دسته بندی خبرها

دسته بندی خبرها

 باشگاه مشتریان وفادار
سمینار آموزشی زنان قدرتمند وثروت ساز

سمینار آموزشی زنان قدرتمند وثروت ساز;

سمینار آموزشی زنان قدرتمند و ثروت ساز از سوی شرکت شهر موفقیت خلیج فارس با حضور پریسا نصری مدرس دوره های توانمندسازی زنان در سالن اجتماعات هتل هما بندرعباس برگزار شد.

 نصری گفت: خیلی از افراد بر این باورند که موفقیت‌های بزرگ مثل ثروتمند شدن مخصوص مردان است و زنان توانایی یا موقعیت ثروتمند شدن را ندارند ، در حالیکه این باور اشتباه است و زنان هم می توانند موقعیت‌هایی برای ثروتمند شدن ایجاد کنند.همانطور که کارآفرینان ایرانی زیادی هستند که با تمام مشکلات توانسته اند به موفقیت‌های بزرگ برسند. این محدودیت برگرفته از باورهای گذشته است و امروزه دیگر کمتر کسی به آن باور دارد. بنابراین فرقی نمی کند مرد هستید یا زن، شما می توانید با شناخت توانایی هایتان و قرار گرفتن در مسیر موفقیت به هر آنچه در ذهن دارید دست پیدا کنید

وی افزود: زنان به دلیل وجود باورهایی مثل مردان شانس بیشتری برای ثروتمند شدن دارند; خودشان را متوقف می کنند. این باور باعث می شود برای موفقیت هایشان سقف تعیین کنند و تا جایی رشد کنند که فکر می کنند می توانند. اما این سقف و محدوده‌ی موفقیت را خودشان تعیین می کنند که وقتی این محدودیت‌ها را بشکنند می‌بینند بارها توانمندی‌های بیشتری داشتند که اصلاً اطلاعی از آن نداشتند.
;

همایش بزرگداشت روز خبرنگار

همایش بزرگداشت روز خبرنگار;

مراسم تجلیل و بزرگداشت روز خبرنگار با حضور احمد مرادی نماینده مجلس شورای اسلامی ، علیرضا درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،حجت الاسلام فروزان نژاد امام جمعه موقت بندرعباس، بهروز اکرمی، معاون سیاسی امنیتی استاندار،جمعی دیگر از مدیران استان در سالن اجتماعات هتل هما بندرعباس برگزار شد.

علیرضا درویش نژاد با اشاره به اینکه خبرنگاری یکی از سخت‌ترین مشاغل جهان است،اظهار داشت: روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و قلم به دستان عرصه مطبوعات تبریک می‌گویم.

وی با بیان اینکه خبر باید بتواند پویایی همراه با شادی و نشاط را در جامعه تزریق کند، ادامه داد: همگی بدانیم که یکی از ویژگی‌های خبر، صحت آن است و ویژگی دیگر آن تنظیم خبر براساس واقعیت‌ هاست تا ذهن را بارور ند و همه ویژگی‌های تنظیم خبر، روزی شکل گرفت که قرار شد ما به هستی بپیوندیم.

 احمد نفیسی، مشاور فرهنگی استاندار هرمزگان نیز طی سخنانی در خصوص مشکل پیش‌آمده در خانه مطبوعات اظهار کرد: ما در انتخابات مجلس در غرب هرمزگان نیز پس از ابطال انتخابات عده‌ای ناراضی داشتیم که اعتراض کردند و در نهایت نیز مجبور به تمکین شدند هم‌اکنون هم عده‌ای در خصوص انتخابات خانه مطبوعات ناراضی هستند که اگر خوشان را پایبند به قانون می‌دانند بایستی تمکین کنند.

وی افزود: تشکر از مسؤولان مطبوعاتی حاضر در جلسه که پایبند به قانون و قانون‌مدار هستند، متاسفانه عده‌ای با جعل عنوان، جلسه‌ای را در روز گذشته به نام خانه مطبوعات تشکیل داده‌اند و قصد در تخریب این نهاد فرهنگی دارند و آنها بدانند که وظیفه ما دفاع از مواضع فرهنگی و هنری دولت است و بایستی در رفتارمان قانون‌گرایی حاکم شود.

;

  سمینار آموزشی فن بیان

سمینار آموزشی فن بیان;

سمینار آموزشی فن بیان از سوی شرکت اندیشمندان کویر با حضور بابک بهمن خواه مربی انگیزشی کارشناس برنامه شبکه سلامت، در سالن اجتماعات هتل هما بندرعباس برگزار شد.

بهمن خواه با بیان این که رمز پیروزی در دانش و توانمندی و تلاش نهفته است نه در بخت و اقبال،هرچه بیشتر تلاش کنید شانس بیشتری خواهید داشت ، گفت: با احساس خود رو راست باشیم ، سعی کنیم مشکلات زندگی واحساساتی که داریم، با همسر، شریک و با  طرف مقابل خود در میان بگذاریم حتی اگر گمان کنیم که باعث ناراحتی آنها میشود اگر می خواهیم با طرف مقابل خود ارتباطی معقول ومنطقی بر پایه تفاهم داشته باشیم ، بهترین روش روراست بودن است واحساس خود را باوی در میان گذاشتن است.

 بهمن خواه افزود: درجست وجوی زمینه های مشترک باشیم، سعی کنیم در ارتباطمان بیشتر نکات مشترک و مشابه را بیابیم اهداف، نیازها و نگرانیها را از نظر طرف مقابل نگاه کنیم ، برای اینکه شرایط طرف مقابل را درک کنیم باید امورات او را از دید و نظر او ببینیم و با پرس و جو ، از اموری که نگرانی او باعث شده ، متوجه گردیم ،همین نکات مشترک زمینه های مساعدی هستند.

;

نشست خبری بازگشایی هتل هما 1 مشهد

نشست خبری بازگشایی هتل هما 1 مشهد;

همزمان با روز خبرنگار نشست خبری بازگشایی هتل هما 1 مشهد " هایت سابق" با حضور مدیر کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی و مدیر کل هتل هما1 مشهد در سالن ارکیده برگزارشد.

در این نشست نمایندگان خبر گزاری های فارس ، ایرنا، ایلنا، شبستان ، مهر، ایسنا، سایت خبری پارسینه و رادیو سراسری حضور داشتند.

در این نشست مدیر کل هتل هما 1 اقدام به معرفی هتل به عنوان یکی از هتلهای تابعه گروه هتلهای هما کرد و از آن به عنوان سمبل و نماد صنعت هتلداری مشهد نام برد.

موافق با اشاره به تاریخچه و نوستالژیک بودن آن برای همشهریان و هموطنان اذعان داشت : هموطنان بویژه همشهریان مشهدی نسبت به این هتل احساس مالکیت معنوی و اخلاقی داشته و همواره پیگیر راه اندازی مجدد آن در زمان تعطیلی بودند.

 وی با اشاره به روند بازسازی هتل عنوان کرد: عملیات اجرایی بازسازی هتل اواسط سال 93 شروع شد و در نهایت سی ام تیرماه با حضور دکتر ربیعی بازگشایی شد.

موافق با اشاره به مراحل مقاوم سازی و بازسازی هتل بر اساس اخرین استاندارد ها گفت: خدمات و امکانات ویژه ای در قسمتهای مختلف هتل به ویژه در راستای ایمنی و امنیت میهمانان از طریق سیستمهای BMS وHMS در نظر گرفته شده است".

 مدیرکل هتل هما 1 مشهد با اشاره به پتانسیلهای مختلف هتل از دیدگاه میهمانان و زائران حضرت رضا (ع) بیان کرد: با توجه به باغ و فضای سبزهتل ، وجود انواع پرندگان در آن ، امکانات نوین تفریحی و ورزشی مانند پیست دوچرخه سواری، زمین تنیس رو باز و سرپوشیده و ورزشخانه باستانی ونیز پیش بینی مجموعه آبی ، هتل هما 1 به عنوان هتل حامی توریسم سلامت شناخته شده است به طوریکه در مدت زمان کم از زمان بازگشایی، اشخاص و سازمانهای مرتبط با گردشگری و سلامت استقبال ویژه ای از این هتل  داشته اند.

موافق در ادامه افزود: هتل در موقعیت مکانی ایدآل منطقه احمد آباد قرار داشته و باعث دسترسی آسان میهمانان  به حرم مطهر امام رضا (ع) و دیگر مراکز تفریحی ، گردشگری و تجاری شده است.

 وی با اشاره به استفاده از تجهیزات و امکانات روز دنیا در تمامی بخشهای مختلف هتل بیان کرد: جهت بازسازی هتل حدود  35 میلیارد تومان هزینه صورت پذیرفته و عملا با افتتاح هتل افراد بسیار زیادی بصورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار شده اند. 

در ادامه این نشست تقی پور، مدیر کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی نیز با اشاره به تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی توضیحاتی درخصوص خدمات سازمان تامین اجتماعی در قالب بیمه شدگان، کارفرمایان ، مستمری بگیران ، کارگزاریها و مراکز بیمه و مراکز درمان سازمان تامین اجتماعی ارائه کرد.

;

>