دسته بندی خبرها

دسته بندی خبرها

 باشگاه مشتریان وفادار
هتل هما احمدآباد مشهد میزبان سومین نشست منطقه ای معاونت امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی

هتل هما احمدآباد مشهد میزبان سومین نشست منطقه ای معاونت امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی ;

   به منظور بررسی عملکرد حوزه بیمه ای وطرح مسائل و مشکلات استانهای خراسانهای رضوی ، شمالی و جنوبی و استان سمنان، سومین نشست منطقه ای معاونت امور استانها به میزبانی اداره کل خراسان رضوی در هتل هما احمدآباد مشهد برگزار شد.

   در این نشست که علاوه بر مدیران کل استانهای خراسانهای رضوی ، شمالی و جنوبی و استان سمنان ، دکتر امینی مشاور مدیرعامل و مدیر کل دفتر هماهنگی امور استانها ، جودکی سرپرست دفتر برنامه ریزی اموراستانها ، مهندس فرج زاده ها مدیرکل دفتر فنی و مهندسی  ، ربیع زاده مدیرکل دفترنظارت و ارزشیابی و مهندس معیری مدیرکل دفتر راهبری سیستمها حضور داشتند. پس از خیر مقدم مهندس نظام ، مدیر کل خراسان رضوی ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت سیدالشهداء (ع) اظهار داشت :با توجه به شرایط ویژه کشور و لزوم حفظ منافع شرکای اجتماعی و منابع سازمان باید نسبت به هزینه کردها ، بسیار دقیق و حساس بود و شرایط جامعه و مردم را درک نمود . کنترل و مدیریت هزینه ها باید در سطح مدیران صورت پذیرد و به سطوح اجرایی تسری یابد و دقت و مراقبت در این امر برای همه ما واجبِ واجب است .
  وی افزود : در پاسخگویی به مردم خیلی باید دقت کنیم .شرایط فعلی در سازمان گرچه خیلی خوب شده و تغییر کرده ولی بازهم راضی کننده نیست . باید خود را بجای ضعیف ترین مردم بگذاریم بعد قضاوت کنیم . با این کار می توانیم در برخورد با دیگران رفتار مناسب تری داشته باشیم .
  معاون امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی نیز عنوان نمود : در مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با بیش از یک میلیون مراجعه در روز ، می بایستی با تدبیر ، برنامه ریزی و همت به نحوه ارائه خدمت ، بازنگری اساسی صورت پذیرد. با ارائه خدمات غیر حضوری می توان این سطح را افزایش داد .
  مهندس موهبتی اضافه کرد : باید بهانه و فرصت ایجاد کنیم که کار مردم تسریع و تسهیل شود و برای کرامت مردم قدم برداریم . من اعتقاد دارم که کارنامه ای که در دنیا از خدمت بی منت به مردم پر شده باشد ، هزاران بار ارزش و منزلت بیشتری دارد. کرامت مردم حق الناس است و اولی به حق الله است . پس محل ارائه خدمت به مردم باید شرایطی داشته باشد که زمینه آسایش و راحتی آنها فراهم گردد . در این راستا باید از ظرفیت هایی که در حوزه الکترونیکی در سازمان ایجاد شده ، مردم آگاهی کامل پیدا کنند .
  وی در پایان تأکید کرد : کلیه مدیران می بایستی به واحدهای اجرایی و یکایک اتاقها در شعب سرکشی نمایند و میزان و نحوه خدمت رسانی را رصد نموده و میزان رضایتمندی مردم را بسنجند .

  در ادامه این نشست مهندس نظام مدیر کل تأمین اجتماعی خراسان رضوی ، درویشی مدیر کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی ، عباس زاده مدیر کل تأمین اجتماعی خراسان شمالی و اخلاقی مدیر کل تأمین اجتماعی استان سمنان به طرح مسائل و مشکلات حوزه عملکردی خود پرداختند.

;

>