سرپرست هتل هما احمدآباد مشهد معرفی شد

سرپرست هتل هما احمدآباد مشهد معرفی شد

news Image

سرپرست هتل هما احمدآباد مشهد معرفی شد

1397/07/26

مراسم تودیع مدیرکل سابق و سرپرست جدید هتل هما احمدآباد مشهد با حضور رییس هیات مدیره و مدیر عامل گروه هتلهای هما ، مدیر حراست گروه، مدیر کل هتل هما خیام مشهد و سرپرستان واحدها و قسمتهای هتل هما احمدآباد مشهد در تاریخ بیست و ششم مهر ماه سال 1397 برگزار شد. 

در این مراسم مدیرعامل گروه هتلهای هما ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات فریدون موافق، طی حکمی احمد سلاعیان را بعنوان سرپرست هتل هما احمدآباد مشهد معرفی کرد.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد. پس از آن اصغر خیامیان، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل گروه هتلهای هما، با اشاره به تلاشهای فریدون موافق در بازسازی هتل، از تلاشهای وی در دوره تصدی مدیریت هتل هما احمدآباد مشهد تقدیر کرد.

در ادامه خیامیان با اشاره به نقاط قوت، تمایز خدمات و موقعیت مکانی هتل نسبت به دیگر هتلها و نیز ابزار قیمت گذاری که در اختیار هتلهای تابعه قرار گرفته، ضمن ارزیابی مثبت از عملکرد هتل در دوران مدیریتی قبلی، ابراز امیدواری کرد با توجه به پتانسیل های موجود و امکان هم افزایی میان شرکتهای تابعه سازمان تامین اجتماعی و همچنین با در نظر داشتن بازارهای جدید و ایجاد خلاقیت در ارائه خدمات، هتل هما احمدآباد بتواند از طریق  برنامه ریزی صحیح و طراحی استراتژیهای مناسب، به میانگین سطح اشغال سالیانه بالاتری دست یابد.

  پس از آن فریدون موافق ضمن تشکر از مدیر عامل گروه ، با اشاره به دوران بازسازی هتل، گزارشی از عملکرد هتل در دوران تصدی خود را ارائه کرد و با اشاره به تخصص ، تجربه و تعهد کارکنان هتل، از تمامی پرسنل هتل در طول مدیریت خود ، تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه احمد ساعیان، سرپرست جدید هتل هما احمدآباد ضمن تشکر از مدیر عامل گروه هتلهای هما در استفاده از توانمندیهای گروه، نکاتی در رابطه با حساسیت ها و  انتظارات گروه از هتل هما احمدآباد مشهد را بیان کرد. ساعیان ضمن تشکر از مدیدیت قبلی هتل، ابراز امیدواری کرد با ادامه همکاری مستمر و استفاده از همه توانمندیها، هتل هما احمدآباد به درجات بالاتری از موفقیت دست یابد.  

در پایان مراسم، مدیرعامل گروه هتلهای هما با اهداء  لوح و هدایای به رسم یادبود از تلاشها و زحمات فریدون موافق تقدیر و تشکر نمود و برای سرپرست جدید هتل هما احمدآباد مشهد و مجموعه تحت مدیریت وی آرزوی توفیق و پیشرفت روز افزون کرد.  

>