نشست صمیمی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین و مدیران کل گروه هتل‌های هما برگزار شد

نشست صمیمی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین و مدیران کل گروه هتل‌های هما برگزار شد

news Image

نشست صمیمی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین و مدیران کل گروه هتل‌های هما برگزار شد

1397/04/16

نشست صمیمی علی دستجردی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی (هگتا) و مدیران کل ستادی و هتل‌های تابعه گروه هتل‌های هما در سالن نگین هتل هما تهران برگزار شد.

در این جلسه که با حضور دستجردی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین، خیامیان مدیرعامل گروه هتل‌های هما و مدیران کل گروه برگزار شد، پس از معرفی مدیران کل گروه، مدیرعامل هگتا ضمن معرفی خود به تبیین برنامه‌ها و انتظارات از گروه هتل‌های هما پرداخت.

دستجردی از هما به عنوان نام آشناترین برند هلدینگ گردشگری تامین نام برد و گفت هما تنها گروه هتلداری کشور است که از یک ظرفیت یک‌پارچه 5 ستاره برخوردار است و بهترین انتخاب مخاطبان هتل‌های 5 ستاره می‌باشد.

وی گفت باید با استفاده از فرصت‌های فروش، انضباط هزینه‌ها، کاهش تصدی‌گری و تعریف ضریب اشغال ثابت به درآمد پایدار برسیم. دستجردی با اشاره به لزوم توجه به بازاریابی و فروش و تعریف بسته‌های ویژه فروش گفت خدمات هتل‌ها تنها مختص مهمانان یک شهر نیست و باید با برنامه‌ریزی صحیح، بسته‌های ویژه خدمات برای ساکنین شهر نیز تعریف شود و استفاده از ظرفیت‌ها و مخاطبان در دستور کار قرار گیرد.

وی در پایان صحبت‌های خود ابراز امیدواری کرد با افزایش کانال‌های توزیع، استفاده از کلیه ظرفیت‌های اقتصادی و چابک‌سازی در گروه هتل‌های هما به افزایش بهره‌وری و فروش برسیم.

در ادامه خیامیان، مدیرعامل گروه هتل‌های هما با تاکید بر صحبت‌های علی دستجردی به برخی مشکلات و مسائل موجود در گروه پرداخت و ابراز امیدواری کرد با ایجاد تغییر در ساختار و چابک‌سازی مجموعه به افزایش فروش دست یابیم. در ادامه مراسم نیز مدیران کل گروه هتل‌های هما به بیان نقطه نظرات پیشنهادات خود پرداختند.

>