نشست خبری بازگشایی هتل هما 1 مشهد

نشست خبری بازگشایی هتل هما 1 مشهد

news Image

نشست خبری بازگشایی هتل هما 1 مشهد

1396/05/23

همزمان با روز خبرنگار نشست خبری بازگشایی هتل هما 1 مشهد " هایت سابق" با حضور مدیر کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی و مدیر کل هتل هما1 مشهد در سالن ارکیده برگزارشد.

در این نشست نمایندگان خبر گزاری های فارس ، ایرنا، ایلنا، شبستان ، مهر، ایسنا، سایت خبری پارسینه و رادیو سراسری حضور داشتند.

در این نشست مدیر کل هتل هما 1 اقدام به معرفی هتل به عنوان یکی از هتلهای تابعه گروه هتلهای هما کرد و از آن به عنوان سمبل و نماد صنعت هتلداری مشهد نام برد.

موافق با اشاره به تاریخچه و نوستالژیک بودن آن برای همشهریان و هموطنان اذعان داشت : هموطنان بویژه همشهریان مشهدی نسبت به این هتل احساس مالکیت معنوی و اخلاقی داشته و همواره پیگیر راه اندازی مجدد آن در زمان تعطیلی بودند.

 وی با اشاره به روند بازسازی هتل عنوان کرد: عملیات اجرایی بازسازی هتل اواسط سال 93 شروع شد و در نهایت سی ام تیرماه با حضور دکتر ربیعی بازگشایی شد.

موافق با اشاره به مراحل مقاوم سازی و بازسازی هتل بر اساس اخرین استاندارد ها گفت: خدمات و امکانات ویژه ای در قسمتهای مختلف هتل به ویژه در راستای ایمنی و امنیت میهمانان از طریق سیستمهای BMS وHMS در نظر گرفته شده است".

 مدیرکل هتل هما 1 مشهد با اشاره به پتانسیلهای مختلف هتل از دیدگاه میهمانان و زائران حضرت رضا (ع) بیان کرد: با توجه به باغ و فضای سبزهتل ، وجود انواع پرندگان در آن ، امکانات نوین تفریحی و ورزشی مانند پیست دوچرخه سواری، زمین تنیس رو باز و سرپوشیده و ورزشخانه باستانی ونیز پیش بینی مجموعه آبی ، هتل هما 1 به عنوان هتل حامی توریسم سلامت شناخته شده است به طوریکه در مدت زمان کم از زمان بازگشایی، اشخاص و سازمانهای مرتبط با گردشگری و سلامت استقبال ویژه ای از این هتل  داشته اند.

موافق در ادامه افزود: هتل در موقعیت مکانی ایدآل منطقه احمد آباد قرار داشته و باعث دسترسی آسان میهمانان  به حرم مطهر امام رضا (ع) و دیگر مراکز تفریحی ، گردشگری و تجاری شده است.

 وی با اشاره به استفاده از تجهیزات و امکانات روز دنیا در تمامی بخشهای مختلف هتل بیان کرد: جهت بازسازی هتل حدود  35 میلیارد تومان هزینه صورت پذیرفته و عملا با افتتاح هتل افراد بسیار زیادی بصورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار شده اند. 

در ادامه این نشست تقی پور، مدیر کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی نیز با اشاره به تعداد بیمه شدگان تامین اجتماعی توضیحاتی درخصوص خدمات سازمان تامین اجتماعی در قالب بیمه شدگان، کارفرمایان ، مستمری بگیران ، کارگزاریها و مراکز بیمه و مراکز درمان سازمان تامین اجتماعی ارائه کرد.

>