lf
lf
flash
گرفتن رزرو
رهگیری اطلاعات رزرواسیون


شماره رهگیری :
ایمیل :
اخبار تهران
تهران: نشست هم افزایی هلدینگ های سازمان تامیت اجتماعی در هتل هما تهران برگزار شد 1395/12/11 اطلاعات بیشتر
تهران: هتل هما میزبان اختتامیه هفدهمین کنوانسیون راهنمایان گردشگری جهان 1395/11/17 اطلاعات بیشتر
تهران: گزارش تصویری میزگرد راهنمایان گردشگری در هتل هما تهران 1395/11/11 اطلاعات بیشتر
تهران: نشست جاده ابریشم کانون گردشگران در سالن مروارید هتل هما تهران برگزار شد 1395/11/11 اطلاعات بیشتر
آرشیو اخبار
نشست هم افزایی هلدینگ های سازمان تامیت اجتماعی در هتل هما تهران برگزار شد
1395/12/11 نشست هم افزایی هلدینگ های سازمان تامین اجتماعی با حضور معاون اداری سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل رفاه، امور عمومی و پشتیبانی سازمان، مدیرعامل گروه هتل های هما و جمعی از مدیران عامل و نمایندگان هلدینگ های سازمان تامین اجتماعی در سالن صدف هل هما تهران برگزار شد.
در نشست کارگروه هم افزایی هلدینگ های سازمان تامین اجتماعی، مدیران عامل و نمایندگان هلدینگ گردشگری تامین (هگتا) مجموعه خود را معرفی کردند و از شرایط و موارد بهره برداری از امکانات یکدیگر آگاه شدند.
در این نشست مهندس محمدی، مدیرکل رفاه و خدمات عمومی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی گفت: هما قطعاً درگروه ۵ هتل برتر ایران است و بهترین نوع خدمات و سرویس دهی برای مراسم و اقامت، همواره در هما بوده و هست که نمونه هایش را قبلاً دیده ایم به این ترتیب کل مجموعه تامین اجتماعی می تواند از این پناسیل عالی بهره برداری کند.
مدیرعامل آژانس تامین اجتماعی نیز در این نشست برای سرویس دهی حمل و نقلی، اقامتی، برگزاری همایش و نمایشگاهی از سوی مجموعه هلدینگ هگتا به سایر هلدینگ های سازمان اعلام آمادگی کرد.


هتل هما میزبان اختتامیه هفدهمین کنوانسیون راهنمایان گردشگری جهان
1395/11/17


گزارش تصویری میزگرد راهنمایان گردشگری در هتل هما تهران
1395/11/11


نشست جاده ابریشم کانون گردشگران در سالن مروارید هتل هما تهران برگزار شد
1395/11/11 نشست جاده ابریشم کانون گردشگران در حاشیه هفدهمین کنوانسیون بین المللی راهنمایان گردشگری در سالن مروارید هتل هما تهران برگزار شد . در این نشست Alla perssolova  با تاکید بر اهمیت اقتصادی جاده ابریشم در دوره های مختلف تاریخی گفت: پژوهش های باستان شناسی این مسیر در صده نوزدهم و با یاری تاریخ شناسان اروپایی انجام شده است. بر اساس این مطالعات مشخص شد این جاده متشکل از شبکه راه های به هم پیوسته ای در آسیا بود که خاور، باختر و جنوب آسیا را به هم و به شمال آفریقا و خاور اروپا پیوند می داد و از اهمیت اقتصادی ویژه ای در دوران باستان برخوردار بود.


در نخستین روز از هفدهمین کنوانسیون راهنمایان گردشگری چه گذشت
1395/11/10 در نخستین روز از برگزاری هفدهمین کنوانسیون راهنمایان گردشگری جهان که در هتل هما تهران برگزار شد مراسم مختلفی در سالن های زمرد، مروارید، صدف، نگین وآیینه به اجرا درآمد.
برگزاری مجمع عمومی هیات رییسه کنوانسیون راهنمایان گردشگری جهان ، جلسه ارائه گزارش هیات رییسه به شرکت کنندگان در کنوانسیون، مراسم معرفی سه کاندیدای برگزاری کنوانسیون در سال 2019 از کشورهای گرجستان، تایلند و آمریکا و ضیافت شام سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری به همین مناسبت از رویدادهای روز نخست بود.
هفدهمین کنوانسیون راهنمایان گردشگری جهان از 9 الی 13 بهمن ماه در هتل هما تهران درحال برگزاری است.


دبیرکل اسبق کنوانسیون راهنمایان گردشگری: از میزبانی ایران می گوید
1395/11/04 روبی روی دبیر کل اسبق کنوانسیون راهنمایان گردشگری جهان ضمن تشکر و قدرانی از خدمات هتل هما تهران در زمان اقامت وی و همکارانش در این هتل، به معرفی کنوانسیون و قدمت 32 ساله (1985 - 2017) آن پرداخت و گفت: هیات مدیره کنوانسیون از 7 عضو تشکیل شده است که می بایست از کشورهای مختلف انتخاب شوند. هم اکنون از کشورهای کانادا، اتریش ، آمریکا  و آفریقای جنوبی در هیات مدیره وجود دارند. این کنواسیون از دو بخش تشکیل شده است که یک بخش به آموزش می پردازد و بخش دیگر مسئول منطقه مثل خاورمیانه و آسیا و .... است.
کنوانسیون جهانی هر دو سال یکبار تشکیل می شود و این هفدهمین دوره است که در ایران و هتل هما تهران برگزار می شود.
وی ضمن تشبیه کنوانسیون به سازمان ملل به جلسات هیات مدیره اشاره کرد:  در این جلسات به انتخاب کشور میزبان برای سال های آینده می پردازند .
 وی در ادامه  به دو برنامه آموزشی و شناخت فرهنگ کشور میزبان اشاره کرد و گفت: شناخت فرهنگ کشور میزبان از نکات مهم این سفراست.
روی اظهار داشت: خیلی ها برای اینکه فرهنگ ایران را مشاهده کنند به اینجا خواهندآمد نه فقط برای حضور درکنواسیون بلکه تعداد زیادی گردشگران هستند که برای بار اول ایران را میبینند .
وی اوضاع گردشگری ایران را پس از برجام مثبت تلقی کرد و گفت : نباید انتظار داشته باشیم که اتفاقات سریع صورت پذیرد و با کمی صبر و تامل درهای جهانی بر روی ایران گشوده می شود . همین که 250 نفر از کشورهای مختلف برای دیدن ایران می آیند را باید به فال نیک گرفت . کنوانسیون رویدادی است که تا به حال در ایران روی نداده بود .
 وی در پایان از خاطرات سفر خود به ایران و دیدن شهرهایی همچون تهران، مشهد ، یزد ، شیراز  و اصفهان اشاره و به خصوصیات هر یک از این شهرها پرداخت.حسین دستان به سرپرستی هتل هما تهران منصوب شد
1395/10/13 مدیر عامل گروه هتلهای هما طی حکمی حسین دستان را به عنوان سرپرست هتل هما تهران منصوب نمود.
در این حکم آمده است: در راستای اصلاحات اساسی و مدیریتی در صف و ستاد گروه و بنا بر پیشنهاد هیأت مدیره و مدیرعامل گروه، بمنظور افزایش بهره¬ وری، درآمد و ایجاد نشاط و انگیزه در بین مدیران و کارکنان گروه در جهت ارتقاء هرچه بیشتر گروه هتلهای هما در کلیه وظایف و مأموریتهای خود، به استناد بند 3 صورتجلسه دهمین جلسه هیأت مدیره مورخ 11/10/1395 و با عنایت به بررسی عملکرد شما در مسئولیت فعلی بدینوسیله ضمن تشکر از زحمات بی دریغ و دلسوزانه شما، از تاریخ 12/10/1395 تا اطلاع ثانوی بعنوان سرپرست هتل هما تهران و با اختیارات و وظایف طبق ضوابط و مقررات گروه، منصوب می شوید.
امید آن داریم با استعانت از خداوند متعال همواره شاهد پیشرفت روزافزون شما و مجموعه تحت مدیریت شما باشیم.
گفتنی است پیش از این ایرج توفیقی بعنوان مدیرکل هتل هما تهران مشغول به فعالیت بود.گردهمایی شرکای اقتصادی گروه هتل های هما در تهران
1395/09/01 نخستین گردهمایی شرکای اقتصادی گروه هتل های هما با حضور دکتر اصلان زاده نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل گروه، دکتر شالبافیان عضو هیات مدیره، مدیران کل ستادی و هتل های تابعه و مدیرعاملان آژانس ها و شرکت های همکار در محل سالن صدف هتل تهران برگزار شد.
در این گردهمایی، مدیرعامل گروه هتل های هما ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی و خیر مقدم به میهمانان ابراز امیدورای کرد که گروه بتواند به افق خوب و دست یافتنی در تمام زمینه های صنعت هتلداری برسد.
اصلان زاده با اشاره به اینکه گروه دو رسالت حفظ بازار موجود و توسعه آن را بر عهده دارد، افزود: در این دو مورد از شرکای تجاری درخواست می کنم که گروه را حمایت  و همراهی کنند.
در ادامه مدیرکل بازاریابی ضمن بیان سیاست های فروش و تشویق شرکاء جهت همکاری مستمر با گروه، از مدیران کل هتل های تابعه دعوت به عمل آورد تا گزارشی درخصوص امکانات  و ظرفیت های هتل های تابعه خود ارائه دهند.
همچنین از شرکای تجاری درخواست شد که مسائل و پیشنهادهای خود را در جهت بهبود این همکاری ها بیان کنند.
در پایان این گردهمایی به پاس تلاش های بی وفقه و همکاری صادقانه با گروه از آژانس های پاسارگاد گشت، آیتو(آزادی)، مارکوپولو و شرکت مهر سیاحت سبا تقدیر و قدردانی شد.
همچنین به قید قرعه هدایایی به شرکت کنندگان اهداء شد.


هتل هما تهران میزبان هیئت عمومی اعضای کانون وکلای دادگستری مرکز
1395/08/26 بیست و نهمین دوره هیات عمومی اعضای کانون وکلای دادگستری مرکز در سالن زمرد هتل هما تهران برگزار شد. در این نشست، نسبت به ارائه گزارش اقدامات و عملکرد 6 ماهه هیات مدیره، ارائه گزارش مالی کانون ، بررسی آخرین تحولات مربوط به لایحه جامع وکلات بحث و گفتگو شد. در پایان به مطالبات وکلا و مسایل و دغدغه های آنان پاسخ داده شدهتل هما میزبان نشست دو جانبه توسعه همکاری های اقتصادی ایران و هنگ کنگ
1395/08/19
نشست دو جانبه توسعه همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و دولت منطقه ویژه اداری هنگ کنگ با حضور دکتر علی ربیعی، وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هانگ جانگ تسانگ ، وزیر دارایی هنگ کنگ، دکتر نور بخش رئیس هیات مدیره و مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی و هیات همراه و گروه بزرگی از شورای تجارت هنگ کنگ و هیاتی از بانکداران و مسئولان بورس و بیمه و شرکت های هواپیمایی و خدمات گردشگری و هتل سازی در محل سالن زمرد هتل هما تهران برگزار شد.
در این نشست دکتر علی ربیعی ضمن خوشامدگویی ، به معرفی ظرفیت های ایران در زمینه های مختلف اقتصادی نظیر صنایع غذایی ، پتروشیمی ، حمل و نقل ، انرژی ، بانک ، ساختمان پرداخت و طرف هنک کنگی را دعوت به گسترش روابط اقتصادی با ایران پرداخت.
در حاشیه این نشست تفاهم نامه هایی میان مسئولان دو کشور در زمینه های مختلف اقتصادی به امضا رسید.هتل هما تهران میزبان نشست B2B همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی
1395/08/09 گزارش تصویری از نشست B2B همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری با رویکرد اقتصاد مقاومتی در سالن زمرد هتل هما تهران


ضیافت افطاری گروه هتل های هما در هتل هما تهران
1395/04/15

ضیافت افطاری گروه هتل¬های هما دوشنبه چهاردهم تیر ماه سال جاری با حضوراعضای هیئت مدیره گروه هتلهای هما و میهمانانی از سازمان تأمین اجتماعی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری، بانک گردشگری، سازمان حسابرسی، هلدینگ گردشگری کشور، بیمه ایران، شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی و اصناف و جوامع هتلداری و گردشگری برگزار شد. مدیر عامل گروه هتل¬های هما ضمن خوشامدگویی ، فرا رسیدن عید سعید فطر را به حضار تبریک گفت .


کودکان آسمانی منطقه نوزده در ضیافت افطاری گروه
1395/04/09


اصلان زاده: لبخند ، احترام، دوستی انتظاراتم از شماست
1395/03/18

نشست صمیمانه مدیرعامل با کارکنان گروه هتلهای هما هفدهم خرداد درسالن زمرد هتل هما تهران برگزار شد. این نشست با هدف ایجاد وفاق و همدلی بین کارکنان و اعضاء جدید هیات مدیره برگزار شد. در این نشست اصلان زاده با اشاره به اینکه سرمایه های ما کارکنان ما هستند گفت: برای ماندن در جامعه در حال رقابت و تغییر هتلداری ، می بایست آموزش مستمر را سرلوحه کارمان قرار دهیم و این نخستین و مهمترین نیاز ماست. وی افزود: من نیز همواره در بخش های مختلف هتل فعالیت کرده ام پس از تمام سختی ها و فراز و فرودهای کار هتل باخبرم اکنون از شما می خواهم که برای خوب بودن تلاش کنیم به همین منظور بیایید برای ترقی و تعالی گروه راهکارهای سازنده و عملیاتی ارائه دهید .من حتما آنها را بررسی کرده و درصورت موافقت کارشناسان و اعضای هیات مدیره آنرا اجرایی میکنیم. نایب رییس هیات مدیره گروه هتل های هما با تاکید براینکه اکنون فرصت تعاملات بین المللی در کشور بسیار است و سطح روابط بین المللی بالارفته از همکاران در هتل خواست تا ازاین مقوله و فرصت به سادگی عبور نکرده و از آن به نحو احسن استفاده کنند. وی در ادامه با اذعان به این که هرکدام از شما شایستگی ارتقاء را دارید تصریح کرد: این امر با توجه به کیفیت در عمل، رعایت اخلاق حرفه ای، آموزش دیدن و مرور آن میسر شود. لبخند زدن، احترام به مهمان و ایجاد مودت و دوستی همراه با عزت از مهمترین خصایصی است که اصلان زاده برای کارکنان هتل برشمردو برآن تاکید کرد. وی از کارکنان علی الخصوص مدیرکل هتل هما تهران برای عملکرد قابل قبول وسود ده تشکر کرد و اظهار داشت: من به علم و تخصص و نیروی کار همکاران درگروه دلگرمم واختیارات بیشتری در اختیارمدیران برای فراهم آوردن شرایط بهتر قرار می دهم.


مراسم گرامیداشت روز کارگر در هتل هما تهران
1395/02/14

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کارگر مراسمی با حضور پرسنل هتل هما تهران، ستاد مرکزی و مرکز آموزش گروه هتلهای هما در سالن زمرد هتل هما تهران برگزار شد. در این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد، مدیرعامل، مدیران و مشاوران کل ستادی و هتل هما تهران نیز حضور داشتند. ایرج توفیقی مدیرکل هتل هما تهران در آغاز مراسم ضمن خوش آمدگوئی به حضار، از زحمات پرسنل گروه تشکر و قدردانی کرد. در ادامه علی رحیم پور مدیرعامل گروه به سخنرانی پرداخت و ضمن تشکر و قدردانی از پرسنل گروه هتلهای هما، مطالبی در خصوص تخصیص بودجه به منظور بازخرید پیش از موعد پرسنل و بازسازی هتل هما بندر عباس عنوان داشت. وی همچنین در مورد واگذاری سهام ترجیهی هتلهای هما به پرسنل گروه بعد از سال 1390 نکاتی را اعلام کرد. وی خاطر نشان کرد، احترام به مهمانان هتل، یکی از مهمترین وظایف پرسنل بوده و کلیه پرسنل موظف به تکریم میهمانان و برآورده سازی انتظارات آنان هستند. رحیم پور در پایان اعلام کرد پرسنل بازنشسته گروه هتلهای هما می توانند تا 6 ماه پس از بازنشستگی به همراه اعضای خانواده و به صورت رایگان از یکی از هتلهای گروه استفاده کنند. مراسم گرامیداشت روز کارگر با اجرای زنده موسیقی ادامه یافت و در پایان مراسم هدایائی به رسم یادبود به کارگران نمونه هتل هما تهران، پرسنل ستاد مرکزی و مرکز آموزش گروه اهدا شد.


تفاهم نامه همکاری هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی و گروه هتل های اَکور فرانسه امضا شد
1394/12/22

مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مابین هلدینگ گردشگری سازمان تأمین اجتماعی(هگتا) وگروه هتل سازی اَکورفرانسه عصر روز گذشته به منظور انتقال فناوری هتل سازی و هتلداری برگزار شد. دکتر ابراهیمبای سلامی، مدیرعامل هلدینگ گردشگری تأمین و کریستف لاندس، مدیربخش خاورمیانه اَکور این تفاهم نامه را در محل هتل همای تهران امضا کردند . این تفاهم نامه که پس از چند دوره گفتگو و تبادل نظر منعقد شد همکاری های دراز مدت در توسعه استانداردهای هتل، معرفی هتل¬های هما به مراکز بازاریابی توریسم در سطح جهان، آموزش و توسعه مدیریت نیروی انسانی را شامل می شود. ابراهیمبای سلامی در مراسم امضای این تفاهم نامه که با حضور جمعی از فعالان گردشگری و صنعت هتلداری برگزار شد طی سخنانی با اشاره به برنامه های هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی در توسعه گردشگری ایران گفت: این هلدینگ بزرگترین شرکت گردشگری کشور است و با توجه به مسئولیتش در فراهم آوردن زمینه جهش صنعت گردشگری همکاری با بزرگان و پیشگامان صنعت گردشگری در عرصه جهانی را به عنوان اولویت مورد توجه قرار داده است. کریستف لاندس نیز در این مراسم هلدینگ گردشگری تأمین را مجموعه ای توانمند و بزرگ توصیف کرد که برنامه های آن بر تمام صنعت گردشگری تأثیر گذار است. اَکور یکی از برندهای هتل سازی و هتلداری جهان است که با مالکیت نزدیک به چهار هزار هتل و 480 هزار اتاق در 92 کشور در صنعت توریسم نقشی پیشرو و تعیین کننده دارد. سباستین بازن رئیس فرانسوی گروه اَکور در ماه های اخیر در بازدید از ایران دیدارهایی با مسئولان گردشگری از جمله سازمان تأمین اجتماعی به عنوان مالک هتل های هما داشته است.


یادواره شهدای سازمان تامین اجتماعی در هتل هما
1394/12/22

مراسم «یادواره شهدای سازمان تامین اجتماعی »بیست و دوم اسفندماه در هتل هما تهران برگزار شد. در این یادواره که با حضوردکترربیعی، وزیر تعاون ،کارو رفاه اجتماعی وحجت الاسلام والمسلمین شهیدی، رییس بنیاد شهید و امورایثارگران، حجت الاسلام والمسلمین ابو ترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و دکتر نوربخش ، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برگزار شد از خانواده شهدای سازمان تامین اجتماعی قدردانی وتقدیربه عمل آمد . دراین مراسم نوربخش سخنانی درخصوص دوران دفع مقدس و ایثارگری های شهدای گمنام ایراد کرد.


گزارش تصویری مراسم شب یلدا در هتل هما تهران
1394/10/01

مراسم سنتی طولانی ترین شب سال در هتل هما تهران برگزار شد. این مراسم با استقبال بی نظیر همشهریان تهرانی از ساعت 19:30 روز دوشنبه 30 آذرماه در سالن مجلل زمرد هتل هما تهران برگزار شد.


گزارش تصویری 1 - اجلاس GECF - هتل همای تهران
1394/09/04


حضور غول های گازی جهان در هتل همای تهران
1394/09/01

هفدهمين نشست کشور هاي صادر کنند ه گاز (اوپک گازي) از امروز به رياست ايران در هتل هماي تهران آغاز به کار کرده است. در اين نشست سه روزه مهمترين تصميمات درباره آينده اين سازمان مهم اقتصادي گرفته خواهد شد. بیژن زنگنه وزیر نفت، ظهر امروز و در حاشیه برگزاری نشست وزارتی مجمع کشورهای صادرکننده گاز که با حضور وزرای انرژی کشورها در محل هتل هما در تهران در حال برگزاری است گفت: اجلاس وزارتی با هدف تهیه اسناد برای ارائه به جلسه سران کشورها که روز دوشنبه در تهران برگزار می شود، برپا شده است. در حال حاضر مجمع جهاني گاز داراي ١٨عضو اصلي و ناظر دارد که کشورهاي ايران، روسيه، قطر، الجزاير، بوليوي، مصر، گينه استوايي، ليبي، نيجريه، ترينيداد و توباگو، ونزوئلا، پرو و امارات از اعضاي اصلي مجمع هستند و کشورهاي هلند، قزاقستان، عراق، نروژ و عمان نيز به عنوان عضو ناظر در مجمع کشورهاي صادرکننده گاز در اين مجمع حضور خواهند داشت. کشورهاي عضو مجمع صادرکنندگان گاز، ٤٢ درصد از توليد گاز جهان، ٦٧ درصد از ذخاير گازي جهان، ٣٨ درصد از انتقال گاز با خط لوله و ٨٥ درصد از تجارت گازطبيعي مايع شده (ال ان جي) را در اختيار دارند.


هما هتل آپارتمان به مجموعه اقامتی خود می افزاید
1394/06/15

جلسه مشترک مدیران طرح توسعه، اجرایی، آموزشی و فنی گروه اسکوت با مدیران ارشد هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی ( هگتا ) و گروه هتلهای هما صبح روز چهارشنبه در سالن هما کلاس هتل هما تهران برگزار گردید. گروه اسکوت که یکی از بزرگترین برند های بین المللی سرویس هتل آپارتمان با بیش از 41000 واحد عملیاتی بالغ بر 91 شهر در 29 کشور فعالیت دارد. آقای هافید میرابتی مدیر کل توسعه گروه اسکوت پس از ارائه اجمالی از توانایی این گروه پیشنهاد همکاری خود را در راستای باز سازی، تغیرات کاربری مراکز اقامتی که قابلیت تبدیل شدن به سرویس و یا هتل آپارتمان را دارند نیز آموزش بخش اقامتی را ارائه نمودند. در این جلسه آقای دکتر رحیم پور مدیر عامل گروه هتلهای هما از تمایل گروه هتل های هما از همکاری در سه بخش مورد نظر با گروه و اسکوت ترکیب هتل و هتل آپارتمان در هتل هما مشهد 2، نیز طرح توسعه هتل هما مشهد 1 و استفاده از تجارب گروه اسکوت در احداث برج دوم هتل هما تهران به عنوان اولین هتل سبز ایران خبر داد. در ادامه آقای دکتر ابراهیم بای سلامی مدیر عامل هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی ( هگتا ) با ذکر ضروریات و نیاز کشور به اقدامات سریع در جهت جبران کمبود تعداد مراکز اقامتی در شهر های شمالی کشور همچنین شهر های اصفهان ، شیراز ، مشهد که با ورود رو به رشد گردشگر خارجی نیز همراه شده است ، از آمادگی این هلدینگ جهت مشارکت با گروه اسکوت دردیگر مراکز مرتبط اقامتی زیر مجموعه هگتا نیز ابراز تمایل کرد. در ادامه آغاز همکاری مرکز آموزش هما با مرکز آموزش گروه هتلهای هما اسکوت جهت دوره های بین المللی و کار گاهی در ایران، دبی و سنگاپور مورد تایید طرفین قرار گرفت و با نهایی کردن تفاهم نامه فی مابین هگتا و گروه اسکوت گروه هتل های هما همکاری و مشارکت خود را در خصوص استاندارد و نمونه سازی با گروه اسکوت آغاز خواهد نمود.


بازارشناسی، بازار یابی و بازارداری از ارکان کار هتلداری
1394/03/06

مدیرعامل گروه هتل های هما بازارشناسی، بازاریابی و بازارداری را از مهمترین فعالیت های مرکز آموزش، اداره کل بازاریابی و تبلیغات و مدیریت روابط عمومی دانست و بر حفظ مشتری بر اساس شناسایی نقاط قوت و ضعف مجموعه برای ایجاد رضایتمندی میهمانان تاکید کرد. دکتر علی رحیم¬پور که در دومین گردهمایی مسولان روابط عمومی گروه هتل¬های هما و مراکز تابعه روز سوم و چهارم خرداد ماه سال جاری در هتل همای تهران برگزار شد، سخنرانی می¬کرد بر تعریف رخدادهای مرتبط با فعالیت هتل¬ها تاکید کرد. اطلاع از علایق و سلایق مشتریان، ایجاد ارتباط با وزارتخانه ها و مراکز برای ارائه خدمات هتل به آنها، تدوین تقویم سالانه فعالیت¬های ادارت و شرکت¬ها در استان ها، شرکت در نمایشگاه¬های مرتبط با هتلداری، شناسایی نیازهای تبلیغاتی از دید رحیم¬پور از مهمترین وظایف مسولان روابط عمومی و بازاریابی است. مدیرعامل گروه هتل¬های هما گفت: برای تثبیت حوزه روابط عمومی و بازاریابی باید بیشتر تلاش کنیم و این هدف نیز با آگاه سازی، اطلاع¬رسانی و آموزش امکانپذیر است.


گردشگری نوین و توسعه اقتصادی در هتل هما بررسی شد
1394/02/29

همایش بین المللی گردشگری نوین و توسعه اقتصادی با تاکید بر گردشگری، علم و هنر، اقتصاد و توسعه و گردشگری حلال از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار در سالن همایش¬های هتل همای تهران آغاز برگزار شد. در این همایش از میان مقالات رسیده 63 مقاله از سوی کمیته علمی همایش برای سخنرانی انتخاب و ارائه شد . براساس اعلام دبیر علمی همایش این مقالات با معیارهای باروری مقالات، ایده های نو و جدید، اصالت مقالات، روش شناسی جدید و ساختار مناسب، انتخاب شدند. این همایش با محورهای مدیریت جهادی، راهبرد ملی و توسعه گردشگری، گردشگری علمی و توسعه اقتصادی، گردشگری علمی و نگرش‌های نو در گردشگری، گردشگری فرهنگی و مذهبی در ایران، گردشگری درمانی و سلامت در ایران، گردشگری آموزشی و پژوهشی در ایران، هتلداری، گردشگری و توسعه اقتصادی، هتلداری نوین، آموزش هتلداری، توسعه اقتصادی، قابلیت‌های گردشگری در ایران و توسعه اقتصادی، زیرساخت‌های گردشگری در ایران و توسعه گردشگری، گردشگری اسلامی، ایرانی و مشترکات بین‌المللی، کیش، قطب گردشگری و تجارت در خلیج فارس، کیش، مدل علمی و توسعه گردشگری، کیش و گردشگری ورزشی، کیش، ارتباطات بین‌المللی و توسعه گردشگری، کیش، بهشت خانواده‌ها و گردشگری جنگ و دفاع، حفظ هویت ملی و دینی و با مشارکت اصلی واحد گرمسار برگزار شد. برگزاری کرسی‌های نظریه پردازی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی و برگزاری تورهای گردشگری از برنامه های جنبی همایش است. در برگزاری همایش بین المللی گردشگری نوین و توسعه اقتصادی با مشارکت جمعی از دانشگاه ها، سازمانها و نهادهای کشور مشارکت داشتند.


پنجمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری¬های اقتصادی ایران و گرجستان در هتل هما
1394/02/29

نخستین روز از پنجمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری¬های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و گرجستان با حضور دکتر سید تقی حسینی قائم مقام وزیر تعاون در امور بین الملل ، کار و اموراجتماعی جمهوری اسلامی ایران و گیورگی کویریکا شویلی معاون اول نخست وزیر و وزیر اقتصاد و توسعه پایدار گرجستان 28 اردیبهشت ماه سال¬جاری در هتل هما تهران برگزار شد. در این نشست اعضا برای ارتقای همکاری های اقتصادی فی مابین، برنامه های گسترده ای را در کمیته انرژی صنعت و تجارت، کمیته همکاری های علمی، فرهنگی، آموزشی و گردشگری و کمیته بانکی، گمرکی و سرمایه گذاری مطرح و بررسی کردند که در قالب یادداشت تفاهم همکاری به امضا خواهد رسید. امروز (بیست و نهم اردیبهشت ماه) نیز قرار است این تفاهم نامه به امضاء طرفین برسد.


برگزاری مراسم گرامیداشت دهه فجر در هتل هما تهران
1393/11/19

مراسم گرامیداشت سی و ششمین بهار انقلاب در روز شنبه مورخ 18 بهمن ماه سال جاری درسالن زمرد هتل هما تهران با حضور مدیرعامل گروه ، جمعی از مدیران کل ستادی، مدیرکل و پرسنل هتل هما تهران و کارکنان اداره مرکزی برگزار گردید . در این مراسم کارکنان گروه هتل هما سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند و در این برنامه توفیقی مدیرکل هتل هما تهران ضمن خوشامدگویی به حاضرین ، فرارسیدن یوم الله 22 بهمن را تبریک گفت . همچنین علی رحیم پور مدیر عامل گروه هتلهای هما با یادآوری ایثار وفداکاریهای شهدای انقلاب اسلامی بر روح بنیانگذار و معمار انقلاب اسلامی درود فرستاد. وی در قسمت دیگری از سخنان خود در خصوص افزایش سطح اشتغال هتلها ، افزایش درآمد و طرح های توسعه گروه هتلهای هما سخنانی ایراد نمود . در پایان این مراسم لوح تقدیر و هدایائی به رسم یادبود از خانواده های معزز شهدا و ایثار گران تقدیر بعمل آمد و همچنین جوایزی به منتخبین مسابقات ویژه دهه مبارک فجر اهدا گردید.


هتل هما تهران میزبان گردهمائی فولاد سازان دولتی و بخش خصوص
1393/11/01

گردهمائی فولاد سازان دولتی و بخش خصوص در هتل هما تهران برگزار گردید. این همایش روز دوشنبه 29 دی ماه سال 1393 در سالن مروارید هتل هما تهران و با حضور 100 نفر از مدیران کارخانجات فولاد ایران برگزار شد. در این همایش مدعوین به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مهم صنعت فولاد از جمله دامپینگ پرداختند . شایان ذکر است در این گردهمائی مدیرعاملان شرکتهائی چون فولاد مبارکه، فولاد خوزستان، فولاد خراسان، ذوب آهن و سایر فولادسازان بخش خصوصی حضور داشتند.


هتل هما تهران میزبان آئین گرامیداشت شصتمین سالگرد تأسیس انتشارات علمی و فرهنگی
1393/10/29

آئین گرامیداشت شصتمین سالگرد تأسیس انتشارات علمی و فرهنگی با حضور جمعی از مسدئولین، فعالان فرهنگی، نویسندگان، شعرا و مترجمان روز جمعه 26 دی ماه 1393 هتل هما تهران برگزار شد. در این نشست که با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، دکتر رحیم پور مدیرعامل گروه هتلهای هما در سالن زمرد هتل هما تهران برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر حجتی، دکتر الهی قمشه ای، سید علی موسوی گرمارودی، احمد سمیعی گیلانی، حسین نسترن¬پور، دکتر بهاءالدین خرمشاهی، عزت اله فولادوند، هادی عالم زاده، سیروس پرهام، سروش صحت و ... حضور داشتند. در حاشیه این نشست از سه کتاب برگزیده انتشارات علمی و فرهنگی رونمائی شد و لوح یادبود شصت سالگی انتشارات علمی و فرهنگی به امضاء دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و جمعی از دست اندرکاران انتشارات علمی و فرهنگی رسید.


نشست صمیمانه مدیر عامل گروه هتلهای هما با مدیران میانی و ستادی گروه در هتل همای تهران
1393/10/16

به گزارش روابط عمومی ، هتل هما تهران عصر دوشنبه 15 دی ماه تا دیرگاه شب میزبان مدیر عامل گروه هتلهای هما در جلسه با مدیران هتل و مدیران کل ستادی بود. در این نشست که بدنبال سلسه جلسات مدیرعامل گروه با پرسنل هتلهای تابعه و مدیران ستادی در تالار آئینه هتل برگزار شد هر کدام از مدیران و سرپرستان بخشهای مختلف هتل به بیان گزارشات ، مسائل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند . توفیقی مدیرکل هتل هما تهران ضمن ابراز خشنودی از برگزاری چنین جلساتی در بخشی از گزارش خود تشکیل این جلسه را اقدام مثبتی در پیشبرد کارها و گام موثری در جهت رفع مشکلات هتل دانستند که دستاورد آن بدون شک به ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده توسط هتل می انجامد. وی عملکرد سال جاری هتل را نسبت به سالهای گذشته بسیار موفقیت آمیز دانسته و این همه را مدیون تلاش همه کارکنان هتل و حمایت کامل میریت " گروه هتلهای هما " عنوان کرد. وی در اهمیت جایگاه و نقش پرسنل هتل در پیشبرد کارها گفت: با اینکه همه چیز نسبت به سال گذشته گرانترشده ولی با تلاش برنامه ریزی شده کارکنان هتل هزینه های تمام شده اقلام مصرفی نسبت به پارسال کاهش داشته است که موجب افزایش سود هتل نسبت به زمان مشابه در سال گذشته بوده است. در ادامه مدیر عامل " گروه هتلهای هما " با بیان اینکه گردشگری انسان محور، تقاضا محور ومشتری محور است ، مدیریت منابع انسانی را در صنعت هتلداری از اصلی ترین فعالیتهای بخش دانسته که منجر به بالا بردن سطح کیفیت خدمات خواهد شد. وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر احترام و قدردانی از زحمات پرسنل تاکید کرد که احترام به مشتریان در قدم اول از احترام به خود و احساس ارزشمندی پرسنل سرچشمه می گیرد. در ادامه مدیران قسمتهای مختلف هتل مسائل مربوط به حوزه کاری خود را با مدیرعامل و سایر مدیران کل ستادی مطرح کردند تا نسبت به حل آنها اقدام شود.


نشست مدیرعامل گروه هتلهای هما با پرسنل هتل هما تهران
1393/10/13

علی رحیم پور، مدیرعامل گروه هتلهای هما ضمن بازدید از هتل هما تهران با پرسنل این هتل دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که روز دوشنبه 8/10/93 با هدف رسیدگی و حل مشکلات پرسنل در تالار آئینه هتل هما تهران برگزار گردید، تعدادی از پرسنل هتل بصورت خصوصی با مدیرعامل گروه هتلهای هما دیدار کرده و به بیان مشکلات، نظرات و پیشنهادات خود پرداختند. این دیدارها با هدف توجه به منابع انسانی به عنوان یکی از اصلیترین ارکان سازمان در ارتقاء کیفی خدمات به میهمانان صورت پذیرفته است. این نشست ساعت 10 صبح دوشنبه آغاز گردید و تا ساعت 12:30 ادامه داشت


هتل هما تهران میزبان نشست مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی
1393/04/08

همایش مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی از تاریخ 3 لغایت 5 تیرماه سال 1393 در هتل هما تهران برگزار گردید. در این نشست سه روزه که با هدف وحدت رویه و هم افزائی در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی در سالن های زمرد و مروارید هتل هما تهران برگزار شد آقایان دکتر ربیعی وزیر تعاون و دکتر نوربخش ریاست سازمان تأمبن اجتماعی حضور داشتند.


بزرگداشت ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در گروه هتلهای هما
1393/03/13

گروه هتلهای هما فرا رسیدن بیست و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره ) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تسلیت و تعزیت عرض نموده و بمنظور تکریم و اسکان و پذیرایی از مقامات و مهمانان عالی¬رتبه و اندیشمندان دینی و خارجی شرکت کننده در این مراسم از تاریخ 13 الی 15 خرداد 93 از طریق کمیته پشتیبانی و تشریفات مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) آمادگی هتل هما تهران را جهت در اختیار قراردادن امکانات اقامتی و پذیرایی اعلام نموده است .


آغاز جشنواره بین المللی آموزش طبخ غذاهای دریائی و شرقی در هتل هما تهران
1393/03/05

جشنواره بین المللی آموزش طبخ غذاهای دریائی و شرقی روز شنبه سوم خردادماه 93 در هتل هما تهران آغاز به کار نمود. این دوره آموزشی در سه مقطع سرآشپزهای هتل، سرآشپزهای رستوران و هنرجویان آزاد با تدریس مدرس و سرآشپز مشهور مالائی و به همت گروه هتلهای هما در آشپزخانه مجهز رستوران هما کلاس برگزار گردید . این جشنوارده در سه دوره دو روزه برگزار می گردد و تا تاریخ هشتم خردادماه 93 ادامه خواهد یافت و در پایان هر دوره به هنرجویان مدرک پایان دروه مرکز آموزش گروه هتلهای هما و مدرک بین المللی دانشگاه HELP مالزی اعطا می شود . همچنین بوفه نهار و شام غذاهای طبخ شده این جشنواره طی برگزاری دوره در رستوران هما کلاس واقع در طبقه شانزدهم هتل هما تهران برپا خواهد بود .

 


برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در هتل هما تهران
1393/02/10

مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر روز چهارشنبه مورخ 10 اردیبهشت 93 با حضور مدیر عامل، اعضای هیأت مدیره، مشاورین، مدیران کل اداره مرکزی ، مدیرکل، مدیران و سرپرستان هتل هما تهران و جمعی از پرسنل گروه هتلهای هما در سالن مروارید هتل هما تهران برگزار گردید . این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد و پس از پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای توفیقی مدیرکل هتل هما تهران ضمن خوش¬آمدگوئی به حاضرین، روز ملی خلیج همیشه فارس و روز جهانی کار و کارگر را به کارگران شریف هتل هما تهران تبریک گفت. در ادامه برخی از کارکنان هتل نقطه نظرات و مشکلات خویش را مطرح و با توجه به اهمیت نشست روز جهانی کار و کارگر از مدیرعامل گروه تشکر نمودند سپس جناب آقای دکتر رحیم پور مدیرعامل گروه هتلهای هما به ایراد سخنرانی پرداخته و ضمن تبریک این ایام خجسته با بیان مشکلات موجود در گروه هتلهای هما، راهکارهائی جهت بهینه سازی خدمات و همچنین بالا بردن راندمان کاری گروه هتلهای هما ارائه نمودند. ایشان در ادامه رضایت میهمانان را امری مهم دانسته و خاطرنشان کردند باید نگاه ویژه ای به امر آموزش پرسنل داشت تا با بالا بردن سطح دانش و توانمندی پرسنل، ضمن افزایش رضایتمندی میهمانان، ضریب اشغال هتل نیز افزایش یابد.


نشست مشترک تامین اجتماعی با روسا و نمایندگان انجمنهای علمی و تخصصی پزشکی کشور
1393/02/06

روز پنجشنبه مورخ 5 اردیبهشت 93 هتل هما تهران میزبان نشست مشترک سازمان تامین اجتماعی با روسا و نمایندگان انجمنهای علمی و تخصصی پزشکی کشور بود . این گردهمائی با حضور 200 نفر شرکت کننده از اقصی نقاط کشور و در سالن زمرد هتل هما تهران، به منظور طرح پیشنهاد و انتقاد از عملکرد سازمان بیمه تامین اجتماعی در نظام سلامت برگزار گردید. در همایش انجمنهای علمی و تخصصی پزشکی کشور، جناب آقای دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جناب آقای دکتر نوربخش مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی و جمعی از نمایندگان انجمن های علمی تخصصی در حوزه های مختلف پزشکی حضور داشتند و در جریان این نشست به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های تخصصی خود در خصوص عملکرد سازمان تأمین اجتماعی پرداختند


نشست هم اندیشی و تعامل گروه هتلهای هما، جامعه تورگردانان ایران و آژانسهای خدمات مسافرتی فعال
1393/01/27

نخستین جلسه هم اندیشی و تعامل ما بین گروه هتلهای هما، جامعه تورگردانان ایران و تعدادی از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری فعال روز سه شنبه مورخ 26 فروردین ماه 93 در هتل هما تهران برگزار گردید. این جلسه با حضور مدیرعامل، اعضا هیأت مدیره، مشاورین، مدیران کل بازاریابی و فروش و هتل هما تهران، و از طرف دیگر رئیس و اعضاء هیأت مدیره جامعه تور گردانان ایران، مدیران عامل دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری کاروان صحرا، پردیسان گشت، یاسمین پارسه، والا پارسیان گشت، ارفع، آیتو (آزادی) و معاونت گردشگری شرکت خدمات مسافرتی ارگ جدید در محل سالن معراج هتل هما تهران برگزار گردید. در این نشست ابتدا جناب آقای دکتر رحیم پور مدیرعامل گروه هتلهای هما ضمن خوش آمد گوئی به اهمیت تعامل، ارتباط، همکاری مستمر اشاره داشته و مقرر شد بر اساس خلاء موجود در آموزش صنعت هتلداری برنامه ریزی منسجمی انجام پذیرفته و از پتانسیلهای دو طرف استفاده گردد، ضمناً با توجه به وجود گردشگران خارجی، ارتقاء سطح خدمات، برنامه ریزی و استفاده بهینه از امکانات هتلهای تابعه گروه نیز سرلوحه فعالیتهای جامعه تورگردانان ایران قرار گیرد. در ادامه گفتگو مقرر گردید جامعه تورگردانان ایران، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ضمن بررسی امکانات گروه هتلهای هما، درخواستها، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نموده تا پس از بررسی، توافقات لازم جهت همکاری و مشارکت فعال طرفین در امر جذب گردشگر، ارتقاء سطح خدمات و استفاده بهینه از امکانات دو طرف فراهم آید. در خاتمه نیز هدایائی از سوی گروه هتلهای هما به رسم یادبود به مدعوین اهدا گردید.


تعامل گروه هتلهای هما و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران در هتل هما تهران
1393/01/25

نخستین جلسه تبادل نظر فی ما بین گروه هتلهای هما و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران در روز دوشنبه مورخ 25 فروردین ماه 1393 در هتل هما تهران برگزار گردید. نخستین جلسه تبادل نظر با حضور مدیرعامل، اعضا هیأت مدیره، مدیران کل بازاریابی و فروش و هتل هما تهران و از طرف انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران رئیس و اعضا هیأت مدیره انجمن در محل سالن معراج هتل هما تهران برگزار گردید. در این نشست ابتدا جناب آقای دکتر رحیم پور مدیرعامل گروه هتلهای هما ضمن خوش آمد گوئی به اهمیت ارتباط و همکاری نزدیک ما بین دفاتر خدمات مسافرتی و هتلهای کشور اشاره داشته و برای بهبود وضعیت موجود و افزایش میزان جذب گردشگر به هتلهای تابعه گروه از طریق دفاتر خدمات مسافرتی راهکار ارائه نمودند. در ادامه گفتگو مقرر گردید انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران ضمن بازدید از امکانات هتل، پیشنهادات اجرائی خود را مطرح و پس بررسی موضوع و تنظیم راهکارهای اجرائی، شرایط همکاری و مشارکت فعال دو طرف در امر ارتقاء سطح خدمات و استفاده بهینه از امکانات فراهم آید. در خاتمه هدایائی از طرف گروه هتلهای هما به رسم یادبود به اعضا هیأت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی اهدا گردید.


مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید هتل هما تهران انجام پذیرفت
1393/01/23

روز سه شنبه مورخ 19 فروردین ماه سال 1393 پس از تودیع جناب آقای فریدون موافق ، جناب آقای ایرج توفیقی با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید هتل هما تهران منصوب گردید . به همین منظور مراسمی با حضور آقایان دکتر رحیم پور مدیر عامل گروه هتلهای هما ، دکتر فهری ریاست هیأت مدیره ، ، مهندس زارعی عضو هیأت مدیره ، مشاوران و مدیران کل اداره مرکزی و نیز مدیران و سرپرستان واحدهای تابعه هتل هما تهران در محل تالار آئینه هتل برگزار گردید . در این مراسم مدیر عامل گروه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای فریدون موافق در مدت تصدی مدیریت هتل هما تهران و اهداء لوح یادبود به ایشان , طی حکمی آقای ایرج توفیقی را به سمت سرپرستی هتل هما تهران منصوب نمودند .


حضور گروه هتلهاي هما در راهپيمائي 22 بهمن سال 1392
1392/11/27

در يوم الله 22 بهمن سال 1392 گروه هتلهاي هما همچون سنوات گذشته ، با حضور در جمع پرشور راهپيمايان ، ضمن تجديد ميثاق با آرمانهاي امام راحل از مردم پرشور و هميشه در صحنه پذيرائي نمود . در اين روز گروه هتلهاي هما با برپائي غرفه اي در مسير راهپيمائي حماسي يوم الله 22 بهمن 1392 در تهران از راهپيمايان پر شور حاضر در اين حماسه ملي استقبال نمود. همچنين دكتر نوربخش مديرعامل سازمان تامين اجتماعي ، مهندس برزين مديرعامل گروه هتلهاي هما و جمعي از مسئولين ضمن بازديد از غرفه گروه هتلهاي هما از پرسنل حاضر در غرفه تقدير نمودند .


گرامیداشت ولادت فاطمه زهرا (س) ، روز مادر و روز زن ، روز ملی خلیج فارس و روز جهانی کارگر در هتل هما
1392/02/15

روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه سال 1392 ، مراسم گرامیداشت ولادت فاطمه زهرا (س) ، روز مادر و روز زن ، روز ملی خلیج فارس و روز جهانی کارگر ، با حضور مهندس برزین مدیرعامل گروه هتلهای هما ، مشاورین ، مدیران کل و همکاران اداره مرکزی ، مدیران ، سرپرستان و پرسنل هتل هما تهران در سالن زمرد هتل هما تهران برگزار گردید . این مراسم در ساعت 14:30 با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و اجرای سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و در ابتدای مراسم ، موافق ، مدیر کل هتل هما تهران ضمن خوشآمد گوئی به حضار ، ولادت فاطمه زهرا (س) ، روز مادر و روز زن و روز جهانی کارگر را تبریک گفت . پس از آن مهندس برزین مدیرعامل گروه هتلهای هما به ایراد سخنانی در وصف حضرت فاطمه زهرا (س) پرداخت . ایشان ضمن تبریک این ایام ، با عنوان مطالبی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری پیش رو ، ابراز امیدواری کردند ملت ایران با حضور پرشور خود حماسه ای دیگر را در این روز خلق کنند . این مراسم با اجرای زنده موسیقی ادامه یافت و پس از اعلام اسامی کارگران نمونه در ساعت 15:30 خاتمه یافت . همچنین به مناسبت روز زن و روز کارگر یک دوره جشنواره غذائی با حضور پرسنل خانم هتل هما تهران در محل هتل برگزار گردید که کلیه بانوان شرکت کننده در این مراسم به عنوان برندگان جشنواره غذائی هتل هما تهران معرفی شدند .


پذیرایی از مهمانان اجلاس غیرمتعهدها در هتل هما تهران
1391/06/15

روز چهارشنبه 15 شهریور ماه، جمعی از مدیران بخش‏های مختلف هتل هما تهران به همراه مسعود خداوردی سرپرست هتل، در دفتر مرکزی ضمن دیدار با محمدحسین برزین مدیر عامل گروه هتل‏های هما، گزارشی از عملکرد خویش در طول برگزاری نشست سران کشورهای عضور جنبش عدم تعهد ارائه دادند. در این جلسه سید مجتبی حسینی سرپرست روابط عمومی و امور بین‏الملل، ضمن تشریح موقعیت ویژه هتل هما تهران در چرخه پذیرایی از مهمانان این نشست مهم جهانی، از حاضران خواست به صورت خلاصه گزارشی از دوازده روز کار فشرده خویش در هتل هما تهران ارائه دهند. سپس مدیر عامل گروه پس از شنیدن نقطه نظرات ایشان، توفیق کارکنان زحمتکش هتل در میزبانی از این مهمانان ویژه را موهبتی الهی دانست و اظهار داشت: وقتی انسان خالصانه کمر همت به کاری ببندند و هدفش این باشد که کارش به نحو احسن پیش برود، خداوند در هر شرایطی یاری گر وی خواهد بود. محمدحسین برزین ضمن تشکر از زحمات مدیران و کارکنان بخش‏های مختلف هتل ادامه داد: البته به جا بود خود من خدمت شما برسم و از تلاش ارزنده‏تان سپاسگزاری کنم که شما پیش‏دستی کردید. به هر حال سلام و تشکر بنده را به همه همکاران‏تان برسانید به این امید که به زودی بتوانم حضوراً از همه تلاشگران زحمتکش هتل تقدیر و تشکر بکنم. مسعود خداوردی سرپرست هتل نیز از رضایت کامل نهاد ریاست جمهوری از خدمات هتل به مهمانان عالیقدر خبر داد وی حتی از تشکر شخصی چند تن از سران کشورهای آفریقایی یاد کرد که با لبخند و رضایت وارد هتل شدند و پس از پایان اجلاس با روی گشاده تر به کشورشان بازگشتند. وی یادآوری کرد: اگر چه ما یک ماه پیشتر از این، خود را برای خدمت‏رسانی آماده کرده بودیم ولی به هر حال احتمال بروز برخی کاستی‏ها وجود داشت که خوشبختانه هتل هما تهران سرافراز از این آزمون بزرگ بیرون آمد.


موفقیت هتل هما تهران در اخذ 4 گواهینامه استاندارد بین المللی
1389/04/02

هتل هما تهران، یکی از بهترین هتل های پنج ستاره ایران، موفق به اخذ 4 گواهینامه استاندارد بین المللی زیر گردید

ISO9001:2008, ISO22000:2005, HACCP, GMP

اطلاعات بیشتر و نظر مدیرعامل

bjbj
bjbj
Yvan Arpa even muses on the fact that it is difficult rolex replica to get traditional mechanical watches in Switzerland, suggesting that, perhaps, using smartwatch movements (hardware) might be a possible solution for rolex replica smaller, more creative (and flexible) Swiss watch makers. This gold and diamond laden concept is as much a "what if" as it is a "we await the first order." Talk rolex replica sale about making people feel like their gold Apple Watch Edition pieces aren't as exclusive any longer. Another important implication of something such as this, goes back to the notion that Apple and other smartwatch companies are keen to enter the luxury and rolex replica sale fashion worlds as much as possible. A huge concern of rolex replica sale Apple, is to offer enough Apple Watch variety, so that people don't feel as though replica watches sale they are all wearing similar items.