دسته بندی خبرها

دسته بندی خبرها

 باشگاه مشتریان وفادار
نشست صمیمی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین و مدیران کل گروه هتل‌های هما برگزار شد

نشست صمیمی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین و مدیران کل گروه هتل‌های هما برگزار شد;

نشست صمیمی علی دستجردی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی (هگتا) و مدیران کل ستادی و هتل‌های تابعه گروه هتل‌های هما در سالن نگین هتل هما تهران برگزار شد.

در این جلسه که با حضور دستجردی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین، خیامیان مدیرعامل گروه هتل‌های هما و مدیران کل گروه برگزار شد، پس از معرفی مدیران کل گروه، مدیرعامل هگتا ضمن معرفی خود به تبیین برنامه‌ها و انتظارات از گروه هتل‌های هما پرداخت.

دستجردی از هما به عنوان نام آشناترین برند هلدینگ گردشگری تامین نام برد و گفت هما تنها گروه هتلداری کشور است که از یک ظرفیت یک‌پارچه 5 ستاره برخوردار است و بهترین انتخاب مخاطبان هتل‌های 5 ستاره می‌باشد.

وی گفت باید با استفاده از فرصت‌های فروش، انضباط هزینه‌ها، کاهش تصدی‌گری و تعریف ضریب اشغال ثابت به درآمد پایدار برسیم. دستجردی با اشاره به لزوم توجه به بازاریابی و فروش و تعریف بسته‌های ویژه فروش گفت خدمات هتل‌ها تنها مختص مهمانان یک شهر نیست و باید با برنامه‌ریزی صحیح، بسته‌های ویژه خدمات برای ساکنین شهر نیز تعریف شود و استفاده از ظرفیت‌ها و مخاطبان در دستور کار قرار گیرد.

وی در پایان صحبت‌های خود ابراز امیدواری کرد با افزایش کانال‌های توزیع، استفاده از کلیه ظرفیت‌های اقتصادی و چابک‌سازی در گروه هتل‌های هما به افزایش بهره‌وری و فروش برسیم.

در ادامه خیامیان، مدیرعامل گروه هتل‌های هما با تاکید بر صحبت‌های علی دستجردی به برخی مشکلات و مسائل موجود در گروه پرداخت و ابراز امیدواری کرد با ایجاد تغییر در ساختار و چابک‌سازی مجموعه به افزایش فروش دست یابیم. در ادامه مراسم نیز مدیران کل گروه هتل‌های هما به بیان نقطه نظرات پیشنهادات خود پرداختند.

;

دستجردی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی (هگتا) شد

دستجردی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی (هگتا) شد;

طی مراسمی در سالن صدف هتل هما تهران دستجردی به عنوان مدیرعامل جدید هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی (هگتا) معرفی شد.

این مراسم با حضور راعی قائم‌‌مقام سازمان تامین اجتماعی، اعضای هیات مدیره هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی، شرکت سرمایه‌گذاری گردشگری، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره گروه هتل‌های هما، اعضای هیات مدیره شرکت حمل و نقل ریلی رجا، مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران و اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری ایران‌گردی و جهانگردی برگزار شد.

مراسم تودیع مدیرعامل سابق و معارفه مدیرعامل جدید روز سه‌شنبه 29 خرداد سال 97 با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و اجرای سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در سالن صدف هتل هما تهران آغاز شد. در ابتدای مراسم راعی قائم مقام سازمان تامین اجتماعی ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای ابراهیمبای سلامی ، علی دستجردی را بعنوان مدیرعامل جدید هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی (هگتا) معرفی کرد و در ادامه به ضرورت تغییر نگرش در سازمان تامین اجتماعی و شرکت های تابعه پرداخت. همچنین وی به لزوم چابکسازی در هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی اشاره و خاطر نشان کرد این امر با تغییر نگرش، ارتقاء دانش و تحول مدیریت میسر خواهد بود.

در ادامه ایمانی خوشخو رییس هیات مدیره هگتا سخنانی در خصوص نیاز توجه بیشتر به حوزه گردشگری و تمرکز زدائی از درآمدهای نفتی پرداخت. وی گفت با اصلاح نگاه حاکمیتی به حوزه گردشگری، سازمان تامین اجتماعی و هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی به دلیل چابکی و قدرت سیاست گذاری میتواند بعنوان مهمترین بخش غیر دولتی در این حوزه نقش به سزائی در توسعه گردشگری کشور ایفا کند.

در ادامه مراسم ابراهیمبای سلامی مدیرعامل سابق هگتا ضمن ارائه گزارش عملکرد سه ساله خود در این مجموعه از کلیه مدیران و اعضای هیات مدیره شرکتهای تابعه تشکر و قدردانی کرد. وی به عملیاتی و مورد تایید بودن طرح های هگتا اشاره کرد و گفت با برنامه ریزیهای علمی ، امروز هگتا بعنوان یکی از مهمترین برندهای گردشگری ایران در دنیا شناخته می شود. ابراهیمبای سلامی در پایان ضمن تبریک به علی دستجردی برای وی در این سمت آرزوی موفقیت کرد.

در پایان مراسم علی دستجردی مدیرعامل جدید هلدینگ گکردشگری تامین اجتماعی (هگتا) از زحمات ابراهیمبای سلامی در دوره تصدی سمت مدیرعاملی هگتا تشکر و قدردانی کرد.

از مهمترین عناوین و تجربیات علی دستجردی میتوان به مدیرعاملی گروه هتلهای بین المللی پارسیان، رییس هیات مدیره گروه هتلهای سورینت، مدیرعامل باشگاه گردشگری دایرانیان دبی، مدیرعامل شرکت بازرگانی پیشرو سیاحت و مدیرعاملی هتل آزادی تهران اشاره کرد.

این مراسم با اهدا هدایا و لوح تقدیر به مدیرعامل سابق هلدینگ گردشگری تامین (هگتا) پایان یافت.

;

>