دسته بندی خبرها

دسته بندی خبرها

 باشگاه مشتریان وفادار
هتل هما1مشهد میزبان نشست هم اندیشی برندینگ در صنعت غذا

هتل هما1مشهد میزبان نشست هم اندیشی برندینگ در صنعت غذا ;

ششمین نشست هم اندیشی بررسی ضرورت برندینگ صنعت غذا با مشارکت و حمایت اتاق اصناف مشهد و حضور حداکثری مدعوین و فعالان حوزه غذای استان و مشهد در تالار آینه هتل هما1مشهد برگزار شد.

  این نشست که در حاشیه برگزاری نمایشگاه اختصاصی صنعت غذا، شیرینی و خوراکی ها (ستاره ها) و با حضور اصحاب رسانه توسط دبیرخانه نمایشگاه  برگزار شد؛ به معرفی و بررسی ابعاد مختلف اجرایی نمایشگاه اختصاص داشت.

  مهندس بنا نژاد رئیس اتاق اصناف مشهد ضمن اعلام حمایت از این رویداد ویژه در مشهد، از تمامی صنوف مرتبط با صنعت غذا دعوت شده که در این نمایشگاه مشارکت موثر و قوی داشته باشند.

موافق، مدیر کل هتل هما1 مشهد، دکتر ابراهیمی دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، دکتر علیرضا نبی رئیس شورای سیاست گذاری نمایشگاه ستاره ها،امیریان رئیس اتحادیه رستوران داران، قانعی رئیس اتحادیه هتل داران، مهندس قاسمی مشاور و متخصص تجارت بین الملل، مهندس شریعتی مقدم رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی مشهد، عباس پور فرخی مدیر شرکت وب مارکتینگ بین الملل، علی صادقی دبیر نمایشگاه ستاره ها، آرزو رجب پور از دیگر اعضای پنل و سخنرانان این مراسم بودند. 

;

هتل هما شیراز میزبان " شانزدهمین کنگره مدیکال آنکواوژی و هماتولوژی ایران "

هتل هما شیراز میزبان " شانزدهمین کنگره مدیکال آنکواوژی و هماتولوژی ایران ";

شانزدهمین کنگره مدیکال آنکولوژی و هماتولوژی ایران، با حضور معاون درمان وزیر بهداشت و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در هتل هما شیراز برگزار شد .

معاون درمان وزیر بهداشت در این کنگره بین المللی، رشته آنکولوژی را به عنوان یکی از ارجح ترین رشته های علم پزشکی معرفی کرده و گفت: این رشته، همواره باید با رویکردهای جدیدی همراه باشد و ضمن به روزرسانی، باید به قدم های آینده این رشته امیدوار بود.

دکتر "علی بهادر" سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز دیگر سخنران این آیین بود که خطاب به اساتید و پزشکان شرکت کننده، آنان را پرچمداران علم، پژوهش و آموزش در جامعه خواند و گفت: دانشمندان، بهترینِ هر جامعه ای هستند که با هیچ سرمایه ای قابل مقایسه نیستند.

سالن های وصال، بوستان و آینه به کارگاه ها و پانل های تخصصی آموزش اختصاص یافته بود و سالن نگار هتل و لابی سالن های همایش هتل هما شیراز میزبان نمایشگاه تخصصی شرکت های دارویی در این زمینه بود .

هتل هما شیراز با داشتن 6 سالن چند منظوره با ظرفیت های مختلف و جدیدترین سیستم های صوتی و تصویری  همواره میزبان همایش های بزرگ داخلی و بین المللی بوده است .

;

>