دسته بندی خبرها

دسته بندی خبرها

 باشگاه مشتریان وفادار
گردهمایی بزرگ خوشنویسان برتر جهان اسلام

گردهمایی بزرگ خوشنویسان برتر جهان اسلام ;

بمناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و با حضور مسئولین کشوری، استانی و چهره های ماندگار هنر خوشنویسی گردهمایی بزرگ خوشنویسان برتر جهان اسلام در هتل هما خیام مشهد برگزار شد .در این مراسم مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران و حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران، معاون وزیر ارشادف مدیر کل ارشاد خراسان، معاونین و فرماندار مشهد، مدیر کل صدا و سیما، رییس و اعضای شورای شهر مشهد، چهره های ماندگار خوشنویسی استاد صمدی، کابلی و دیگر اساتید و همچنین اعضای شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران حضور داشتند .این مراسم از سوی موسسه فرهنگی میراث یاس یاسین به مدیریت آقایان صالحی و الهیان و همکاری انجمن خوشنویسان ایران و انجمن خوشنویسان مشهد برگزار شد و در پایان ضمن تقدیر از تلاشگران فرهنگ فاطمی از آثار خوشنویسی مرتبط با حضرت زهرا (س) که درنمایشگاهی به همین منظور ترتیب داده شده بود بازدید بعمل آمد.
;

رونمایی از فراخوان دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه وکاریکاتور جامعه ایمن

رونمایی از فراخوان دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه وکاریکاتور جامعه ایمن;

این جشنواره با رویکرد شناخت و نقد مسائل مرتبط با جامعه ایمن و روشهای نوین ایمن سازی با حضور امیر عزیزی رئیس شبکه آسیایی جامعه ایمن و تقی زاده خامسی شهردار مشهد در سالن فیروزه هتل هما خیام رسما آغاز به کار کرد . جشنواره جهانی جامعه ایمن ، نخستین جشنواره مستقلی است که با هدف شناخت و نقد ، ارائه راهکار و گسترش فرهنگ ایمنی جامعه ایمن در ایران آغاز به کار کرد. ایمنی وحفظ سلامت مهمترین هدف تشکیل جامعه ایمن است که اولین بار درسال 1989 در اجلاسی در سوئد به رسمیت شناخته شد تاکنون 300 منطقه در دنیا به شبکه جهانی ایمن پیوسته اند و شهر کاشمر نیز نخستین شهر خراسان رضوی بود که شاخص های جامعه ایمن را کسب کرد.

رونمایی از پوستر و تمبر دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه وکاریکاتور جامعه ایمن نیز در کنار پخش برنامه های بازدید از نمایشگاه کاریکاتور و بازدید فیلمهای کوتاه این جشنواره از دیگر برنامه های این مراسم بود. 

دراین مراسم بهروز افخمی و نرگس آبیار از هنرمندان کشور وجمعی از هنرمندان وپیشکسوتان استان حضور داشتند. 

;

>