دسته بندی خبرها

دسته بندی خبرها

 باشگاه مشتریان وفادار
هتل هما احمد آباد میزبان دومین رویداد ویژه گردشگری و صنعت غذای مشهد

هتل هما احمد آباد میزبان دومین رویداد ویژه گردشگری و صنعت غذای مشهد;

دومین رویداد ویژه گردشگری و صنعت غذای مشهد با مشارکت و حضور خانه صنعت و معدن و تجارت استان خراسان و حمایت دیگر ارگانهای زیربط از هفتم لغایت نهم اذرماه نود و هفت در هتل هما احمد اباد مشهد برگزار گردید.

برندهای شرکت کننده در این نمایشگاه از حوزه مراکز گردشکری و هتلداری ، شرکت خدمات مسافرتی، صنایع غذایی ، رستوران ، فست فود، قنادی، کافی شاپ، نوشیدنی و بستی و تجهیزات و صنایع وابسته بودند که در در این نمایشگاه حضور فعال داشتند.

تمامی بازدید کنندگان نمایشگاه از بین گروههای هدف مشخص و مرتبط به صورت تخصصی و همچنین مشتریان طلایی برندها بصورت رسمی و با کارت دعوت ویژه دعوت شدند.

این رویداد با حمایت ویژه استانداری خراسان رضوی ، اتاق اصناف مشهد ، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و خانه صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی ، برگزار گردید.

دعوت از کنسولگریها کشورهای همسایه جهت حضور در مراسم افتتاحیه و بازدید از نمایشگاه از نقاط متمایز این نمایشگاه بود. یکی دیگر از نقاط قوت این نمایشگاه پیوند ان با سازمانها با مسئولیت های اجتماعی و نشان دادن اهمیت آنها به جامعه بود.

همزمان و در طول نمایشگاه سه کارگاه و سمینار جانبی با عناوین، برندینگ و توسعه بازار، دانشگاه تجربه ( اشتراک گذاری تجربیات مدیران شرکتهای برند صنعت گردشگری و صنعت غذا و نوشیدنی مشهد ) و آموزش اصول تشریفات و میزبانی برگزار گردید.

لازم به ذکر است در طول سه روز برگزاری ، حدود ده هزار نفر از این رویداد بازدید به عمل آوردند.

;

 مدیرعامل و مدیرکل امور حقوقی و پارلمانی سازمان تامین اجتماعی درگذشتند

مدیرعامل و مدیرکل امور حقوقی و پارلمانی سازمان تامین اجتماعی درگذشتند;

دکتر سید محمدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و تاج‌الدین مدیرکل امور حقوقی و پارلمانی این سازمان که روز 5 شنبه به همراه محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای افتتاح پروژه‌ها و طرح‌های اقتصاد مقاومتی به گلستان سفر کرده بودند، در سانحه تصادف دچار مصدومیت شدید شده و با وجود تلاش پزشکان، درگذشتند.

به گفته پزشکان بیمارستان جرجانی گرگان، این مصدومان دچار ترومای شدید و خونریزی داخلی شده بودند، لذا درمان‌های پزشکان در اتاق عمل به مدت 2 ساعت به نتیجه نرسید و هر دو مصدوم فوت کردند.

در سفر یک روزه مقامات ارشد وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به استان گلستان، در روز 5 شنبه 24 آبان‌ماه در کیلومتر 5 محور کردکوی به گرگان، یکی از خودروهای این هیات در تصادف با یک تانکر سوخت دچار سانحه شد.

موسوی رئیس بیمارستان حکیم جرجانی گرگان، بعد از این حادثه گفت: آقای تاج الدین وضعیت بسیار بسیار بدی داشتند. تیمی که کار احیا را آغاز کردند به مدت دو ساعت در اتاق عمل اقدامات درمانی را انجام دادند اما متأسفانه آقایان تاج‌الدین و نوربخش درگذشتند.

رئیس بیمارستان حکیم جرجانی گرگان، یادآور شد: ترومای شدید همه اعضا و جوارح را درگیر می‌کند، و آقای نوربخش دچار خونریزی داخلی شده بود.

پاکدامن مدیر روابط عمومی بیمارستان حکیم جرجانی گرگان گفت: این تصادف در جریان بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان گلستان و در بریدگی شصت‎کلا اتفاق افتاده است.

موسی بی‌باک مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان نیز اعلام کرد: این مسئولان برای بررسی طرح‌های اقتصاد مقاومتی و نیز افتتاح پروژه‌ها به استان گلستان سفر کرده بودند.

;

>