دسته بندی خبرها

دسته بندی خبرها

 باشگاه مشتریان وفادار
سمینار آموزشی زنان قدرتمند وثروت ساز

سمینار آموزشی زنان قدرتمند وثروت ساز;

سمینار آموزشی زنان قدرتمند و ثروت ساز از سوی شرکت شهر موفقیت خلیج فارس با حضور پریسا نصری مدرس دوره های توانمندسازی زنان در سالن اجتماعات هتل هما بندرعباس برگزار شد.

 نصری گفت: خیلی از افراد بر این باورند که موفقیت‌های بزرگ مثل ثروتمند شدن مخصوص مردان است و زنان توانایی یا موقعیت ثروتمند شدن را ندارند ، در حالیکه این باور اشتباه است و زنان هم می توانند موقعیت‌هایی برای ثروتمند شدن ایجاد کنند.همانطور که کارآفرینان ایرانی زیادی هستند که با تمام مشکلات توانسته اند به موفقیت‌های بزرگ برسند. این محدودیت برگرفته از باورهای گذشته است و امروزه دیگر کمتر کسی به آن باور دارد. بنابراین فرقی نمی کند مرد هستید یا زن، شما می توانید با شناخت توانایی هایتان و قرار گرفتن در مسیر موفقیت به هر آنچه در ذهن دارید دست پیدا کنید

وی افزود: زنان به دلیل وجود باورهایی مثل مردان شانس بیشتری برای ثروتمند شدن دارند; خودشان را متوقف می کنند. این باور باعث می شود برای موفقیت هایشان سقف تعیین کنند و تا جایی رشد کنند که فکر می کنند می توانند. اما این سقف و محدوده‌ی موفقیت را خودشان تعیین می کنند که وقتی این محدودیت‌ها را بشکنند می‌بینند بارها توانمندی‌های بیشتری داشتند که اصلاً اطلاعی از آن نداشتند.
;

همایش بزرگداشت روز خبرنگار

همایش بزرگداشت روز خبرنگار;

مراسم تجلیل و بزرگداشت روز خبرنگار با حضور احمد مرادی نماینده مجلس شورای اسلامی ، علیرضا درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،حجت الاسلام فروزان نژاد امام جمعه موقت بندرعباس، بهروز اکرمی، معاون سیاسی امنیتی استاندار،جمعی دیگر از مدیران استان در سالن اجتماعات هتل هما بندرعباس برگزار شد.

علیرضا درویش نژاد با اشاره به اینکه خبرنگاری یکی از سخت‌ترین مشاغل جهان است،اظهار داشت: روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و قلم به دستان عرصه مطبوعات تبریک می‌گویم.

وی با بیان اینکه خبر باید بتواند پویایی همراه با شادی و نشاط را در جامعه تزریق کند، ادامه داد: همگی بدانیم که یکی از ویژگی‌های خبر، صحت آن است و ویژگی دیگر آن تنظیم خبر براساس واقعیت‌ هاست تا ذهن را بارور ند و همه ویژگی‌های تنظیم خبر، روزی شکل گرفت که قرار شد ما به هستی بپیوندیم.

 احمد نفیسی، مشاور فرهنگی استاندار هرمزگان نیز طی سخنانی در خصوص مشکل پیش‌آمده در خانه مطبوعات اظهار کرد: ما در انتخابات مجلس در غرب هرمزگان نیز پس از ابطال انتخابات عده‌ای ناراضی داشتیم که اعتراض کردند و در نهایت نیز مجبور به تمکین شدند هم‌اکنون هم عده‌ای در خصوص انتخابات خانه مطبوعات ناراضی هستند که اگر خوشان را پایبند به قانون می‌دانند بایستی تمکین کنند.

وی افزود: تشکر از مسؤولان مطبوعاتی حاضر در جلسه که پایبند به قانون و قانون‌مدار هستند، متاسفانه عده‌ای با جعل عنوان، جلسه‌ای را در روز گذشته به نام خانه مطبوعات تشکیل داده‌اند و قصد در تخریب این نهاد فرهنگی دارند و آنها بدانند که وظیفه ما دفاع از مواضع فرهنگی و هنری دولت است و بایستی در رفتارمان قانون‌گرایی حاکم شود.

;

>