در این سمینار که تحت عنوان پیشگیری و درمان عفونتهای تنفسی در کودکان مبتلا به آسم و آلرژی و با حضور 300 نفر در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار شد دکتر آهنچیان بهایراد سخنرانی پرداخت و در ادامه متخصصین،اساتید و کارشناسان به بحث و تبادل نظر در خصوص بیماریهای تنفسی پرداختند. مسئولین برگزار کننده این سمینار ضمن ابراز رضایت از برگزاری سمینار در هتل هما 2 مشهد، از میزبانی و برخورد حرفه ای پرسنل هتل در ارتباط با میهمانان تقدیر و تشکر کردند.


هتل هما 2 مشهد میزبان مدیرعامل گروه هتلهای هما
1393/08/06

دکتر علی رحیم پور نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل گروه هتلهای هما طی سفری به شهر مقدس مشهد، از هتل هما 2 مشهد بازدید کردند. ایشان در این سفر ضمن بازدید از بخشهای مختلف هتل هما 2 مشهد، طی جلسه ای با مدیرکل، مدیران و سرپرستان هتل هما 2 مشهد دیدار و گفتگو نمودند. در این نشست محمدرضا اردبیلی پس از خوش آمدگوئی به نایب رئیس و مدیرعامل گروه هتلهای هما، با اهداء لوح تقدیر به مناسبت هفته دفاع مقدس از توجه ایشان به پرسنل هتل هما 2 مشهد قدردانی نمود.


هتل هما 2 مشهد میزبان همایش شرکت بین المللی آیک
1393/08/06

دوازدهمین سمینار شرکت بین المللی آیک روز چهارشنبه 30 مهرماه سال 93 در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید . در این همایش که تحت عنوان ارتباط موثر و با حضور 300 نفر در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار شد در خصوص روشهای نوین ارتباط موثر به بحث و تبادل نظر پرداخته شد. تعدادی از پرسنل هتل هما 2 مشهد با هماهنگی محمدرضا اردبیلی مدیرکل هتل هما 2 مشهد در این همایش حضور داشتند تا با روشهای نوین ارتباط با میهمانان هتل آشنا گردند. مسئولین برگزار کننده این همایش ضمن ابراز رضایت از برگزاری این همایش در هتل هما 2 مشهد، از میزبانی و برخورد حرفه ای پرسنل هتل در ارتباط با میهمانان همایش تقدیر و تشکر کردند.


اجلاس مدیران پتروشیمی کشور در هتل هما 2 مشهد
1393/07/22

بیست و سومین اجلاس مدیران پتروشیمی کشور به میزبانی شرکت پتروشیمی آریا ساسول در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید. در این همایش 100 نفره که در تاریخ 15 مهرماه 93 در سالن فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار شد مدیران عامل شرکتهای تولیدی و مرتبط با صنایع پتروشیمی شرکت داشتند. در این همایش دو روزه مسائل مربوط به صنایع پتروشیمی مورد بررسی قرار گرفت و شرکتهای مرتبط گزارش عملکرد خویش را قراعت کردند.


هتل هما 2 مشهد میزبان همایش شیر پگاه
1393/07/15

نخستین همایش شرکت شیر پگاه خراسان روز پنج شنبه 10 مهر ماه 93 در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید . اولین همایش هم اندیشی تعیین راه کارهای استقرار و تحقیق و توسعه با حضور مدیران کمیته صادرات صنایع شیر ایران در تالار مرمر هتل هما 2 مشهد و با هدف استفاده از تکنولوژی پیشرفته جهت هماهنگی تولید صنایع شیر برگزار شد .


هتل هما 2 مشهد میزبان گردهمایی شرکت ویستا بست
1393/07/15

سیزدهمین گردهمایی خانواده بزرگ شرکت ویستا بست از تاریخ 10 مهر ماه 93 به مدت 2 روز در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید . در این گردهمایی 350نفره که در تالار فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار شد آقایان اقدامیان ریاست هیأت مدیره شرکت و صداقت مدیر عامل شرکت در خصوص پروفیل و درب و پنجره های upvc سخنرانی نمودند . مراسم با قرعه کشی و اعلام برندگان و اهدای جوایز به پایان رسید .


هتل هما 2 مشهد میزبان مراسم خیرین بیمارستان ساز
1393/07/15

سومین گردهمایی خیرین بزرگ خراسان رضوی روز جمعه 11 مهر ماه 93 در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید . این مراسم به میزبانی خیر بزرگ آقای دکتر خطیب در تالار فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار گردید در این گردهمائی مراسم کلنگ زنی، معرفی، ساخت و تجهیز اولین بیمارستان تخصصی در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الحجج برگزار شد. این بیمارستان به منظور بستری بیمارانی که آخرین لحظات عمر خود را سپری میکنند احداث خواهد گردید.


هتل هما 2 مشهد میزبان همایش شرکت کاشی فیروزه
1393/07/15

هشتمین همایش خانواده بزرگ شرکت کاشی فیروزه از تاریخ 10 مهر ماه 93 به مدت 4 روز در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید . این همایش با حضور 150 نفر از نمایندگان داخلی و 15 نماینده خارجی در تالار مرمر هتل هما 2 مشهد با هدف معرفی محصولات و تکنولوژی جدید تولید در فضایی صمیمی برگزار شد .


هتل هما 2 مشهد میزبان وزیر امور خارجه دانمارک
1393/06/17

مارتین لیدگارد، وزیر امور خارجه دانمارک که در رأس هیأتی بلند پایه به ایران سفر کرده بود به همراه آندرس کریستین هوگارد سفیر دانمارک روز یکشنبه شانزدهم شهریور سال 1392 وارد شهر مقدس مشهد شده و هتل هما 2 مشهد را جهت اقامت یکروزه خود و هیأت همراه برگزید ایشان یازدهمین وزیر امور خارجه اروپائی است که پس از ریاست جمهوری حسن روحانی به ایران سفر نموده است. بر اساس برنامه ریزی های قبلی قرار بود محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مشهد مقدس پذیرای همتای دانمارکی خود باشد.


هتل هما 2 مشهد میزبان همایش بانک ملت و نیرو موتور آسیا
1393/04/02

نخستین همایش از چهارمین سال حضور پیاپی کارکنان بانکهای ملت سراسر کشور به همت اداره همایشهای بانک ملت از تاریخ 21 خرداد ماه سالجاری بمدت 2 روز در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید . دراین همایش 150 نفره که با اداره همایشهای بانک ملت در تالار فیروزه هتل هما 2 مشهد برگزار شد اساتید و نمایندگان بانک ملت به ایراد سخنرانی پرداختند . همچنین اولین همایش فروشندگان موتور سیکلت شرکت نیرو موتور از تاریخ 18 لغایت 20 خرداد ماه 93 در هتل هما 2 مشهد برگزار شد که در این همایش 150 نفره نمایندگان فروش سراسر کشور در محل تالار فیروزه هتل هما 2 مشهد حضور یافته و مدیر عامل نیرو موتور آسیا به ایراد سخنرانی پرداخت . در خاتمه مدیران برگزار کننده همایش از هماهنگی های بعمل آمده در هتل هما 2 مشهد تشکر نموده و ابراز علاقه مندی به تداوم این سمینارها نمودند .


هتل هما2 مشهد میزبان همایش شرکتهای ارس بذر و شیر پگاه خراسان
1393/03/20

نخستین همایش شرکت ارس بذر با هدف استفاده از تکنولوژی پیشرفته تولید بذر جهت تامین نیازهای داخل کشور به بذر و محصولات زراعی، سبزیجات و صیفی جات در روزهای ششم و هفتم خردادماه 93 در هتل هما 2مشهد برگزار گردید . در این همایش 130 نفره که با مشارکت شرکت فلوریماند و به میزبانی شرکت ارس بذر در تالار فیروزه هتل هما2 مشهد برگزار شد مدیرعامل و معاون مدیرعامل شرکت به ایراد سخنرانی پرداختند. همچنین دومین همایش سالیانه هم اندیشی تعیین راهکارهای استقرار و تحقیق و توسعه، با هدف استفاده از تکنولوژی پیشرفته جهت هماهنگی تولید صنایع شیر در روزهای 10 و 11 خرداد ماه 93 در هتل هما2 مشهد برگزار شد. در این همایش 60 نفره که با حضور مدیران تولیدی کارخانجات شیر و در محل تالار فیروزه هتل هما2 مشهد برگزار گردید، مهندس عظیمی، مهندس سمیعی مدیرعامل شیر پگاه خراسان رضوی و دکتر باروتکوب مدیرعامل صنایع شیر ایران به ایراد سخنرانی پرداختند. در این همایش به کارشناسان HSE شرکت های تابعه لوح تقدیر اعطا شد و در ادامه جلسه ای تحت عنوان بررسی و طرح موانع استقرار سیستم GMP برگزار گردید و کارشناسان امر در این رابطه به بحث و تبادل نظر پرداختند.


هتل هما 2 مشهد میزبان والی هرات
1393/03/12

سید فضل الله وحیدی والی هرات و هیات همراه طی سفری سه روزه روز یکشنبه 28 اردیبهشت ماه وارد استان خراسان رضوی شدند و مورد استقبال رئیس دفتر وزارت امور خارجه، رئیس اتاق مشترک ایران و افغانستان، معاون استاندار، هیات همراه و دیگر مقامات دولتی در مشهد مقدس قرار گرفتند. در این سفر که روسای ادارات محلی هرات و تعدادی از تجار ملی ایشان را همراهی می کردند، والی هرات ضمن اقامت در هتل هما2 مشهد و زیارت مرقد مطهر امام رضا(ع) با مدیران ارشد استان دیدار و مذاکره نموده و از کارخانجات و باغ گیاه شناسی بازدید کردند و نهالی به رسم یادبود و با عنوان نهال دوستی در باغ گیاه شناسی کاشتند.


برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در هتل هما 2 مشهد
1393/02/17

مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر روز چهارشنبه مورخ 14 اردیبهشت 93 با حضور مدیرکل و سرپرستان و اعضای شورای کار و صندوق رفاه کارکنان و جمعی از پرسنل هتل هما به همراه خانواده، در هتل هما 2 مشهد برگزار گردید . این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد و پس از پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای اردبیلی مدیرکل هتل هما 2 مشهد ضمن خوش¬آمدگوئی به حاضرین، روز ملی خلیج همیشه فارس و روز جهانی کار و کارگر را به کارگران شریف هتل هما 2 مشهد تبریک گفت. این مراسم پس از اهداء جوایز به تیمهای اول تا سوم مسابقات ورزشی برگزار شده در رشته های طناب کشی و تیراندازی پایان یافت.


هتل هما 2 مشهد میزبان سرپرستان ، مربیان ، داوران و ورزشکاران پارا آسیایی 2014
1393/02/09

هتل هما 2 مشهد در تاریخ 28 فروردین لغایت 7 اردیبهشت 93 میزبان سرپرستان ، مربیان ، داوران و ورزشکاران پارا آسیایی 2014 بود. این مسابقات از روز 30 فروردین شروع و در تاریخ 5 اردیبهشت به کار خود پایان داد.این مسابقات در دو رده بانوان و آقایان با رقابت 8 تیم آسیایی ،تیمهای ملی ایران ،چین ،مغولستان، ژاپن ،کره ،عراق ،میانمار،قزاقستان و تیم ملی روسیه بعنوان میهمان برگزار گردید و با قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته ایران در رده آقایان و نایب قهرمانی والیبال نشسته بانوان قهرمانی آسیا ،انتخابی جهانی لهستان و پارا آسیایی 2014 اینچئون به رقابت خود پایان داد.در جریان شروع این رقابتها طی جلسه ای در هتل هما 2 مشهد آقای بیلی لی از مالزی به عنوان مسئول فنی پارا والیبال آسیا – اقیانوسیه برای سومین مرتبه در سمت خود ابقا گردید.


هتل هما 2 مشهد میزبان هشتمین کنفرانس بین المللی ECDC2014 تجارت الکترونیک
1393/02/09

هتل هما 2 مشهد در تاریخ 4 و 5 اردیبهشت 93 میزبان هشتمین کنفرانس بین المللی ECDC2014 تجارت الکترونیک بود . با رویکرد بر اعتماد الکترونیکی ، با اخذ مجوز از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور با حضور مقامات علمی و دولتی کشورهای در حال توسعه با محوریت ایران در مشهد مقدس ،شهر بارگاه مطهر هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) برگزار شد. این همایش با سخنانی چند از پرفسور صنایعی رییس پژوهشکده مدیریت دانشگاه اصفهان و با حضور چهره های دولتی و تنی چند از نمایندگان استانهای اصفهان و خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از استادید دانشگاههای تایوان و مالزی ،ویرجینیای استرالیا و همچنین مدیران ارشد بانکی و بخش خصوصی شروع و با اهدای لوح های تقدیر در روز دوم پس از جلسات بحث وبررسی و صدور قطعنامه هشتمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیک در خصوص صنعت با نگرش خصوصی سازی و اعتماد پایان یافت . میهمانان این همایش بین المللی در تاریخ های ذکر شده در هتل هما (2) مشهد اقامت داشتند و در پایان مراسم تندیسی تحت عنوان برترین هتل در صنعت گردشگری در استان خراسان به هتل هما (2) مشهد به مدیریت آقای اردبیلی اهداء گردید.


هتل هما 2 مشهد ميزبان گردهمائي امور مالي سازمان تامين اجتماعي
1392/12/07

در تاريخ 29 بهمن ماه سال 1392 هتل هما 2 مشهد ميزبان نشست تخصصي آموزشي روسا و كارشناسان ارشد امور مالي سازمان تامين اجتماعي بود. در اين همايش سه روزه كه تا تاريخ 3 اسفند ماه سال 1392 در ادامه داشت ، دكتر راعي معاون اداره مالي سازمان تامين اجتماعي و جمعي از مديران كل درمان تامين اجتماعي خراسان حضور داشتند


حضور هتل هما 2 مشهد در راهپيمائي 22 بهمن 1392
1392/11/27

در روز سه شنبه 22 بهمن ماه سال 1392 پرسنل هتل هما 2 مشهد ضمن حضور در راهپيمائي پر شور يوم الله 22 بهمن ، با بسته هاي پذيرائي از شركت كنندگان در راهپيمائي استقبال نمودند . همچنين پرسنل هتل هما 2 مشهد در ايام الله دهه مبارك فجر ضمن برگزاري دعاي توسل ، زيارت عاشورا و اردوي تفريحي جهت پرسنل هتل به غبار روبي مزار شهدا ، شستشوي قبور اين عزيزان با گلاب و تقدیم گل پرداختند . در اين ايام هتل هما 2 مشهد بيش از 80 سبد ارزاق را بين 80 خانواده ساكن در مناطق محروم توزيع نمود


برگزاری آموزش آشپزی پایه در هتل هما 2 مشهد
1392/10/22

در تاریخ 14 دیماه دوره آموزش آشپزی پایه در هتل هما 2 مشهد برگزار شد . این دوره به مدت 4 روز با شرکت همکاران واحد تولید و تحت نظارت آقای معینی استاد ونماینده مر کز آموزش گروه هتلهای هما برگزارشد


گردهمایی اتحادیه های تعاونی های استانی سراسر کشور
1392/10/22

در تاریخ 17 الی 19 دی ماه گردهمایی اتحادیه های تعاونی استانی سراسر کشور ( اسکا) ، با حضور 100 نفر از مدیران عامل همراه خانواده و مدعوین در هتل هما 2 مشهد برگزار شد


هتل هما 2 مشهد میزبان همایش رؤسا و کارشناسان ارشد روابط عمومی سراسر کشور
1392/09/27

از تاریخ 21 آذر ماه سال 1392 هتل هما 2 مشهد میزبان 120 نفر از رؤسا و کارشناسان ارشد روابط عمومی سراسر کشور بود . این همایش دو روزه با سخنرانی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی آغاز شد و در ادامه مدیر درمان تامین اجتماعی استان خراسان رضوی ، مشاور مدیرعامل سازمان و همچنین مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی به ایراد سخنرانی پرداختند . در روز پایانی این همایش ، اساتید دانشگاه تهران و اساتید علوم و ارتباطات در خصوص روابط عمومی الکترونیک به بحث و سخنرانی پرداختند . این همایش دو روزه در روز 23 آذر ماه با پرسش و پاسخ پیرامون مباحث روابط عمومی خاتمه یافت


طنین نوای الهی در هتل هما 2 مشهد
1392/09/25

پانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان سازمان تامین اجتماعی از روز سه شنبه 19 آذر ماه 1392 در هتل هما 2 مشهد و با حضور دکتر نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و هیئت همراه آغاز گردید . در این مرحله 260 نفر از برگزیدگان مرحله استانی ، در دو بخش خواهران و برادران ، در رشته های حفظ ، مفاهیم ، قرائت ، ترتیل و اذان طی دو روز با هم به رقابت پرداختند . در تاریخ 21آذرماه 1392 و در روز پایانی این مسابقات که در سالن آمفی تئاتر هتل هما 2 مشهد برگزار می شد ، به نفرات برگزیده و برتر رشته های قرآنی طی مراسمی لوح تقدیر و تندیس مسابقات توسط مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی اهداء گردید . در حاشیه این مراسم به رسم یادبود از طرف گروه هتلهای هما یک جلد قرآن مجید نفیس و لوح تقدیر توسط دکتر فهری عضو هیأت مدیره گروه هتلهای هما به دکتر نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی اهداء شد


هتل هما 2 مشهد میزبان همایش شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت
1392/09/18

از تاریخ 12 لغایت 15 آذر ماه سال 1392 هتل هما 2 مشهد میزبان هفتمین همایش سراسری راهبردی و هم اندیشی دفاتر نمایندگی شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت بود . این همایش سه روزه با حضور دفاتر نمایندگی این شرکت از استانهای سراسر کشور در هتل هما 2 مشهد برگزار شد


هتل هما 2 مشهد میزبان نخست وزیر عراق
1392/09/18

در تاریخ 15 آذر ماه سال 1392 هتل هما 2 مشهد میزبان نوری مالکی نخست وزیر عراق بود . ایشان که روز چهارشنبه 14 آذر سال 1392 در رأس هیئتی بلند پایه وارد ایران شده بود ، پس از اقامتی یک روزه در تهران ، روز پنج شنبه وارد مشهد مقدس شد و مورد استقبال استاندار خراسان رضوی ، هیئت همراه و اعضاء سفارت عراق در مشهد قرار گرفت. نوری مالکی هتل هما 2 مشهد را جهت اقامت خود و هیات همراه برگزید و پس از یک روز اقامت در هتل هما 2 مشهد ، در تاریخ 16 آذرماه 1392 مشهد را به مقصد تهران ترک نمود


هتل هما 2 مشهد موفق به اخذ 4 استاندارد بین المللی شد
1391/09/27

در تاریخ 17 آبان ماه 1391 هتل هما 2 مشهد موفق به اخذ گواهی های ISO 9001:2008 ( نظام مدیریت کیفیت ) ، ISO 22000:2005 (نظام مدیریت ایمنی مواد غذائی ) ، GMP (شرایط خوب ساخت ) و HACCP ( سیستم تجزیه و تحلیل خطر و نقاط کنترل بحرانی ) از شرکت SGS سوئیس گردید . این موفقیت که با تلاش بی وقفه و بررسی های میدانی ، مطالعاتی و تطبیقی کار گروه استاندارد سازی همراه بود ، با بیش از 18000 نفر – ساعت کار ، ضمن تدوین روشهای اجرائی و دستورالعمل های تخصصی گروه هتل های هما و پیاده سازی این روشها و پس از چندین مرحله پیش ممیزی و ممیزی نهائی جهت بهینه سازی خدمات و مطابقت با استانداردهای جهانی بدست آمد . این گواهی ها به مدت سه سال و تا تاریخ 16 آبان 1394 معتبر میباشند .


رونمايي از چهل باب اتاق بازسازي شده در هتل هما 2 مشهد
1391/06/05

همزمان با عيد سعيد فطر، حاصل يک سال تلاش نظري و عملي کارکنان هتل هما 2 مشهد با حضور مديران ارشد گروه هتل‏هاي هما به بهره‏برداري رسيد. روز سي‏ام مرداد ماه سال جاري طي مراسمي در تالار مرواريد هتل هما 2 مشهد، پس از تشريح تفکر بازسازي و پيشينه آن در گروه هتل‏هاي هما، تعداد 40 باب اتاق بازسازي شده با حضور محمدحسين برزين مدير عامل و دکتر محمدشريف ملکزاده رئيس هيئت مديره گروه هتل‏هاي هما و جمعي از همراهان دفتر مرکزي، رونمايي شد. در اين مراسم علاوه بر محمدرضا اردبيلي مدير کل هتل هما 2 مشهد، برخي از مديران گروه از جمله آقايان اسماعيل شرقي مدير کل حراست، عليرضا طاهري مدير کل امور مالي، مهدي کثرايي مدير کل تدارکات، دکتر ميرسعيدي مشاور ارشد مدير عامل، رضا خسروي بازرس ويژه مدير عامل ، مهندس اياز الماسي مدير اجرايي پروژه هتل هما 1 مشهد، مهندس اردشير ابريشمي سرناظر پروژه بازسازي هتل هما 1 مشهد و سيد مجتبي حسيني سرپرست روابط عمومي و امور بين‏الملل گروه هتل‏هاي هما حضور داشتند. در ابتداي مراسم سرپرست روابط عمومي گروه ضمن عرض خير مقدم و تبريک عيد سعيد فطر به حاضران، اشاره‏اي به پيشينه اين بازسازي کرد. وي بازخورد اين حرکت اصلاحي را بسيار خوب دانست و اظهار كرد : 40 باب اتاق بازسازي شده هتل هما 2 مشهد حتي پيش از رونمايي رسمي، توسط مهمانان پر شده بودند تا جايي که براي اجراي مراسم رونمايي، ناگزير يکي از آن‏ها را به طور موقت خالي کردند. حسيني در ادامه برنامه از محمدرضا اردبيلي مدير کل هتل هما 2 خواست تا جزئياتي از اين تلاش را براي حاضران بازگو كند . سپس محمدحسين برزين مديرعامل گروه هتل‏هاي هما با اشاره به اين که ميانگين عمر هتل‏هاي گروه نسبتاً بالاست و در سنوات گذشته از اين مجموعه فقط بهره‏برداري کرده‏اند، گفت: ما از هنگامي که اين مسئوليت را بر عهده گرفتيم، برنامه مدوني را براي بازسازي همه هتل‏هاي گروه در دستور کار قرار داديم و خوشبختانه در هر پنج هتل شيراز، بندرعباس، تهران و مشهد 1 و 2 اين برنامه‏ها در حال اجراست. ضمن اين که به جز هتل هما 1 مشهد که در حال بازسازي بنيادي است، ساير هتل‏هاي ما همچنان به خدمت‏رساني مشغول‏اند. برزين بازسازي 40 باب اتاق از طبقه پنجم هتل 2 مشهد، را نويدبخش بازسازي ساير اتاق‏هادانست و اظهار اميدواري کرد هتل هما 2 مشهد به عنوان هتلي کارآمد و بي‏رقيب در سطح شهر مشهد به خدمت‏رساني بپردازد. وي در پايان خواستار آن شد که برنامه بازسازي هتل‏هاي پنجگانه گروه با شتاب هر چه بيشتر به پيش برود تا نام و اعتبار گروه در حوزه هتلداري همچنان خوشنام بماند. دکتر محمدشريف ملکزاده رئيس هيأت مديره گروه نيز با آرزوي قبولي طاعات و عبادات حاضران و تبريک عيد فطر به ايشان، از عملکرد مدير عامل گروه، محمدرضا اردبيلي مدير کل هتل هما 2 مشهد و همکاران تلاشگرشان تشکر کرد . ملکزاده ادامه داد: بنده باور دارم رقابت در هتلداري بايد در کيفيت خدمات خودش باشد. تأکيد مي‏کنم بحث رقابت را منحصر به اين امر بکنيم و از حواشي بپرهيزيم. امروزه متأسفانه در هتلداري شهر مشهد، رقابت درستي نداريم. يکي از هتل‏هاي نام‏آور مشهد روي امکانات سرمايه‏گذاري خوبي کرده ولي در بخش خدمات، آن چنان که بايد پاسخگوي مهمانانش نيست. هتلداري فقط به اين نيست که دکور زيبايي را به ديد مهمان بنشانيم ولي نتوانيم غذاي مناسبي بر سفره وي بگذاريم. به هر حال همکاران من در اين هتل تلاش بکنند کيفيت ارائه خدمات آبرومندانه و کاملاً برازنده برند هما باشد و حتي فراتر از قدرت رقابتي ديگر هتل‏هاي هم‏رده باشد. در اين صورت برند هما، يک برند واقعي است. سپس محمدرضا اردبيلي مدير کل هتل هما 2 مشهد با نمايش فيلمي از مراحل بازسازي 40 باب اتاق مورد نظر در هتل هما 2 مشهد اظهار داشت: گر چه هتل ما در مقايسه با ساير هتل‏هاي نوساز مشهد، خيلي پير نيست ولي شتاب تحولات در عرصه هتلداري آن قدر زياد است که احساس کرديم آن چنان که بايد پاسخگوي نيازهاي جديد مهمانان هتل نيستيم. از سوي ديگر گزارش‏هايي مبني بر افت کيفيت برخي اتاق‏ها به ما مي‏رسيد و لازم بود پاسخ مناسبي به اين انتقادات داده شود. لذا با کسب اجازه از هيأت مديره محترم گروه، سال گذشته اقدام به بازسازي طبقه پنجم هتل کرديم که علي‏رغم افت و خيزهاي معمول، در آستانه عيد فطر امسال آماده بهره‏برداري شد.

تصاویر


bjbj
bjbj
Yvan Arpa even muses on the fact that it is difficult rolex replica to get traditional mechanical watches in Switzerland, suggesting that, perhaps, using smartwatch movements (hardware) might be a possible solution for rolex replica smaller, more creative (and flexible) Swiss watch makers. This gold and diamond laden concept is as much a "what if" as it is a "we await the first order." Talk rolex replica sale about making people feel like their gold Apple Watch Edition pieces aren't as exclusive any longer. Another important implication of something such as this, goes back to the notion that Apple and other smartwatch companies are keen to enter the luxury and rolex replica sale fashion worlds as much as possible. A huge concern of rolex replica sale Apple, is to offer enough Apple Watch variety, so that people don't feel as though replica watches sale they are all wearing similar items.