دسته بندی خبرها

دسته بندی خبرها

 باشگاه مشتریان وفادار
فم تور در هتل هما احمدآباد مشهد

فم تور در هتل هما احمدآباد مشهد;

برنامه فم تور هتل هما احمد آباد مشهد در تالار آیینه این هتل با حضور حبیبی کرمانی مشاور مدیر عامل و مدیر کل بازاریابی و فروش گروه هتلهای هما، موافق مدیر کل هتل هما احمدآباد مشهد، الدی مدیر کل هتل هما خیام مشهد، ولی زاده رئیس انجمن آژانس داران استان خراسان رضوی و جمعی از مدیران آژانسها و دفاتر خدمات مسافرتی  و جهانگردی برتر و سامانه های رزرو آنلاین تهران و مشهد برگزار شد.

این فم تور پس از بازسازی و بازگشایی هتل هما احمد آباد و به دعوت گروه هتلهای هما با هدف آشنایی بیشتر آژانسهای مسافرتی و گردشگری و سامانه های رزرواسیون برتر تهران و مشهد روز پنجشنبه بیست و یکم دی ماه سال نود و شش در تالار آئینه و بخشهای مختلف هتل برگزار شد.

  مراسم با تلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید، سرود جمهوری اسلامی و زیارت خاصه امام رضا(ع) آغاز شد. در ابتدا موافق مدیر کل هتل هما احمدآباد مشهد ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و مدعووین، دقایقی در خصوص تاریخچه هتل هما احمدآباد مشهد، مراحل بازسازی و بازگشایی این هتل سخنانی ایراد کرد. وی ضمن اعلام شاخصه های برجسته رقابتی هتل هما احمدآباد در مقایسه با هتل های مطرح کشور و مشهد،  در خصوص مالکیت اخلاقی شهروندان مشهدی و نیز میهمانان وفادار هتل مطالبی عنوان کرد. موافق هتل هما احمد آباد را به عنوان یکی از میراث فرهنگی، اثر ملی و نماد صنعت هتلداری مشهد برشمرد.

پس از وی حبیبی کرمانی مشاور مدیر عامل و مدیر کل بازاریابی و فروش گروه هتلهای هما ضمن خوش آمد گویی و تشکر از کلیه میهمانان حاضر در این برنامه، از مدیر عامل، اعضا هیئت مدیره و مدیر کل هتل هما احمد آباد که با برنامه ریزی و اجرای این طرح و برگزاری فم تور موجب آشنایی بیشتر آژانس داران و سامانه های رزرواسیون با امکانات خاص و ویژه هتل هما احمدآباد شدند قدردانی کرد. وی همچنین مطالبی در خصوص برند گروه هتلهای هما، نرخ های پنج گانه فصلی و مجوزهای جدیدی که از سوی مدیر عامل گروه هتلهای هما به منظور همکاری بیشتر با آژانس داران و سامانه های رزرو آنلاین صادر شده عنوان کرد و شرایط نرخ ها و کمیسیون های ویژه فصلی در دوره های مختلف را توضیح داد.

پس از این سخنرانی میهمانان حاضر در جلسه ضمن معرفی خود خواستار ایجاد همکاری بیشتر با مجموعه گروه هتلهای هما شدند و پیشنهادات خود را در خصوص ایجاد نرخ های ویژه، رتبه بندی آژانسها، حضور پر رنگ گروه در نمایشگاههای داخلی وخارجی و استفاده از فضاهای تبلیغاتی جهت معرفی هرچه بیشتذر گروه هتلهای هما ارائه کردند. همچنین مدعوین این مراسم پیشنهاداتی با موضوع در نظر گرفتن کمیسیون مناسب تر و حمایت بیشتر گروه از آژانسها با توجه به شرایط فعلی بازار، برگزاری فم تور مشهد با همکاری گروه هتل های هما، تنوع بخشی به خدمات جانبی و تفریحی در هتل ها، پیاده سازی سیستم سی آر ام و در نظر گرفتن بیشتر نیازها و خواسته های میهمانانی که دچار مشکلات جسمانی مانند معلولین هستند ارائه کردند.

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ و برنامه های تفریحی در ادامه مراسم برگزار شد وپس از آن میهمانان با همراهی مسئولان برگزاری این فم تور از قسمتهای داخلی و خارجی هتل شامل: آکادمی، پیست دوچرخه سواری، سالن زورخانه سنتی- باستانی، آپارتمانها و ویلاهای واقع در باغ هتل، سالنهای مختلف هتل، فضاهای پذیرایی و اتاق های واقع در طبقات بازدید کردند.

در پایان مراسم ضیافت شامی بهمراه اجرای موسیقی سنتی زنده در رستوران چابک هتب هما احمدآباد برگزار شد.

;

>