دسته بندی خبرها

دسته بندی خبرها

 پیشنهاد ویژه
 باشگاه مشتریان وفادار
باید درصنعت حمل ونقل ریلی گفتمان و ادبیات جدید ایجادکنیم

باید درصنعت حمل ونقل ریلی گفتمان و ادبیات جدید ایجادکنیم;

مدیرعامل هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا) درجمع شورای مدیران شرکت حمل ونقل ریلی رجاکه درهتل هما1 مشهد برگزارشد،گفت: ورود رجا به جمع شرکت های مربوط به تامین اجتماعی یک فرصت است که بایدازاین فرصت بهره برداری کرد.

دکترابراهیمبای سلامی افزود: باید از دارایی های نهفته درحوزه حمل ونقل ریلی استفاده کرده وگفتمان و ادبیات جدید درحمل ونقل ایجادکنیم.

مدیرعامل هگتا با اشاره به همسطح سازی اطلاعات مدیران این صنعت خاطرنشان کرد: بایدمفاهیم جدیدی برای توسعه داشته باشیم تا ادبیات توسعه راتولید و ایجادگفتمان نماییم.

وی افزود: باید درساختارتولید واقتصادکشورتحول لازم اتفاق افتدتا هم افزایی لازم دراین زمینه ایجاد شود.

ابراهیمبای سلامی بامفید دانستن فعالیتهای رجا درایجادتحرک تولیدات داخلی شرکتهای واگنسازی اظهارداشت: رجاشرکتهای واگنسازی راکه درحا ل تعطیلی بود وادار به فعالیت وتحرک کرد وباعث شد شرکتهای واگنسازی داخلی مجددا شروع به فعالیت کنند.

وی گفت: میانگین عمر ناوگان مسافری شرکت رجا بالاست واین درصنعت حمل ونقل ریلی مسافری یک اشکال است که بایدبرطرف شود.

دکترابراهیمبای سلامی افزود: بایدکارهای نو وجدیدایجادکنیم تا ازگرفتاریهای فعلی وتوسعه نیافتگی نجات پیداکنیم.

 در ادامه مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا نیز  بیان کرد: شرکت رجا و سایر شرکت‌های حمل و نقل ریلی نیازمند حمایت دولت هستند که با اهتمام و استقرار دولت دوازدهم امیدواریم این مهم به انجام برسد.رجبی در جمع مدیران رجا اظهار داشت: ‌سال جاری ‌سال موفقیت نسبی رجا است، با جذب منابع و افزایش سرمایه، اخذ تسهیلات و اعتبارهای بلند مدت با سود کم، کاهش هزینه های عملیاتی، افزایش درآمد شرکت و نوسازی و بازسازی واگن‌ها، در سال جاری و سال آتی وضعیت رجا بهبود می‌یابد.

وی اضافه کرد: پیمانکاران و شرکای رجا باید همکاری علمی و بهینه‌تری داشته باشند تا به کمک آنها بدنه رجا ترمیم و خدمات آن بهبود یابد.

  لازم  به ذکر است با توجه به  اقامت گروه مدیران ارشد شرکت رجا در هتل هما 1 و استفاده از خدمات و امکانات عالی و کیفی هتل، مدیران این شرکت ضمن تشکر ویژه از مدیریت و کارکنان این هتل، برای بهره مندی از خدمات و  امکانات  هتل در  آینده اظهار تمایل کردند.

  

  

;

هتل هما 1 مشهد میزبان مراسم بزرگداشت روز پزشک و داروساز

هتل هما 1 مشهد میزبان مراسم بزرگداشت روز پزشک و داروساز

;

همزمان با فرارسیدن روز پزشک و روز داروساز ، بمنظور تقدیر از فعالیت پزشکان و داروسازان و همچنین تجلیل از همکاران نمونه پزشک ، مراسمی از سوی معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی خراسان رضوی در تالار آئینه  هتل هما شماره یک مشهد برگزار شد .

دکتر حمید داستانی مدیر درمان استان در این مراسم ضمن اشاره به مقام والای پزشکان از جایگاه مهم ایشان در امر ارائه خدمات درمانی در جامعه سخن گفت و خاطر نشان کرد : بدون شک پزشکان نقشی محوری در فرآیند سلامت جامعه و التیام آلام دردمندان و بیماران دارند .

 وی با ذکر این مطلب افزود : کار پزشکی در ایران به خاطر ارتباط معنوی و عاطفی آن ، دارای اصالت و قداست خاصی نسبت به سایر نقاط جهان دارد.

مدیر درمان استان در پایان از فعالیت و عملکرد پزشکان در طول یکسال اخیر در امر خدمت رسانی به بیماران قدردانی کرد .

در ادامه بعد از پخش نماهنگ روز پزشک و اجرای استند اپ کمدی ، با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از ده نفر از پزشکان نمونه استان به شرح ذیل تجلیل بعمل آمد .

 ١-دکتر جواد رحمانی پزشک عمومی بیمارستان هفده شهریور

 ٢-دکترحامد عباسی پزشک عمومی بیمارستان فارابی

 ٣-دکترامیر حسین صمیمی فرد پزشک عمومی  پلی کلینیک بلال حبشی

 ٤-دکتر ابراهیم پور اکبر پزشک  متخصص مغزواعصاب بیمارستان هفده شهریور

 ٥-دکتر نرگس کلاتیان  متخصص اطفال پلی کلینیک بلال حبشی

 ٦-دکتر مجید هاشم زاده متخصص جراحی عمومی بیمارستان فارابی

 ٧-دکترحسن صادق داروساز درمانگاه سرخس

 ٨-دکتر وحیده ابریشمی متخصص پاتولوژی بیمارستان رازی تربت حیدریه

 ٩-دکترمجتبی اکبرین دندانپزشک درمانگاه سرخس

 ١٠-دکترسعید دریس دندانپزشک درمانگاه شماره ٤ مشهد

;